קשיים עם המדריך!

avshalomariel

New member
קשיים עם המדריך!

קראתי את המדריך על איך להפריד שירה וכלי נגינה, ולא הבנתי איך לעשות את הדבר הבא: "בתוך ערוצי אודיו, בחלון שנפתח לכם אתם בוחרים Split channels." כשאני גורר את קובץ הסאונד שאותו אני מנסה להפריד לתוך קיובייס, לא נפתח לי שום חלון. ניסיתי קליק ימני על ערוץ האודיו שבתוכו נמצא השיר, וזה פתח לי תפריט, אבל גם בו לא מצאתי את הפקודה הנ"ל.. מישהו יודע מה לעשות? תודה לעונים..

avshalomariel

New member
עוד שאלה...

האם אני יכול לסמפל סאונד מסוים באודיו, ולהשתמש בו בתור סאונד למידי? (בקיובייס כמובן)

kundara

New member
בשביל זה אתה צריך פלאג סאמפלר

Halion 3 למשל. (שאגב יצא עכשיו) לגבי השאלה הראשונה, אתה בטח בפעם הראשונה שהחלון הופיע לחצת לו "אל תראה חלון זה שוב". לא יודע, תתקין תקיובייס מחדש או משו זה 2 שניות :)

kundara

New member
אממ

בקשר לקטע עם הסאמפלר לא. עכשיו, במקום לחפש במשך רבע שעה באפשרויות איך להחזיר את החלון, בספק אם אתה תצליח, הרבה יותר מהיר להתקין מחדש. דרך מטומטמת, אבל אני עושה את זה במקרים כאלו... אם אין לך את ההתקנה, תגיד לי ואני יעשה חיפוש באפשרויות.

avshalomariel

New member
מהיר להתקין מחדש..

ממש לא מהיר לנבור בדיסקים שלי
בבקשה תחפש לי..

kundara

New member
תנסה בהגדרות

file - Preffences ללחוץ על Default ותגיד לי מה קורה

avshalomariel

New member
עשיתי את זה...

ראיתי שזה באמת שינה להגדרות הנכונות... אבלל זה עדיין לא מקפיץ לי חלון...

HeavenlyB

New member
אין חיה כזאת

אחרי מיקס אתה לא יכול להפריד את הערוצים. ערוצים אפשר להפריד בקובץ מידי, לא אודיו.

kundara

New member
ואי ואי לא קראתי את השאלה שלך טוב

הספליט צ'נלס מתייחס ל 2 הערוצים שנמצאים בסטראו- שמאל- ימין, לא כלי נגינה או שירה!!! אלו ממוקססים ביחד ואי אפשר להפרידם!

kundara

New member
אה, סבבה :)

אני לא בבית, אין לי את התוכנה, תצטרך לחכות שבוע, בינתיים אני מתחבר לפה רק עם הידע. אני בספק אם אוכל לעזור, נראה.

C y B e a r

New member
ידע? לך? אתה בטוח? ../images/Emo3.gif

אם היה לי עשירית מהידע שלך כבר היית קונה דיסקים שלי בטאוור רקורדס... לחיי הידע! CyBear

למעלה