קיים סיכוי להמשך הסרט "מצפן הזהב"!

נטעש

New member
קיים סיכוי להמשך הסרט "מצפן הזהב"!

הסופר פיליפ פולמן דיבר עם דואר אוקספורד על הסיכוי ליציאתו של הסכין המעודן לאקרנים. הוא אמר שהוא דיבר עם המפיקים של הסרט "מצפן הזהב" וביטל את השמועות שהתבטלה הפקתו של סרט ההמשך. "יש סיכוי לא קטן שההמשך ייצא לפועל", אמר פולמן לעיתון המקומי. "הם מארגנים את התסריט ויש להם תוכניות להמשיך- כרגע הדברים אפשריים ואני מרגיש חיובי לגבי זה" אז מה אתם אומרים, ייצא או לא ייצא?

האבק

New member
אני מאד מקווה שכן...

אני חושב שעכשיו הסיכויים הם בערך 50:50

galiau

New member
אני חושבת כמו ארנון, שהכל תלוי לפי כמה

מצפן הזהב הכניס. (איכס. מצפן הזהב. המצפן הזהוב יותר נשמע לי.)

האבק

New member
הרווחים של המצפן

המצפן עשה משהו כמו 70-80 מיליון דולר בארצות הברית, סכום קטן מאד בשביל סרט כזה. הרווחים האלה הם תוצאה של החרם שניהלה הכנסייה בארה"ב נגד הסרט. לעומת זאת, בכל מקום שהוא לא ארה"ב הסרט הצליח מאד. הוא אחד מחמשת הסרטים הרוחיים ביותר בבריטניה למשל. גם ביפן, איטליה, צרפת, ספרד ומדינות רבות אחרות הסרט הוא שובר קופות גדול. בסה"כ הסרט עשה בסביבות ה-380 מיליון דולר. מבחינת DVDים הסרט גם מצליח יפה (הן מבחינת קניית סרטים והן מבחינת השכרה) למשל בישראל הוא היה במקום הראשון ברשימת הסרטים המושכרים במשך יותר משלושה שבועות... בסופו של דבר, אם מצרפים את הנתונים האלה ביחד עם העובדה שניו ליין-סינמה מכרה את זכויות ההפצה של הסרט לפני יציאתו (ובכך כיסתה יותר מ-3/4 מהוצאות הסרט) אפשר לומר שהסרט כן רווחי. אני אישית מאד מקווה שהסרט השני יצא לאור, לא בבימוי של כריס וייץ ועם פחות חיתוכים. מה שכן - הסרט הבא חייב להיות מצליח מאד, אחרת אין שום סיכוי לסרט השלישי שהוא אמור להיות הסרט המרשים ביותר מתוך השלושה...

KER13

New member
כנראה...

כנראה לביים את אמריקן פאי זה לא כמו לביים סרט פנטזיה >.>

זה כמו כשיצא הסרט הראשון...

אתה לא בטוח אם זה טוב או רע, כי מצד אחד זה נחמד שעושים סרט מהספר, אבל מצד שני... הם הורסים אותו

למעלה