רוצים להיות ליירה בסרטי 'חומריו'?

האבק

New member
וואו!

אני מתחיל לאהוב אותך יותר מרגע לרגע
תואר ראשון בתיאטרון, מונולוגים, הצגות... אחח איזה יופי
איפה למדת? באיזה תיאטרון חובבים השתתפת? היה לך תפקיד בבאפי שנה שעברה? אז כן היית בעולמות 2005! נכון? שמעת על ההצגה "שובו של סאורון" שהייתה שם?

Fairywitch

New member
למדתי את התואר באוני' חיפה../images/Emo9.gif

השתתפתי בתיאטרון חובבים של תיאטרון חיפה, בהנהלת רוני קינן. לא הייתי בעולמות, אלא רק בבכורה בטכניון. לקראת "עולמות" ה"במאית" (סה"כ בחורה שעושה MA בביולוגיה
) החליטה להעיף אותי משיקולים מקצועיים. גם ככה רציתי לעזוב, אז לא נורא. אבל זה הצחיק אותי- הייתי היחידה שם עם רקע וניסיון בימתי- והשיקולים הו "מקצועיים". יה, רייט
פשוט לא הסתדרנו, ועשיתי לה המון בעיות

האבק

New member
מי זו הבמאית?

דניאלה עם השיער השחור המתולתל? אני לא ראיתי את ההצגה של באפי, אבל השתתפתי בהצגה "שובו של סאורון" בתור פיפין (תפקיד ראשי
). בעקרון ההצגה טוב, אבל הסינימטק מציב תת-תנאים נוראיים, מגביל אותנו מבחינת מקום, תאורה וסאונד והיו בגלל זה הרבה פאשלות. אבל לאחר הרבה הרבה חזרות הצלחנו לאלתר ולצאת מזה בשלום, והרבה הרבה אנשים נהנו, ובמיוחד השחקנים. אני יודע על תכנונים להרים איזה הצגה קטנה ומצחיקה למיתופיה (כנס באוגוסט). אם תרצי עוד פרטים על זה אני יכול לשלוח לך.

Fairywitch

New member
נשמע מגניב../images/Emo2.gif לגבי הבמאית- אני לא

מכירה דניאלה, ומובן שאני לא רוצה לעשות אאוטינג למי שאכן ביימה את זה...

Fairywitch

New member
אני עדיין בעד אמה ווטסון, או

ג'ורג'י הנלי- הילדה ששיחקה את לוסי ב"נרניה".

האבק

New member
ג'ורג'י ../images/Emo31.gif אמה ../images/Emo45.gif אבל...

היא כבר גדולה מדי.. ועד הסרט השלישי היא תהיה בת איזה 19.. וגם היא מחוייבת לה"פ.. :( אבל היא פשוט מתאימה! גם מבחינת כושר משחק וגם מבחינה חיצונית.

Fairywitch

New member
../images/Emo45.gifככה דימיינתי את ליירה.

תראה, אם מכרו לנו את לוק פרי כתיכוניסט (בוורלי הילס 90210), כשהוא היה בן 29 (וגם נראה בן 29...), אז...

האבק

New member
יש הבדל

מישהו בין 25 שמציגים כתיכוניסט, לבין ילדה בת 18 שמציגים כילדה בת 11
כמו שאמרתי בקומונה, יהיה מוזר לראות ילדה בת 11 עם 75D

Fairywitch

New member
יש בזה משהו../images/Emo6.gif אם כי מעולם לא באמת

קניתי את דילן או ברנדה כתיכוניסטים...
פשוט צפיתי בזה מתוך הסכמה שבשתיקה...

נטעש

New member
יש לי הכל חוץ מעיניים כחולות

אני ממש דומה לה מבחוץ ומבפנים חוץ מהעיניים הכחולות. לי יש סתם עיניים חומות משמעממות. נ.ב. מתי נפתח הפורום הזה?

האבק

New member
עיניים זו לא בעיה

יש אדשות, אגב עיניים זה לא מה שעושה את ליירה. ליירה עם עיניים חומות יכולה להיות ליירה מצוינת. אם יש לך אנגלית טובה וכושר משחק, וההורים יכולים להרשות לעצמם טיסה ללונדון לאודישנים - לכי על זה!

נטעש

New member
ברור שלא ירשו...

אבל יש לי כושר סטנדאפ ומשחק, ויש לי גם אנגלית דיי טובה.. בל שלא עושים את האודישנים פה... ההורים שלי ירשו רק בתנאי שאנשים שמבינים ימליצו עלי. אבל אף פעם לא הייתי בשום אודישן.. וכניראה שאני לא יהיה כי אנ ילא מתכוונת להיות שחקנית למרות אני נוראאאאאאא אוהבת לשחק.

למעלה