ראיון עם ערפד

nastia717

New member
נמנמנמ..

בת כמה ? 17 האם את מדברת עם חברים על הנושא? כן אבל הם משתיקים אותי מהר כי זה מפחיד אותם חחחח איך לדעתך אפשר להרחיב את קהל המתעניינים בערפדים? הכי חשוב לנפץ את המיתוסים הישנים על ערפדים - כל הקטע שערפד הוא מפלצת, שצריך לפחד ממנו בלה בלה בלה.. אני שונאת שחברים שלי אומרים לי שהם מפחדים ממפלצות כמו ערפדים.. המלצת עלח סרט/ספר ערפדים כבר למישהוא? כן.. לחברה הכי טובה שלי - מלחמת האופל.. (למות שכולנו ראינו את טרילוגיית בלייד).. איך הגעת לפורום? דרך קומונת מדינה לייק, כשמפרסמים פורומים חדשים בתפוז אנשים.. תכונה שאת אוהבת בבן אדם? כנות, יושר, אכפתיות, דאגה.. תכונה שאת שונאת? צביעות ודרמטיות.. וכמובן שקרים ומניפולציות.. איזה יצור פנטזי היית מוסיפה שייחיה בעולם שלנו? מכשפות - למרות שדי כואב לי לומר שמכשפות הן יצור פנטזי כי אני די מאמינה שמכשפות קיימות בימינו, והרבה אנשים עוסקים במאגיה, כישוף(magic), כישופ(magick) וויקה וכו' וגם אני די מחוברת לצד המאגי - אני קוראת בטארו, ותמיד רציתי ללמוד מאגיה למרות שזה טיפה מפחיד אותי.. המלצה לסרט וספר שלא קשורים לערפדים? "גאווה ודאה קדומה" (סרט) "חלף עם הרוח" (סרט) "the strange case of dr. jekyll and mr. hyde/robert louis stevenson קיבלתי את המקורי השבוע והוא פשוט ספר נהדר.. =]] את מקווה להישאר בפורום קביעות, כן? כן כן כן כן כן.. חחח =]]

nastia717

New member
איך זה ממשיך אחר-כך..

מי שפתח את הפינה בחר את המרואיין הבא, או המרואיין האחרון!?!?!?

Super Alonit

New member
כמה שאלות:]

מקווה שזה לא היה, פשוט לא היה לי כוח לקרוא הכל:
מה את מחשיבה כתכונה הכי בולטת בך?
אם הייתה לך אפשרות להחליף או תכונת אופי שלך, או תכונה חיצונית, מה היית בוחרת להחליף? ובאיזו תכונה מדובר בדיוק?
אם הייתה לך אפשרות להתחלף בגוף עם מישהו ל-24 שעות, אם מי היית מתחלפת?
אם היית צריכה לרצוח על מנת לשרוד (כמו ערפדים, למשל), נראה לך כי היית מסוגלת לקחת חיים של אחרים בכדי להזין את שלך?
את טיפוס מתבודד או אוהב אנשים סביבו כל הזמן?
אם היית ננעלת בטעות בקניון לבד אחרי הסגירה, משוטטת בו ומגלה חנות פתוחה, האם היית לוקחת דברים ומחכה לפתיחה של הקניון בכדי לצאת איתם בין המולת האנשים כדי שאף אחד לא ידע, או שלא היית נוגעת בכלום?
את מחשיבה את עצמך טיפוס רגיש?
אם היית ננשכת ע"י ערפד והייתה ניתנת לך האופציה או למות, או להפוך לערפדית ולגזור מוות על מאות אנשים נוספים, לחיות חיים שאינם חיים, מה היית בוחרת? זהו בינתיים.
(ואלה עוד לא השאלות הכי חופרות שלי!)

nastia717

New member
../images/Emo48.gif שאלות מתוחכמות.. =]]

מה את מחשיבה כתכונה הכי בולטת בך? עקשנות.. (גדיים שולטים חחח) הייתה לך אפשרות להחליף או תכונת אופי שלך, או תכונה חיצונית, מה היית בוחרת להחליף? ובאיזו תכונה מדובר בדיוק? תכונת אופי, קודם כל כי אני בנאדם שלא הכי מסתכל על יופי חיצוני, יותר חשוב לי האופי של הבנאדם.. איזו תכונה?!?! חוסר בטחון עצמי.. בעיקר ליד אנשים שאני לא מכירה.. אם הייתה לך אפשרות להתחלף בגוף עם מישהו ל-24 שעות, אם מי היית מתחלפת? מממ שאלה קשה.. לא יודעת, תאמת דווקא די נוח לי בגוף שלי, לא יודעת אף פעם לא חשבתי על זה.. =]] אם היית צריכה לרצוח על מנת לשרוד (כמו ערפדים, למשל), נראה לך כי היית מסוגלת לקחת חיים של אחרים בכדי להזין את שלך? כמה אכזרי שזה יישמע - כן.. גם כי אני די נהנית לראות אנשים שכואב להם (לא בקטע הסאדיסטי או משהו כזה..), וגם כי יש משהו נורא אפל ומסתורי בכל ברציחות סטייל ערפדים =]] את טיפוס מתבודד או אוהב אנשים סביבו כל הזמן? מתבודד.. לא שאני מנסה כמה שיותר לשמור על נתק מהחברה, איכשהו בקטע של להיות לבד אני מרגישה יותר נוח.. אם היית ננעלת בטעות בקניון לבד אחרי הסגירה, משוטטת בו ומגלה חנות פתוחה, האם היית לוקחת דברים ומחכה לפתיחה של הקניון בכדי לצאת איתם בין המולת האנשים כדי שאף אחד לא ידע, או שלא היית נוגעת בכלום? ממ גלידה נחשב?!?! חחח אבל לא נרא לי שהייתי לוקחת משהו.. את מחשיבה את עצמך טיפוס רגיש? לא.. אני גם לא מהסוג שבוכה בסרטים וכאלה.. אם היית ננשכת ע"י ערפד והייתה ניתנת לך האופציה או למות, או להפוך לערפדית ולגזור מוות על מאות אנשים נוספים, לחיות חיים שאינם חיים, מה היית בוחרת? את חיי הערפדות - חלום חיי!!!! כי זה גם די נותן לך חופש לעשות כל מה שאת וצה, מבלי לדאוג לכלווםםם הרי כל מה שאת צריכה בחיים זה דם.. וגלימה תהייה תוספת נחמדה ביותר חיחיחי =]]

למעלה