שאלה לגבי משכורת של מזכירה ..

שאלה לגבי משכורת של מזכירה ..

אני מחפשת עבודה כרגע בתור מזכירה ובכל ראיון עבודה שואלים אותי ציפיות שכר, כמה אני אמורה לקבל לעבודה כמזכירה במשרה מלאה ?איזה סכום להגיד בציפיות שכר? מה הסכום שאתן יודעות שמציעים למזכירה במשרה מלאה ? אודה לכל מי שתוכל לעזור , שבוע מצויין לכולן !!

אני אפרט לך יותר..

גיל 22 ניסיון של שנה כמזכירה תל אביב (העבודה בתל אביב\רמת גן) 9 שעות מה את אומרת ?

היי

עכשיו שפירטת כבר אפשר לתת אינדיקציה יותר טובה. לדעתי תבקשי במצב של היום משהו כמו 5500 ותתפשרי על עד 5000. גם זה תלוי מאוד איזה סוג משרד הייטק מקבלים גבוה, עורכי דין נמוך. וחוץ משכר לא לשכוח שחשוב מאוד לבדוק מה עם קרן השתלמות /ביטוח מנהלים/זכויות /ארוחות וכו'. המון בהצלחה! דניאלה

תודה רבה,עוד שאלונת ...

לבקש לפחות 5000 נטו ? מה זה קרן השתלמות,ביטוח מנהלים.. ? תודה רבה רבה לך !!

כמה תשובות

בד"כ המשכורות עובדות כברוטו, והנטו זה כבר נגזרת של המצב המשפחתי ואם יש לך הקלות במס. בד"כ במשכורות כאלה מס הכנסה+ביטוח בריאות וכו' יוצא משהו כמו 400-500 שקלים. אני מניחה שאין לך הקלות במס, אז אם תרוויחי 5500 ישאר לך בנטו 500. ובערך שכר של 5000 ברוטו הנטו הוא 4600. כרגע המצב לא להיט במשק, אין לך המון נסיון אז לא נראה לי שיציעו לך יותר מ5-6. קרן השתלמות וביטוח מנהלים זה הפרשות מהמשכורת לצורך פנסיה ושיהיו לך חסכונות וקרנות מהעבודה. בכל מקום יש את ההתחשבנות שלו- בד"כ זה 2.5 אחוז מהמשכורת את שמה ו 2.5 אחוז מהמשכורת המעסיק שם. וביחד בערך 5 אחוז כל חודש את חוסכת בקרן וכמובן הכל תלוי במצב בבורסה הקרן יכולה לגדול אבל גם יכולה לרדת. בד"כ נותנים את כל ההטבות האלה אחרי חצי שנה או שנה בעבודה( או אחרי תקופת נסיון שהמעסיק יחליט). לי למשל נתנו אחרי חצי שנה בתפקיד ביחד עם העלאת שכר( גם כדי לבדוק את זה בחוזה שיש העלאת שכר מסוימת אחרי תקופה חצי שנה /שנה ההעלאה בערך היא של 5-10%) אני רק מזכירה לך שהמצב לא משהו, יש המון מחפשי עבודה ומעט משרות- וכרגע הציפיות שכר הן לא כמו לפני כחצי שנה שהמצב היה הרבה הרבה יותר טוב, ובגלל זה המשכורות מאוד יורדות בכל ענפי המשק. אם את צריכה עוד משהו בכיף דניאלה

תודה רבה על ההסבר המפורט !

תודה רבה על ההסבר המושקע שרשמת לי , אני מעריכה מאוד את העזרה ! בתקווה שאמצא משהו בקרוב :) שוב תודה !!

בכיף שמחתי לעזור!

אם את רוצה מקומות טובים שכדאי לחפש בהם דברי איתי בפרטי.

למעלה