רוצה להודות לכל מי שניסה לעזור

רוצה להודות לכל מי שניסה לעזור

ורבים.... או יותר נכון רבות שעברו ועוברות חויה דומה ניסו אמנם אומרים צרת רבים נחמת שוטים אך אין הדבר כך תודה לכולכם החלטתי להפסיק לנסות להפסיק עם הודעות ומייילם כך רצה כך יקבל אהבה....מקבלים לא לוקחים בכח עבורי הוא ישאר תמיד היחיד האחד... המיוחד... זה שליבי החסיר פעימה על כך הודעה ממנו שנשימתי נעצרה כשנישק אותי..... תודה לכם....

פתח לתקווה

עם הזמן הזכרון יפסיק לצבוט ויהפוך למתוק החלטה נבונה - להמשיך בחייך התנזרי מעט תצאי עם חברות להתפרק בפיק אפ בר

מתוקה אין לי חברות שיוצאות לפיק אפ

בר:) כולן נשואות 20 שנה:) ימותו מהרעיון:)

תמצאי נוספות רווקות/גרושות

(מי שהולך להכיר מישהו לריבאונד הוא לא פגום) תלכי לים כם הבגד הים המגניב ביותר שלך תבלו כולכן בלונה פארק בלי הילדים - תצאו כדי להכיר ובעיקר תתפרעי

לא הגבלתי אותך

הצעתי לך גם להתנזר - אל תהיי קשה!!! אבל אל תנעלי את עצמך בבית ותתחבאי מתחת לשמיכה

superman35

New member
וחשבת עליהם הרבה-עדי אשתו של אלון

אחחח, הנקמה מתוקה היא.... כל כך כיף לי לקרוא שאת מתייסרת.... מעניין שלא התייסרת כשייסרת את בעלך האומלל (הוא הרי יודע מדצמבר)... ורימית את משפחתך וילדייך.. את פתטית בעיני, אישה המשפילה את עצמה ומתחננת לסקס מגבר זר שעושה הכל כדי לסרב ולדחות אותה. מסכנה שלי. מה קרה, בעלך לא נותן לך בבית שאת צריכה לפנטז על בעלי? בשביל זה לא היה אכפת לך לעשות עליו מניפולציות, לפגוע בו, לפרק אותו.. תדעי לך שהוא שונא ונגעל ממך, וסיפר לי הכל על הגוף המגעיל שלך, שממש דחה אותו. מהסרחון של הסקס איתך. הוא כל כך סובל עכשיו, מרגיש אשמה, בושה, פשוט הרסת אותו וניצלת את חולשתו. דעי שכל מה שכתב לך, וקראתי הכל, היה כדי לצאת לידי חובה, ומעולם לא חש כלפייך שום דבר, מלבד כעס... זוכרת שאמר לך שהוא לא רוצה וזה זול ולא מתאים בעיניו ואמרת לו שלא אכפת לך? זוכרת שסירב לך וטרק לך את הדלת של הג'יפ בפרצוף? בעלי מקבל עכשיו עזרה מקצועית, וכל המשפחה הגדולה והחמה שלנו מתגייסת כדי לעזור לנו לעבור את הימים הקשים ולעזור לו להשתקם. אני ממליצה גם לך לקבל עזרה מקצועית, כדי שתביני מדוע הגעת למצב כל כך פתטי ונואש, מדוע היית מוכנה להרוס שתי משפחות וחמישה ילדים בשביל סקס גרוע במכונית וכמה טפסי ווינר... שלך, עדי.

עדי תתקשרי אלי בבקשה

לא כאן המקום תלחצי על השם שלי וכתבי לי בפרטי מבקשת ממך יודעת איך את מרגישה ואני ממש לא מה שאת חושבת מאד מאד מבקשת בשביל שתנו

עדי..פשוט אהבתי ועדיין אוהבת אותו

זה הכל בעלי ידע והוא אינו ילד קטן יכל לעשות את הבחירות שלו הוא אינו אומלל אני לא אתיחס בטח לא כאן על מה שכתבת על הגוף המגעיל זה הגוף שיש לי..... ואת אומרת את הדברים מכאבהוא הרגיש אשמה כל הזמן והבית ואת הייתם הדבר הכי חשוב לו

superman35

New member
אז תשאלי אותו מדוע התקשר אלי..

ברור שאני חשה המון כאב, ואני לא היחידה. מה חשבת שיקרה לאנשים שקרובים אליכם? (דרך אגב, כל דבר שכתבתי שמעתי מפיו...) ועוד יש לך את החוצפה לתפוס עמדת עליונות מוסרית ולהטיף לי מוסר שלא זה המקום... אילו בחירות בדיוק הותרת לבעלך? אין בסיפור הזה אדם יותר מוסרי ממני, שמתוך תחושת אחריות ודאגה לאהובים עלי, ומתוך האהבה העמוקה ביותר והקירבה הגדולה ביותר מוחלת על פגיעתי האישית כדי לעזור לחבר הטוב ביותר שלי מזה חמש עשרה שנה...

מי התקשר אליך? בעלי?

ואני לא תופסת עמדת עליונות פשוט נראה לי מכובד יותר לעשות את זה בשיחה או בפגישה אני התאהבתי בו וכשמאוהבים לא תמיד חושבים על אנשים אחרים היה לי מאד חשוב שאת והילדים לא תפגעו אני לא מה שאת חושבת ממש לא

superman35

New member
כן, בעלך התקשר. גם בחירה, לא?

את קשקשנית, מלאה רציונליזציות כדי לחיות עם עצמך... אל תדברי איתי על מכובד...

superman35

New member
תבררו את זה ביניכם.

תמסרי לו תודה ממני. מעריכה את אומץ ליבו. לא חייבת לך שום הסברים. תניחי לנו. לכי לקבל עזרה, דחוף!

למעלה