רנין עלובת הנפש..זקוק לשקית הקאה

איך רנין צריכה להתנהג בהמשך כדי שתאמיני שהיא

תמימה גמורה וטובת לב? בואי בשביל הכייף של הדיון ביננו לעקוב אחרי רנין... טוב? שי הצליח לבלבל את הבחורה לגמרי,אבל לגמרי..... ואתם תראו שלאט לאט היא תשתחרר מהרעל של שי ותחזור להיות הגיונית עם עצמה. אני קוראת כאן בפורום שהיא בבוקר הציעה סיגריות ליוסי ומוכנה להחליף מוצרי אוכל שלה עם ההפקה תמורת סיגריות...\ זה טוב נכון? כלומר זה נקודה לזכותה ?כן? אני חושבת שכן,אני חושבת שהלב שלה טהור והיא כואבת את מה שעובר על יוסי. נראה בהמשך....

shlomitgueta

New member
אני אגיד לך איך:

תראי שמצד אחד אתמול בערב כשכולם אמרו לא ניתן ליוסי כלום היא הסכימה היום בבוקר אמרה לו בערבית כדי שלא כל הקהל יבין וגם דאגה לציין שלא יספר לאף אחד! ולמה בכלל היא הציעה לו? כדי שהוא לא ישים אותה על הגריל בטעות וימשיך לחשוב מה שהוא חושב עליה. תזכרי שאתמול היא אמרה שהיא מתה שהוא יעוף. בן אדם לא משתנה בלילה אחד. יודעת מה חכי לריכול הבא שלה על יוסי היא ממש לא טיפשה היא לא רוצה לעלות על הגריל עכשיו וביחוד לא עם יוסי

קמבילי

New member
אני חוששת שאת היא התמימה

ואילו אצל רנין אין שום דבר תמים. היא הכי מחושבת מכל האנשים בבית ובאור הזה עליך לראות כל מהלך שלה, אפילו החיבוקים שלה עם שפרה, אפילו הסיגריות שהציעה ליוסי (אגב, אמרו כאן ששי אמר שהוא ושפרה הסתירו קופסת סיגירות באיזה מקום, מה קרה עם זה?) רנין משחקת למצלמה. אם את רוצה דוגמאות והסברים אתן לך, זו מסכת ארוכה. ודרך אגב, קשת מוציאה אותה נפלא בשידורים. למשל אתמול, אחרי ההתקפה על ונסה רואים את שי אומר לה בחדר: ראית איזה הצגה עשיתי, ראית איך הפכתי אותם בשני משפטים? ורנין שותקת וממשיכה לנקות את החלון. מה שלא הראו זה את השיחה שלהם באמבטיה, כשהיא אומר לו: זו לא היתה הצגה, לא היתה ברירה, מה שצריך צריך. או כמה ימים לפני זה כשסיפר לה שוונסה אמרה לליאון שיש כאן "מנהיגים" (היא לא אמרה מנהיגים) שהיום נחמדים אליו ומחר ידיחו אותו כאילו דא, איזו אמירה שערורייתית, הרי זו מהות השיחות של שי עם חבורת הזומבים. אבל רנין המזועזעת שמה את ידה על לוח לבה ואומרת: אני נשבעת לך, אני כבר לא יודעת למי להאמין. בעיניי רנין היא השנייה בדרגה אחת אחרי שי. שפרה טובה ממנה בהרבה. רנין אינה מניפולטורית אקטיבית אלא פאסיבית, היא נהנית מפירות הרוע של אחרים, ובכך היא בבואה דו ממדית מדויקת של שי. לא במקרה היא נשבעה נאמנות לשני האנשים הנוכלים הגדולים ביותר בבית: קודם מיקי (כל מה שאת אומרת קדוש בעיניי) אוחר כך שי (אח שלה)

היא באמת נפלאה

ואנחנו יחד עם כולם כאן נעקוב אחרי ההתנהגות שלה. שי איננו וזה טוב לרנין היא תחזור לעצמה.אני מאמינה בזה.

