קסמי קלוז-אפ

dori segal

New member
קסמי קלוז-אפ

או קיי. אני לא יודע אם זה קשור למשהו כאן אבל אני נרגש מזה לאללה אז חשבתי שכדאי שתדעו. התחלתי ללמוד קסמי קלוז-אפ אצל קלוזאפיסט (קוסם קלוז אפ) בשם נמרוד הראל (לא מזמן היה בערוץ 10 וטימטם שם את כולם). תשכחו ממה שאתם יודעים על קסמים וקוסמים, כי קסמי הקלוז אפ זה פשוט עולם אחר לגמרי. הגעתי לשיעור הראשון והבנאדם במשך חצי שעה טימטם אותי עם חפיסת קלפים, שעון יד (שלי), שטר ומטבע (גם שלי), עיפרון ונייר, סיגריה ומה לא. החוק של קסמי הקלוז אפ הוא אומר: שזה חייב להיכנס בכיס, כי אם לא, איפה תוכל לעשות את זה ?! אחרי זה הוא הדגים לי טלפתיה וטלקינזיס וחשבתי שאני מת: כפיות התכופפו והמשקפי שמש שלי התחילו לזוז לי בידיים רק מזה שהוא הסתכל עליהם (את זה הוא עשה גם בטלויזיה). המשפט פתיחה שלו היה שכולם רוצים להיות קוסמים אמיתיים ואף אחד לא עושה שום דבר בנושא.אז בואו נהיה כנים, זה אומנם לא קסמים אמיתיים (אין קסמים אמיתיים), אבל תאמינו לי שזה כל כך קרוב לדבר האמיתי שאנשים לא יכולים להבחין. החדשות הרעות: זה לא קל בכלל ודורש אימון ומחוייבות (הוא לא מלמד מתחת לגיל 14 ואני התלמיד הכי צעיר שלו). גם לא כל אחד מתאים ובשיעור הראשון הוא עושה איבחון קצר שקובע האם יש לך את זה או שאין לך (נמרוד אומר שלרוב האנשים יש את זה, כך שאין מה לדאוג. לי למזלי היה את זה !) .אני כבר אחרי שיעור רביעי ואני מתאמן אולי עשר שעות בשבוע, אבל האימונים ממש כיף. למדתי כמה אפקטים (אפקטים הוא קורא לזה, לא קסמים, כאילו שיש הבדל...) עם קלפים שאנשים פשוט צרחו. אני לא סתם אומר. אני מתכוון לזה. צרחו! והחדשות הכי רעות הן שזה יקר רצח. 200 ש"ח לשיעור פרטי של שעה פלוס. אני כבר לא אובייקטיבי אבל אני חושב שזה שווה כל שקל ועוד איך. החדשות הטובות הן שאתה מפתח זריזות ידיים מדהימה, ואתה לומד איך המוח של הבנאדם חושב ואיך אפשר להדהים אנשים עם אביזרים של יום יום. והחדשות הבאמת טובות הן שזה פשוט כיף גם להתאמן וגם לצאת עם הנשק הזה אחרי זה החוצה (חוץ מלהורים שלי שקורעים ת'כיס). שיעור שעבר למדתי איך עובדים אלו שעושים את משחק שלושת הקלפים ברחוב ואני יודע לעשות את זה עכשיו בעצמי. יש היום בערך עשרים קלוזאפיסטים בארץ ומתוכם רק חמישה מקצוענים, והוא אחד מהם. הוא מופיע בעיקר לפני חברות היי טק וקבוצות מבוגרים, אבל לא לפני ילדים (קסמי ילדים זה תחום אחר לגמרי). אני לא מרויח מהפרסומת הזאת אגורה (לצערי), אבל אתם מוזמנים לקפוץ לאתר שלו ולקרוא בעצמכם על הכוח של קסמי קלוז-אפ ב-www.nimrodharel.co.il אני רץ לספר בפורומים האחרים. צ'או. דורי

היה נחמד אם...

היו לנו בקהילה כמה "זריזי-ידיים" לטובת תפקיד נוכל הכפר, למשל, או הג'סטר של המלך... לא?

למעלה