ראש
בראש.

קרניjack

New member
ראש../images/Emo27.gif../images/Emo37.gifבראש.

והשבוע: קוטלי ערפדים. מבין המפורסמים שבהם:
בלייד VS באפי קוטלת הערפדים
את מי אתם מעדיפים? למה?

בלייד../images/Emo127.gif../images/Emo219.gif

כי את באפי לא ראיתי. X: וממש אהבתי את בלייד.

~.~ אני לא חושבת שיש לי כוח לצפות בבאפי.

+
אפילו טלוויזיה הפסקתי לראות בזמן האחרון. או דברים כאלו.

HiPpiE Boy

New member
באפי

בלייד ראיתי פעם אחת וזה שיעמם אותי באפי היה מעולה

Serpent Axis

New member
אף אחד מהם

כי הם לא מעניינים. גיבורי אקשן נטו בלי סיפור אמיתי מעבר ל"אני מכסח מסוכן עם משקפי שמש" או קיום ממשי בתור דמות. בקיצור - לצפות בהם במשהו קצר ביום שישי, אחרי שוט או שניים של וודקה, לפני נרגילה, עם חברים ופופקורן ולהכניס כמה שיותר בדיחות בין השורות שלהם.

skipp

New member
אם אתה אומר את זה...

אז כנראה שלא ראית באפי מעולם

sonaku

New member
בעיקרון,

אני מעדיפה את הדמות של באפי,אבל אני שונאת את השחקנית,וכנ''ל לגבי בלייד. אבל בגלל שיש לי תיעוב יתר לשחקנית של באפי,אני נאלצת לרשום בלייד. כי מכל שאר הבחינות באפי מנצחת את בלייד! אבל ברגע שמדברים רק על קוטלי ערפדים,גברים מנצחים פה ביותר קלות לדעתי..:) ווי איזה יציאה שוביניסטית.

MeItOsH

New member
באפי../images/Emo47.gif

היא מגניבה כזאת..וזה מגניב לראות מהפרק הראשון שהיא ממש לא רצתה אתזה.. ואיך הדמות התפתחה וזה החל להוות חלק מהחיי היומיום שלה.. וגם כי היא אישה..

את שואלת על הדמות עצמה?

או על הסדרה/סרט? טוב, בכל מקרה, התשובה היא באפי. :p למרות שאם דמובר בדמות, ההבדל הרבה פחות משמעותי.

קרניjack

New member
באפי

שניהם מגניבים ולפעמים סופר קשוחים, אבל דבר ראשון באפי היא אישה שזה לדעתי עושה את כל ההבדל.

Blade Of Fire

New member
שאלה קשה

בתור דמות? באפי... הדמות עצמה הרבה יותר עמוקה... בתור קוטל ערפדים? בלייד.. ברור... ציוד הייטקי זה מגניב ברמות, וחוצמזה הוא צייד הרבה יותר טוב כי הוא לא בנאדם ולא אכפת לו אם יירו בו או משהו כזה...

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif../images/Emo187.gif

מה ש Blade Of Fire אמר.. אני מסכימה..3=

למעלה