אבל גם בימים הראשונים של המשחק

לפני שרנין ושי התחברו... ולפני שהוא זרע בה את הרעל, היא הייתה שחקנית טובה וצבועה לא קטנה... אתן דוגמא: צבר דיבר איתה בימים הראשונים והזהיר אותה מפני שי (אחרי התקרית בקידוש, לפני שגם צבר נפל במלכודת של שי), ורנין אמרה לו שהוא צודק ושכנראה היא תמימה (כי כך היא רוצה לצייר את עצמה) ושאכן צריך להיזהר ממנו (משי - כי עליו דיברו) אבל אחרי כמה זמן, באותו ערב שישי, היא דיברה עם שי כאילו הוא החבר הכי טוב שלה, ואף התנצלה בפניו על התקרית בקידוש אז יופי, אפשר היה לחשוב שזה בגלל ששי עירממם אותה והיא אכן תמימה.... אבל לא! כי אחרי השיחה עם שי היא דיברה עם ג'ני ואמרה לה איך שי "עבד עליה" וגרם לה להתנצל בפניו (ז"א שהיא התנצלה בעודה יודעת שהוא לא ראוי להתנצלות אבל היא חייבת להיות צבועה ולא לפתוח מולו חזית) אז בשלב זה, רנין הוזהרה ע"י צבר מפני שי, אישרה בהבנה את ההזהרה, דיברה עם שי כאילו הם חברים טובים, ריכלה על שי עם ג'ני מאחורי הגב.... אבל זה לא נגמר בזה... היא חזרה לדבר עם שי כרגיל למרות שמבחינתה הוא "עובד עליה" וצבר ה"חכם" וה"אינטלגנט" הזהיר מפניו אז טענתי היא , שרנין רכבה על גבו של שי . עבדה עליו ובצביעות הייתה "החברה הכי טובה שלו שם". נתנה ל"חזק" לשמור עליה ולסחוב אותה חצי דרך... את החצי השני היא תעשה על גבו של שחקן אחר...

24 שעות 1

New member
מה קרה לכם שכחתם מי זו רנין

רנין הנחש מספר אחד של הוילה ואם מישהו מכם כבר הספיק לשכוח בגלל "משחק נדיבות הלב כלפי יוסי" שיזכר רק לפני 20 שעות טענה כמעט בבכי שעינב גונבת לה סיגריות ומי ששכח שירענן היטב היטב את זיכרונו בכל ההתכתבות בפורום , בשידורים באינטרנט וכו' שי רואה כרגע את רנין "החדשה" ומתפלץ הרי הבטיחה שתארוז יחד איתו מזוודה ותלך רנין אפילו נראית מאושרת שהוא הלך ומבינה שהדרך לסיום כבר קךה עבורה

BEAUTY האחת

New member
תמימה = טיפשה במקרה הנ"ל

ההבדל בין טפשות לתמימות דק ביותר ובמקרה של רנין הוא לא קיים הוא פשוט מילה נרדפת לטיפשות וכסילות תוסיפו פנאטיות גזעניות וקורטוב של רוע ומה קיבלתם ? רנין

קאראט

New member
רנין טוענת שהיא פה בשביל

החוויה ולא בשביל הכסף פכככככככככככככ בעיני היא טיפוס תלותי. עם זאת, היא גם תחמנית וערמומית. לא אוהבתותה בכלללללללללללללל

redflower1

New member
רנין אמרה שהיא רוצה שהתוכנית תפתח לה דלתות

אחרי שאני רואה את ההתנהגות של רנין אני מקווה שכל דלת שהיא תפתח תטרק לה בפנים

קאראט

New member
חחחחחחחחחח מצטרפת לתקוה שלך

דחלילה שכזאת
(למה אין אייקון של דחליל?)

קמבילי

New member
רנין תלוהק לאיזה טלנובלה

בתפקיד המיעוט (סליחה...), תוזמן לכמה השקות מוצר כמקובל, תקבל לזמן מה תוכנית אירוח בשעות הצהריים בערוץ הראשון, ותיעלם מחיינו נראה לי שהיחידה שנשמע עליה בעתיד יותר היא שפרה (אחרי שהיא תצא מבית האח הגדול היא תחטוף את שוק חייה ממה שעשתה, תעבור טיפול פסיכולוגי אינטנסיבי, ותצא בסופו של חכמה ובוגרת )

הילית111

New member
כל מילה חקוקה בסלע

נחש ארסי כזה הרבה זמן לא נתקלתי פשוט טיפוס מחליא ברמות על בוא נקוה שתעוף מקרוב מה שבטוח חבר כבר לא יחכה.....

