ראיון עם ערפד

ראיון עם ערפד../images/Emo48.gif

המשחק מתחיל! והראיון הערפדי הראשון יהיה עם... nastia717 בהצלחה!

קרניjack

New member
אני חושבת שהפואנטה של הפינה היא

שבכל פעם מעלים תמונה בנושא, כי העלת "תמונות יפות" ממחזר את עצמו מהר ופחות מעניין. התמונה הזאת הרגישה לי בדידות>

לא הבנת נכון את מטרת הפינה.

בפינה הזאת משרשרים שאלות לחבר הפורום שנבחר :) המטרה של הפינה היא להכיר יותר את חברי הפורום.

קרניjack

New member
הבנתי מצויין, שירשרתי למקום הלא נכון

זה היה אמור להיות לפינה של התמונות..ואחרי זה חיפשתי עוד את ההודעה שלי

Slow Cheetah

New member
אז..

נתחיל בזה שיגידו לי אם זה בן או בת>< ואז אני אשאל שאלות

סוגר את דלת חדר החקירות מאחוריי../images/Emo11.gif

יום טוב nastia717 ואוליי אפשר להגיד לילה טוב? בואי ונתחיל בשאלות בסיסייות
טיפוס של יום או לילה?
מתי התעוררך בך הענין בערפדים?
האם הנושא מעסיק אותך רבות או כתחביב?
האם את מכירה את הספרות הכתובה בנושא?
לאיזה סוג של ומפיר את משייכת את עצמך?
מוסיקה? ואחרון, איך ערפד רוקד?

nastia717

New member
הייי.. סורי על הנטישה..

אתמול חגגנו יומולדת לידיד, והיום למדתי.. חיחיחי =]] אז איזה כיףף להיות הראשונה!!!! =]] אוקי... טיפוס של יום או לילה?!? בהחלט לילה.. מתי התעורר בך העניין בערפדים?!? מהשנייה הראשונה שראיתי את הסרט מלחמת האופל התאהבתיייי האם הנושא מעסיק אותך רבות או כתחביב?!? דיי מעסיק, בזמן האחרון בעיקר התחלתי לקרוא קצת יותר על ערפדים מאתרים אמריקאיים וכל מיני.. =]] האם את מכירה את הספרות הכתובה בנושא?!? בעקרון אני מכירה, אבל לא קראתי, אני נורא רוצה לקרוא את vampires among us/rosemary guiley לאיזה סוג של ומפייר את משייכת את עצמך?!? ממ לא יודעת, כי תאמת עדיין לא הצלחתי לנשוך אף אחד כמו שצריך חחח לא הצלחתי להוציא דם =]] חיחיחי אבל נורא הייתי רוצה להיות ערפד אמיתייי...!!! מוסיקה?!?! רוק..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איך ערפד רוקד?!? סלואו צמוד צמוד שהצוואר יהיה נגיש חחח =]]

בדנתמ

New member
שאלות לא חופרות...

היי. טוב אני אנסה את כוחי בשאלות גם: ספציפית יותר במוזיקה? (להקות וכו') אם היו הופכים אותך לערפדית, מי הבנאדם הראשון שהיית הופכת גם? משקה אהוב? *וכאן נגמר לי הכוח לחפור

nastia717

New member
חחח חופר בטירוף חיחיחי =]]

מממ אני מתה על (זה הולך להיות קצת ארוך): סינרגיה, היהודים, מוקי, שבק' ס, משינה, אביב גפן... evanescence, three days grace, paramore, linkin park, sum 41, madina lake, red hot chilli peppers, anic! at the disco, fall out boy, hinder, aiden, maroon 5, green day, 30 seonds to mars, story of the year, lordi, nickelback... אמרתי שזה יהיה ארוך חחח =]] את מי הייתי הופכת לערפד?!? את הידיד הכי טוב שלי חחח =]] משקה אהוב?!?!? דםם.. חחחחח וברצינות - מוגזים - ספרייט קלים - מיץ מנגו/תפוזים חמים - שוקו שוייצרי או סתם שוקו חם.. =]]

|דוגמאאישית|

היי נסטיה? מה קורה? הכל טוב? אוהבת לאכול? מה במיוחד? את אוהבת סושי? וצ'יפס? איזה תוספת לפיצה את הכי אוהבת? הרבה על המחשב? הרבה על הטלוויזיה? יס או הוט? רואה טלנובלות? את בוכה בסרטים? איזה סוג סרטים את הכי אוהבת? איזה סרט הכי אהבת מבין כל הסרטים שראית בכל חייך? איך עבר השבוע? למדת בשביתה? יש לחץ בלימודים? אוהבת חיות? אוהבת ללבוש חיות? איזה חיות את הכי אוהבת? יש לך חיות? חיות, חיות, חיות? את יודעת שאין לי כוח לשאול שאלות? אז נדבר? הא! מה את חושבת עליי? תודה :) יום טוב.

nastia717

New member
חח הבאת אותה ברשימה =]]

היי נסטיה? מה קורה? הכל טוב? הכל נהדםם חיחיחי =]] אוהבת לאכול? יאפ.. מה במיוחד? פירהה את אוהבת סושי? בחיים לא טעמתי.. וצ'יפס? מי לא?!?!! איזה תוספת לפיצה את הכי אוהבת? פטיות =]] הרבה על המחשב? בזמן האחרון כן.. הרבה על הטלוויזיה? אני בגמילה!!! חחח יס או הוט? יס רואה טלנובלות? לא את בוכה בסרטים? לא.. אני קשוחה חחחח איזה סוג סרטים את הכי אוהבת? דרמה תקופתית/מתח איזה סרט הכי אהבת מבין כל הסרטים שראית בכל חייך? "גאווה ודעה קדומה" איך עבר השבוע? מהרררר למדת בשביתה? כןן יש לחץ בלימודים? לא כ"כ, אבל יש לנו איזה 8 טיולים החודש חחח =]] אוהבת חיות? כןןןן אוהבת ללבוש חיות? לללאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איזה חיות את הכי אוהבת? חתולים - יש בהם משהו נורא סקסי ואלגנטי, באיך שהם מתנועעים ומשתפשים על האנשים. גגרררר יש לך חיות? היו.. חיות, חיות, חיות? ומתו =[[ את יודעת שאין לי כוח לשאול שאלות? כן שמתי לב.. אז נדבר? חחחח אל תדאגי - רק חכי לתורך בראיונות חיחיחי =]] יום נהדםם!!! =]]

קרניjack

New member
יכול להיות שהיא פשוט נעלמה

אתה מוזמן לפתוח חדש במקום עם מישהוא שאכן אתה רואה שהוא פעיל כאן.

nastia717

New member
חזרתי מהמתים.. ../images/Emo48.gif

חחח פשוט אתמול היה לידיד יומולדת, אז חגגנו לו עד מאוחר.. והיום למדתי באוניברסיטה וחזרתי רק בשתיים וחצי הבייתה =]]

קרניjack

New member
שאלות

לא בדקתי מה אחרים שאלו, אז יכול להיות שהן יחזרו על עצמן... בת כמה ? (שוב
) האם את מדברת עם חברים על הנושא? איך לדעתך אפשר להרחיב את קהל המתעניינים בערפדים? המלצת עלח סרט/ספר ערפדים כבר למישהוא? איך הגעת לפורום? תכונה שאת אוהבת בבן אדם? תכונה שאת שונאת? איזה יצור פנטזי היית מוסיפה שייחיה בעולם שלנו? המלצה לסרט וספר שלא קשורים לערפדים? את מקווה להישאר בפורום קביעות, כן?
יום טוב!

למעלה