קורס לפיתוח יישומים ל-android

lifemichh

New member
קורס לפיתוח יישומים ל-android

שלום לכולם, בשבועות אלה אני עובד על פיתוח קורס ללימוד פיתוח יישומים למערכת ההפעלה android. הקורס יהיה זמין לשימוש אישי ואקדמי בחינם באתר www.abelski.com. אתם יכולים כבר כעת להיכנס לאתר ולהתרשם מהמצגות שכבר הכנתי. פרט למצגות, אני גם מתכנן להכין וידאו קליפים קצרים אשר ישלימו את הוידאו קליפים הנהדרים שניתן למצוא ב-www.android.com. כמו כן, אני מתכנן להכין תרגילים.. ופתרונות. אני כותב פוסט זה כיוון שאשמח לקבל פידבק מכל מי שמפתח עבור android או חושב להיכנס לתחום. באמצעות הפידבקים שאקבל אוכל להתאים את הקורס בהתאם לציפיות של מי שישתמש בו. תודה, חיים.

lifemichh

New member
הצעדים הראשונים

תודה על הפידבק החיובי. סיימתי להכין 5 וידאו קליפים (מאד מאד קצרים) אשר מסבירים ומציגים כיצד להכין את הסביבה בה אנו עובדים (המחשב שלנו) לצורך פיתוח יישומים לאנדרואיד. הם מיועדים למי שכבר יש לו ניסיון בפיתוח בג'אווה וה-JDK כבר מותקן על המחשב. http://www.lifemichael.com/en/?p=742 אני מתכנן להכין וידאו קליפים רבים נוספים.. בעיקר קצרים וממוקדים בנושאים ספציפיים. וידאו קליפים עם הסברים מפורטים כבר פותחו על ידי גוגל... למי שלא מכיר אני ממליץ (בחום) לבדוק את האתר www.android.com. כמו כן, אני מתכנן בחודשיים הקרובים להשלים את המצגות החסרות בקורס שאותו אני מפתח כעת באתר abelski. אשמח לתגובות והערות. חג שמח, חיים.

למעלה