סיוון62

New member
אנשי הרחוב שלא הייתי רוצה להיות מיוצגת על ידם

- כנראה שהשכל שלך והשכל של אנשי הרחוב שווה ולכן אתה לא מסתדר עם אנשים שמרוויחים את היושר והכנות לא על חשבון אחרים , כנראה ששפת הרחוב מתאימה לך והבהמתיות והגרגרנות הבלתי נסבלת של עינב איך שהיא אוכלת לא כמו אלא בדיוק פ-ר-ה, וצובטת את עצמה כל הזמן בכדי לבדוק שהיא עדיין חיה אחרי הטמטום השוטף שלה. אז קטונתי בכלל מלהחליף איתך מילה. בנוגע לבן אדם בן 56 יש ויש, ויש אנשים שחיים על חשבון אחרים וקטונתי מלפרט... נ.ב וזה שכולם צריכים לסבול את הצרחות שאין סיגריות , סיגריות זה מותרות כשאין אוכל אין סיגריות ככה זה בחיים מי שאין לו כסף לאוכל לא קונה סיגריות נמאס לראות את הדיבור האלים בנוגע לסיגריות זה פשוט מבחיל!!!!! שיהיה לך המשך יום מקסים :)

בהלםם

New member
תתפלאי אבל יש מקומות שתמצאי קבצנים

ברחוב בלי אוכל על הריצפה עם קרטון אבל יש להם קופסת סיגריות ביד... אז דיי לדבר שטויות מי שלא מעשן לא מבין מה הקטע שלכם תתחשבו קצת בדעותכם! סבבה ברור שאוכל זה הכי חשוב בעולם... אבל לא צריך להמעיט מהאנשים ומהערך של העישון שזה לא נחוץ ואפשר להפסיק סבבה מובן אוכל זה הכי חשוב בעולם בלי אוכל אי אפשר להתקיים - מובן לגמרי! אבל אתם מדברים על המעשנים כאילו תלכו לישון ומחר תקומו לא תרצו יותר.. מה אתם חושבים שזה קלי קלות? זה הכי קשה בעולם ואם זה היה קל אז מזמן אנשים היו מפסיקים לעשן מתי שבא להם אם בן אדם כמו יוסי שמעשן 30 שנה ירד מ60 סיגריות ביום ל7 סיגריות ועכשיו לכלום.. אז תאמינו לי שהוא הכי מתחשב פה מכולם............. אז באמת חלאס לקטול את המעשנים זה קשה להפסיק זה התמכרות וזה לא קל כמו שאתם מתארים לעצמכם (ההודעה הזו מופנת לאלה שלא מעשנים )

סיוון62

New member
.!.!.!.!.!.!

- אני עוד יותר בהלם! מכיוון שאם תצטרך לבחור בין לתת אוכל לילדים שלך לסיגריה אז תעשן סיגריה 2 ליום ולא 7 ליום כי כשאין אז אין גם אם אתה רגיל 30 שנה ויותר. ואני להפתעתך יודעת טוב מאוד מה זה כשאין אוכל. ולא המעטתי בערכם של המעשנים והם לא מפריעים לי , הצגתי מצב של התנהגות שמה שמעניין את הבן אדם הנ"ל זה רק הסיגריות... ואם אין לו הוא אומר שהוא לא יהייה במשחק אף אחד לא מכריח אף אחד להיות במשחק הוא יכול ללכת מתי שהוא רוצה ושלא יאיים זה נראה פשוט נורא איך שהוא מתנהג כמו נרקומן אם כל הכבוד וההבנה שיתאפס כל העולם רואה אותו. נ.ב אני דיברתי על מצב בבית במסמגרת של 8 אנשים.. הם לא חיים בחוץ ולא בבית שלהם והם צריכים להתחשב בכמות הכסף שלהם...! כשהוא יצא החוצה שיעשן כמה שבא לו!! למה אתה חושב שאלה שלא מעשנים שמה צריכים לסבול את ההתנהגות הזו ולמות מרעב??? ותשים לב שאני מדברת על הבית צפציפי!!! יום טוב לך :)

בהלםם

New member
שפרה ../images/Emo5.gif אותי ברמות שלא חשבתי שאגיע אליהם

ושלא נדבר בכלל על צבר!

למעלה