שאלה לגבי התקנת סיבים (בתשתית בזק).

בכל מקום שראיתי, אני מבין שבזק מגיעים עם כבל מוכן כלומר כולל קונקטורים מתאימים בשני הצדדים.
אבל מה קורה (כמו במקרה שלי) אם צריך להשחיל את הסיב, בתוך צינור, לתוך הבית?
ומה קורה אם בצינור כבר מונח כבל אחר בפנים?
מה עושים עם הקונקטור?
הקונקטור שאמור להתחבר בתוך הבית הוא די גדול/עבה (ניראה לי קצת יותר גדול מהקונקטור של כבל רשת) ואני מתקשה להאמין שהוא יכול להיות מושחל בצינור, בטח כשכבר מונח שם כבל אחר.
האם במקרים כאלו חותכים את הקונקטור ומשחילים את הסיב (הכבל) בלבד ולבסוף, אחרי שהוא מושחל פנימה, מחברים לו קונקטור חדש?
בשום מקום לא הצלחתי עדיין לקבל תשובה האם המתקין של בזק יוכל לחבר קונקטור חדש לסיב, אם במקרה אני אשחיל אותו בעצמי וכמובן אחתוך לו את הראש לפני כן, שאחרת הוא לא יצליח להכנס פנימה...
ממש אשמח לדעת איך זה מתנהל והאם זו פעולה סטנדרטית שבזק יודעים לעשות.
כי אני בהחלט רוצה לנסות ולהשחיל בעצמי.
אגב טלפנתי אתמול לבזק והנציגה גם לא ידעה לומר לי מה קורה במקרה כזה.

נערך לאחרונה ב:

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
בכל מקום שראיתי, אני מבין שבזק מגיעים עם כבל מוכן כלומר כולל קונקטורים מתאימים בשני הצדדים.
אבל מה קורה (כמו במקרה שלי) אם צריך להשחיל את הסיב, בתוך צינור, לתוך הבית?
ומה קורה אם בצינור כבר מונח כבל אחר בפנים?
מה עושים עם הקונקטור?
הקונקטור שאמור להתחבר בתוך הבית הוא די גדול/עבה (ניראה לי קצת יותר גדול מהקונקטור של כבל רשת) ואני מתקשה להאמין שהוא יכול להיות מושחל בצינור, בטח כשכבר מונח שם כבל אחר.
האם במקרים כאלו חותכים את הקונקטור ומשחילים את הסיב (הכבל) בלבד ולבסוף, אחרי שהוא מושחל פנימה, מחברים לו קונקטור חדש?
בשום מקום לא הצלחתי עדיין לקבל תשובה האם המתקין של בזק יוכל לחבר קונקטור חדש לסיב, אם במקרה אני אשחיל אותו בעצמי וכמובן אחתוך לו את הראש לפני כן, שאחרת הוא לא יצליח להכנס פנימה...
ממש אשמח לדעת איך זה מתנהל והאם זו פעולה סטנדרטית שבזק יודעים לעשות.
כי אני בהחלט רוצה לנסות ולהשחיל בעצמי.
אגב טלפנתי אתמול לבזק והנציגה גם לא ידעה לומר לי מה קורה במקרה כזה.
ואני שואל למה אתה לא נותן אמון בבזק שהם יודעים לעשות את העבודה? יש להם פתרונות וכל מה שצריך....אתה רוצה לעשות התקנה תן להם וזה יסתדר אני בטוח.

למעלה