קולומביה קרסט

לייט

New member
קולומביה קרסט

מה אתם אומרים על היקב? ניסיתי, בהמלצתו החמה של הקשיש החביב מה - wine center בצומת ירקונים - מרלו, השנה - באזור 96` - 97`, עלה כ - 80 ש``ח, ולא היה מדהים. זאת, אחרי שהומלץ לי להחליף את הקברנה - מרלו של קולומביה קרסט שכבר היה לי ביד, עם המרלו, שהוא, כך נטען, יין הדגל שלהם. ההייתי פראיירית ליגה א`?

ערן24

New member
``הזקן`` הוא דווקא

אחד האנשים הנחמדים יותר שאני מכיר... (-: היחס בחנות אישי,מצויין,אם חסר משהו הוא מיד מברר בטלפון אם יש או לא,והוא נותן לטעום גם דברים יקרים... אני קונה שם אפילו שהמבחר לא גדול מספיק,ואם חסר אני מעדיף להמתין ולתת לו להזמין לי את מה שאני רוצה-אך ורק בגלל נחמדותו של הבנאדם. אה,זיו,תגיד לי,יש לי אפשרות בביקור הבא בארה``ב לבקר בנאפה וואלי בייקבי מונדבי... (-; מה אומר? כדאי ? ערן

לייט

New member
ערן, זה נכון,

הוא באמת איש מקסים, חביב ומסביר פנים והחנות היא תענוג. בשום פנים ואופן לא אדיר את רגלי משם. גם בגללו וגם בגלל שעד המרלו הזה, כל המלצותיו התקבלו ונהננו מהן. פשוט נראה לי שביינות עדיף לטעום לפני שלוקחים הביתה בקבוקים שמחירם עולה על 30 ש``ח לערך. יש מבין?

לייט,

לטעמי האיש הנחמד מהוויין סנטר צדק. המרלו של קלומביה קרסט שכבר דנו בו בעבר בפורום זה, הוא אמנם היין הכי מוצלח של היקב הזה והוא גם זוכה כבר כמה שנים בפרסים בכל מיני תחרויות. לעומת זאת הקברנה-מרלו הוא יין טרנדי ולא ממש שווה את הכסף. באותו מחיר עדיף לקנות קברנה מרלו אוסטרלי או דרא``פ. לקולומביה קרסט יש גם שרדונה מצוין. תנסי בהזדמנות.

alex

New member
לייט . פראיירית ...

בטח לא יצאת . שתית יין טוב והיתנסית בדבר חדש .חוץ מזה שיכללת את טעמך וזו כבר סיבה טובה . אני , אישית , אהבתי מאוד את הקברנה 94 שלהם שלטעמי היה הטוב ביותר שלהם מבין אלה שהגיעו לארץ . היום , אם אפשר להשיגו בחנות כלשהי , מחירו , סביר להניח , גבוה מאוד .

למעלה