קנית רמקול חדש

Croc

New member
בעיה בעיתית ../images/Emo4.gif................

לדתעי חובה על הלקוח לשמוע את הרמקולים עם הגברה שלו. ברוב המקרים אין בעיה להביא את המגבר לחנות ולעשות כך. לגבי התאמה לחדר - זה NEVER ENDING STORY אבל גם כאן רצוי מאוד לעשות את הבדיקה. במקרה של רמקולים לא זולים (כל אחד שיקבע מה הרף) לדעתי חובה לבצע בדיקה בבית. כמובן שלא צריך סתם לתרתר את הסוחר וכדאי להאזין לרמקול קודם בחנות בכדי לראות האם הוא בכלל "בכיוון הנכון". אם כן - אז לדעתי יש לדרוש בדיקה בבית. אני למשל בפעם האחרונה אמרתי למוכר שלאמרות שנאי מאוד רוצה את הקרמונה, אני לא מוכן לסכן את הסכום כסף הנכבד (עבורי לפחות) בקניה שתתבר כאסון בחדר שלי. המוכר לא הסכים - ואז החלטתי שאם כל הצער ורצון אני מוותר. אחרי שבוע הוא החליט כן להביא את זה אליי כדי לראות שהם משתלבים בסדר בחדר. ז"א שאני אישית החלטתי לא לרכוש מבלי לבדוק בבית. כל אחד יחליט מה שהוא מבין. כאן צריך להבין גם את הבעתיות של החדר - כל אחד צריך להכיר את התכונות והמגבלות של החדר שלו - בכך הוא יוכל לקבל כיוון של איזה סוג רמקולים לא יעבדו טוב בחדר. כאן דיברתי על התאמה לחדר - שהיא סופר חשובה - ועל התאמה למגבר - כושר של המגבר להזיז טוב את הרמקולים. לדעתי זה לא הוגן להכניס למשוואה של הבדיקה גם את המקור, כבלים, סטנדים ושאר הירקות כי אלה דברים של FINE TUNING. הלקוח אמור לדעת איזה דייסה הוא בישל במערכת ושלא ידרוש בדיקה בבית ויגלה שחדר ומגבר הם בסדר אבל הכבלים עושים קצת BRIGHT מעבר על המידה אך הוא לא מוכן להחליף אותם. מה הוא לא ידעה שהוא מביא רמקול סופר חושפני ויש לט חדר בהיר ועוד כבלים של כסף? מצד שני כמובן הלקוח תמיד צודק - לכן סוחרים צריכים לקחת את זה בחשבון.

ortodox

Member
וואוו ! שירשור שהחל לפני כמעט 18 שנה. מקווה שכל המשתתפים במקור בריאים, שלמים ועדיין מלאי התלהבות ממוסיקה והקופסאות שעושות אותה.

למעלה