רגע גדול או החיים שלך נפלאים

BrokenVow

New member
רגע גדול או החיים שלך נפלאים

מנהליה של שרית חדד פעלו בחוכמה כשהציאו את השיר הכי חזק של שרית מהדיסק (לטעמי) כסינגל- "החיים שלך נפלאים" אבל מה, באותו הזמן הוציאו כסינגל את השיר "רגע גדול" הסינגל של מלכי הזמר המזרחי. לטעמי זו הייתה טעות, כי השיר החדש של גולן וחדד יתפוס את כל תשומת הלב, וזה הגיוני, הכי אלו שני זמרים גדולים (למרות שאישית, השיר לא משהו) אבל תשומת הלב שהשיר "רגע גדול" תהיה כל כך גדולה שאת השיר החדש של שרית "החיים שלך נפלאים" לא יקבל את תשומת הלב שמגיעה לו ולדעתי זה חבל... ההתנהלות הייתה גרועה וטיפשית. מה עדיף, להוציא להיט זמני שאולי ישכח? או לקדם את אחד השירים של שרית חדד שאולי ילווה אותה לכל תקופת חייה. (ואני לא מגזים!!) לדעתי יש פה חשיבה לא נכונה. חבל לי על השיר "החיים שלך נפלאים" כי הוא יכל להיות להיט! וכרגע אפילו לא ידעו שהוא יצא.

שי קרן20

New member
אני חושב כמוך שזו הייתה טעות להוציא

את השיר אחרי "החיים שלך נפלאים" שזה לפי דעתי השיר הטוב ביותר אחרי "כשהלב בוכה" אבל אני סומך על השיקולים והכל לטובה

BrokenVow

New member
כן, אבל

השאלה מה יותר משתלם. ת'כלס השיר עם אייל גולן יתן לה המון כסף ופרסום לתקופה קצרה, אבל עוד חודש, חודשיים הוא לא יזכר... כמו שאמרת "החיים שלך נפלאים" שיר טוב וחבל שהוא לא יזכר כמו "כשהלב בוכה".. חבל מאוד

שי קרן20

New member
כסף ופרסום לא חסר לשנהם,וזו לא גם הנקודה.ה

נקודה היא,שלא משנה אם 2 השירים יצליחו או לא,מה שחשוב שאנשים ישבחו ויתפעלו ויתחנו את "החיים שלך נפלאים" אני מת כבר לקרוא,או לשמוע ביקורת...ועוד לא קראתי...אני לא מאמין ש"רגע גדול" ישכח...כי מדובר בדואט בין 2 האמנים המצליחים בארץ..דואט חלומי שכל אדם בארץ חיכה לו...השיר עצמו לא עומד בציפיות(שלי) אך בגלל הקולות שלהם זה הופך את השיר למושלם לדעתי..מחכה כבר לשיר הקיצבי...ומה יהיה טוב יותר מגם קליפ ביחד? אם יהיה קליפ בכלל אני אתרגש

gilad music

New member
זאת היתה החלטה גרועה להוציא את "רגע גדול"....

ישנם שמועות כי השיר דלף לרשת ובגלל זה הוחלט להוציאו באופן רשמי. אך כנראה שהשמועה הזו כלל לא נכונה כי ברגע ש"דלף" השיר פתאום צצה עטיפה לסינגל וכל אתר אניטרנט דיווח על הדואט המיוחל. "החיים שלך נפלאים" איבד את המומנטום שלו להפוך ללהיט הגדול ביותר של שרית השנה ובקריירה ביכלל. אך כנראה יש שיקולים יחצ"ניים שמטרתם היתה לחסל את "החיים שלך נפלאים" ולתת יותם תשומת לב לשיר "רגע גדול" שהוא לכשעצמו שיר שבלוני וסתמי מאוד. הדבר היחיד שיציל את השיר הוא אולי אולי קליפ.

שי קרן20

New member
אני לא מאמין שאני מסכים איתך..רק בדבר

אחד לא...השיר עצמו הוא טוב,לשני הזמרים האלו הוא בינונ ומטה..בזכות הקולות שבשיר זה הופך להיות שיר מוצלח..שיככב לפי דעתי..אני מאמין ומקווה שיהיה קליפ...לגביי החיים שלך נפלאים,אני מקוה שיוציאו קליפ גם..רק שאני חושב על זה..אאחאח אפשר לעשות מטעמים של סיפורים סביב השיר...

BrokenVow

New member
שיר טוב או לא, זה עניין של טעם

אבל לדעתי השיר חביב מינוס. אם כבר עושים שיר עם שני הזמרים הגדולים האלו, לא חבל על המילים הפשוטוצ (שאגב, הפזמון ממש מזכיר את השיר של שרית ה"הנשמה שלי" ושרית כמעט ולא מודגשת בשיר וכמעט ולא מנצלת את היכולות שלה. וכמו שאמרתי קודם, אולי קליפ "לחיים שלך נפלאים" יציל אותו

BrokenVow

New member
מסכים איתך

החיים שלך נפלאים היה פספסוף. מלכתחילה לא הבנתי למה הוא יצא כל כך מאוחר, אבל עד שכן יצא.. חבל וכן, קליפ לשיר יכול לעזור... לדעתי לא סתם קליפ כמו שעשו ל"אהבה בתוכי" צריך לקשר את המילים לקליפ עצמו.. יכול להיות נהדר!

שלומס

New member
מסכים איתך מאד

אני גם חושב שהחיים שלך נפלאים זהו השיר הטוב ביתר באלבום של שרית וחבל שהוא לא מנוצל כראוי אפילו בקיסריה היא לא שרה אותו וחבל השיר החדש עם אייל מאכזב מאד לצערי וחבל הוא פשוט לא עושה חשק לשמוע אותו פעם אחר פעם ועד שעושים דואט בין שניהם צריך להביא שיר פצצה ועוצמתי הרבה יותר מזה- במילה אחת מפוספס

גם אני מסכים לרעיון...

לדעתי זה עיתוי טוב לשחרר את הדואט של שרית ואייל אחרי זכייה כזו גדולה ולכן היה אפשר להתאפק עוד קצת כחודש חודשיים עד שיכלו לשחרר את "החיים שלך נפלאים" מבלי לאבד את פוטנציאל ההצלחה שלו.. מקווה שבכל זאת שניהם יצליחו בגדול במקביל..

שי קרן20

New member
החים שלך נפלאים יצא לפני הדואט..אם כבר שהדואט

היה יוצא חודשיים אחרי

למעלה