רוצה אימון לאיך לגרום לחברה לחייך שוב..

יודללה

New member
רוצה אימון לאיך לגרום לחברה לחייך שוב..../images/Emo4.gif

הי, אני וחברה שלי ביחד כבר יותר משנה, ובזמן האחרון קשה לי לגרום לה לחייך ולצחוק - אחד הדברים שהכי אהבתי! אני מרגיש שכל הקסם שהיה בה נעלם, מאז שהיא פוטרה מעבודתה, שהיא לוקחת ממש קשה.. אני כבר לא יודע אם זה אני שנהייתי פחות מצחיק בגללה , בגלל התסכול שהיא גורמת לי או אם זאת היא שנהייתה יותר אנטיפטית ...?!? (בעיית התרנגולת והביצה ואני ממש לא רוצה לעזוב אותה, היום אולי מורגש פחות אבל אני מאוד אוהב את מי שהיא או מי שהיא הייתה לפחות.. חשבתי לקחת את הזוגיות שלנו צעד אחד קדימה, במחשבה שזה יעודד אותה..אבל זה נראה לי מעוות אני מעדיף שהסיבה לכך תבוא מרצון נקי.. בכל מקרה אשמח לקבל רעיונות מקוריים
אני כבר מיואששששש מתוסכל ולא עולה לי כלום לראש

מתוך הדברים שכתבת אני מבין

שגם אתה לא מחייך לאחרונה האם הבנתי נכון ? מה האפשרות שאם אתה תתחיל שוב לחייך זה ישפיע גם עליה ?

../images/Emo140.gifהיי יודללה

לפעמים כל כך קשה לנו לראות מישהו קרוב עצוב או בתקופה רעה, שכל מה שאנחנו רוצים זה "להציל אותו". ציינת שחברתך עוברת תקופה לא קלה, ומצבים כאלו בהחלט משפיעים על התנהגותה והתנהלותה וכך גם על הקשר הזוגי. מכיר את המשפט הנדוש "אני כאן בשבילך"? אז תאמר לה אותו ותתנהג על פיו. תשתף אותה בקושי שלך, בכאב שלך לראות אותה כך, תשאל אותה מה יוכל לעזור לה ומה יקל עליה. אי אפשר "למחוק" תחושות או לדלג עליהן, אפשר להקל, להרגיע, ומשם לצאת למצב טוב יותר. אל תיבהל מתקופה של פחות צחוק, יש גם כאלו. לדבר, לשאול, לעזור- אבל לא להושיע, אין בכך צורך. אם אתם אוהבים, אם שניכם רוצים להמשיך בקשר, חבל להגיע להחלטות והכרעות כרגע. מה הצעד אותו עשית ל"עליה" בדרגת הקשר? יש נשים שיראו בזה משהו משמח, ויש נשים שיראו בזה התעלמות מהתקופה הקשה שהן עוברות. אשמח לשמוע ממך
דבי.

idan178

New member
הי יודללה

הי יודללה נראה שחשוב לך הקשר שתף את חברתך בזה שזה חשוב לך-שאל אותה מה עובר עליה ,ומה היא מרגישה נסה להגיע ממקום חברי ,כאשר אדם נמצא בלחץ הוא לא תמיד צוחק בקלות נסה לראות איך אתה יכול להקל ,זו הזדמנות אגב לחזק את היחסים על דרך התקשורת = דבר איתה(אל תשפוט פשוט תקשיב ותראה מה אתה יכול לעשות). אתה גם יכול לנסות להציע לה אימון בכל מקרה בהצלחה

למעלה