פרק 49

JeeChan

New member
פרק 49

לכל מי שחיכה שHell Fansub יוציאו את פרק 49 עם כתוביות, אז הם עדיין באיחור, אך למזלנו יצא פרק 49 עם כתוביות על ידי BleachSociety. לי זה כרגע מוריד בביטורנט, אך מכיוון שבצהריים אני בעזריאלי עד הערב ואני תמיד רואה את הפרק עם אח שלי, אז אני רק אוכל להגיב עליו בערב.

:0

אני קראתי שהל פאנסב לא יוציאו תרגום לפרק של השבוע...מוזר פכולופן, גם לי זה בהורדה!!! *מקפצצת מהתרגשות* חיכיתי אתמול כ"כ הרבה שזה יצא...בע....לא נורא, העיקר שעכשיו יש ^^ שמעתי שבעוד שבועיים יש שיר פתיחה חדש 0_0 זה נכון? D: איזה כיף הגעתי היום לבי"ס בתשע והתפלחתי ב11 XD איזה פושעת אני XDDD

JeeChan

New member
לדעתי זה נכון

זה תלוי רק אם הם מחליטים כל 26 פרקים לעשות שיר חדש ^^ אם כן אז בפרק 52 נזכה לשיר חדש, אבל רוב הסיכויים שאכן בפרקים הקרובים נזכה לשיר חדש.

Fay Wood

New member
עוד שעה ו-35 דקות ../images/Emo168.gif

נו כברררר T-T פאק, הפרקים של בליץ'סוסיטי תמיד באיכות גרועה =X

keep smiling

New member
בהצלחה? ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

את תמיד יכולה לבוא לכאן ולהעביר איתי שעה וחצי. [; [נו, יחשבו שאני פדופילית זקנה. X:]

Fay Wood

New member
הווו *__* ../images/Emo99.gif ../images/Emo168.gif

אבל אני צריכה ללכת להביא אישור מרופא כדי שאני אוכל לצאת לטיולשנתי ._.;

keep smiling

New member
מה? ._. ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

למה? XD ובואי נעבור לשרשור אוף. קיי? X:

AceMagician

New member
חצי שעה ואני רואה אותו

רק עכשיו התחלתי והביטורנאדו עובדת ללא הפסקה
כל הפרקים של GITS:SAC בליץ' 49 ונארוטו 151 אחח איזה כיף שיש ביטורנאדו

הצילו! עזרה!

הודתי את הפרק, אבל משום מה כשאני באה לראות אותו הבי אס פלייר כותב לי שהוא נתקל בבעיה, וצריך להיסגר, ושהם מתנצלים על אי הנוחות. וגם כשאני פותחת את "סייר" ונמצאת בתיקיה שבה הפרק מאוחסן פתאום צצה הודעה שכותבת שווינדווס אקספלורר נתקל בבעיה ועליו להיסגר, ושהם מתנצלים על אי הנוחות... שלוחצים "אישור" על ההודעה זה סוגר את מה שעשה בעיה, ואם אני מתעלמת מההודעה ומזיזה אותה למטה הוא עדיין לא מראה את הפרק.... אני מיואשת...אבודה.....אני רוצה את הפרק T_T מישהו יכול לעזור לי? ;(

T____T

זה כ"כ קרוב ועם זאת כ"כ רחוק.... נמצא על המחשב אבל בלתי ניתן לצפיה..... אוף. היום זה לא היום שלי XP עיברית צחה רולז XD

0Onegaineko0

New member
עוד שעה וחצי TT.TT

די! אני רוצה קאיין! איצ'יגו קטן ושחור שיער.... למרות שמתאים לו כתום, בהיות כתום הצבע האהוב ביותר עליי! D= (קיו בלי טורו חמוד שכמותו האיצ'יגו הזה ^__^) אה! אני שוב לא קשורה! מישהו צריך לקשור אותי! אהם.... אוקיי... אז... אממ... רוקיה וקאיין, הא? זוג נחמד, אבל לא נראה לי שקאיין אהב את רוקיה באותה מידה שהיא אהבה אותו. היא בכלל אהבה אותו? במאנגה אמרו שהיא העריצה אותו מאוד.... מאוד, מאוד... אה, אני יכולה לדמיין את החדר של רוקיה עם פוסטרים של קאי-קון הבישבישונן הזה D=

למעלה