שאלה בקשר למטריקסס=]]

gail2222

New member
שאלה בקשר למטריקסס=]]

מי שראה פה את הסרט "אנימטריקס" של האנימציות.. קיצר בקושי הבנתי משו' חעחעח=] אז אם מישהו מוכן להסביר לי אני ישמח->
בסרטון עם זאת שמחפשת את החתולה שלה ומגיעה לבית מכושף. דבר ראשון-מזה הבית הזה? דבר שני-מה הקשר של הילדה למטריקס ולמה בסוף "מילאו" וחסמו את הבית?
בסרטון עם הילד הזה שאחרי זה בסרט באמת קיים וחושב שניאו הציל אותו.. הילד בעצם התאבד לא? הוא מת בעצם.. אז איך זה שהוא התעורר במציאות? ולמה רדפו אחריו בכלל? אוף שכחתי את כל שאר הסרטונים =\\ תודה בכל אופן=]

ayana19

New member
אני הבנתי רק את הסירטון השני

עם הילד מבין שתי הסירטונים. אם ראית את מטריקס רילודד אז כש"אנבוכנזר" (הספינה של ניו,טרינטי,מורפיוס...)נחתה בציון רץ איזה ילד לניו אותו הילד זה הילד מהסירטון של ה"אנימטריקס" - בסירטון רודפים אחרי הילד כי הוא מבין שמשהו בחיים שלו לא בסדר ולכן כל מי שמגלה את האמת רודפים אחריו הסוכנים כדי לבודד אותו או להשמידו. הילד באמת מת במטריקס אך במציאות לא...ואני לא ממש זוכרת למה (כי מזמן לא ראיתי אנימטריקס) אבל נראה לי שבגלל זה היה שם משהו עם ניו שגרם להצלה שלו..למרות שניו טוען שהוא לא הציל אותו והילד הציל את עצמו. בסרט השני של מטריקס כשהוא בא אליהם (הילד) גם אז הם דיברו על זה.

damon day

New member
חח קצת מאוחר

בסרטון של הבחורה ועם הבית הכוונה שבתוך הבית הזה זה כמו מטריקס הכוונה הם שוברים את החוקים הסובבים את העולם קרה משהו מוזר בבית ויעני התוכנה של הבית הזה התקלקל אז אין שם את כוח הכבידה וכל אלה ןהם לא קשורים לסרט חח סתם יפה אבל אהבתי יותר את הקטע עם הבלש

למעלה