פינת הדמויות 5- הילה סעדה!

YossihNew

Well-known member
אנחנו שוב בפינת הדמויות!

פינת הדמויות היא פינה שקיבלתי את הרעיון לה (רק הושפעתי) מפינה דומה בתחום ההיאבקות שדירג דמויות שונות של אותו מתאבק.

בעצם, אתם תבחרו שחקנים (מומלץ שחקנים ותיקים ומנוסים עם המון בשר וותק) ואני אדרג את הדמויות שהם שיחקו, מהגרוע עד לטוב ביותר.

אני אכתוב מילות סיכום על כל דמות ואכתוב למה דירגתי אותה ככה. חשוב לציין שאני לא מדרג דמויות שאני לא מכיר.

אחרי שבשבוע שעבר דירגנו עבור יום הולדתה של שיר את דמויותיו של חנן סביון, הפעם זה תורי לבחור שחקנית. ולכבוד סיום בני מצווה- אני חושב שאפשר לדרג שחקנית מגניבה במיוחד...

1703340499658.png

הילה סעדה! שחקנית אהובה וטובה במיוחד שגילמה דמויות רבות ומגוונות. למרות שבעבר היא לא הייתה מגוונת, מסתבר... אבל זה בשבילי.​

YossihNew

Well-known member
1703342858377.png
מקום שמיני: נטלי (הבורר 3)

אני לא יודע אם מישהו זוכר את הדמות הזאת של הילה בבורר 3. מדובר בנערת פיתוי שהצליחה לפתות את בעלה של המאהבת של הבורר. אמנם הילה הפגינה רבות בדמות גם אז, כי היא מוכשרת ויש לה קטע ממש זכור בסדרה, אבל הדמות הזאת לא הייתה בולטת במיוחד ברשימת הדמויות שלה. אגב, תופתעו לגלות, אבל הייתה עוד נטלי בבורר. ומי שגילמה אותה וגנבה להילה את השם... טוב, היא לקחה לה עוד כמה דברים בחיים, אבל עליה נדבר אחר כך...​

YossihNew

Well-known member
1703342993527.png

מקום שביעי: רינת ויצמן (בני מצווה)

אז במקום הלפני אחרון יש לנו את הדמות החדשה ביותר של הילה, רינת, אימא של הלל, אימא דואגת לבנה שעובדת קשה בקהילה כדי לנסות להחזיר את החובות של בעלה שברח. למרות שהעלילה חשובה במיוחד, הלל הוא הדמות המרכזית והילה משחקת דמות יותר משנית. הילה משחקת יפה את האימא המודאגת, אבל למרות זאת, הדמות הזאת לא בולטת במיוחד עבורה. אבל היי, לפחות טוב לראות את הילה משחקת תפקיד, אז יש גם את זה!​

YossihNew

Well-known member
1703343176157.png

מקום שישי: ליאת (רמזור 3)

פאק! גדול! אני יודע שאולי היא תבייש אותי על הבחירה במקום השישי אבל זה מה יש. ליאת היא דמות שהופיעה ברמזור, אחת מחברותיו הבלתי נגמרות של חפר (נירו לוי). ליאת היא בלוגרית שפוגעת בחפר אחרי שהיא מפרסמת את חוויותיהם מחדר המיטות בבלוג שלה. דמות שדווקא זכורה יחסית בקרב מעריצי הסדרה, למרות שהופיעה רק בפרק אחד. הילה עשתה את התפקיד נפלא וגילמה דמות שונה במיוחד ממה שהיא בדרך כלל נותנת. הדמות הייתה פרועה כמו כל הסדרה, וללא ספק הפרק הזה הוא אחד מהפרקים האהובים ביותר ברמזור. ובכל זאת, מבחינת הילה- דמות לא בולטת כל כך...​

YossihNew

Well-known member
1703343455896.png

מקום חמישי: נופית זאנה (שחקן זר)

אי שם ב-2015, עלתה סדרה בכיכובו של מאור שווייצר, שמשחק שחקן כדורגל שמנסה להצליח בצ'לסי עם משפחתו. הילה שיחקה שם את החברה של הדמות של מאור- נופית זאנה. נופית היא דוגמנית ופליטת ריאליטי, שיש לה פה גדול ואומרת כל דבר על הקריירה של החבר שלה ועל הצעדים שלו. זאת דמות מהטייפקאסט של הילה- חברה קצת מטורללת, אבל משום מה היא הפחות בולטת מבין כל הדמויות האלה שהילה שיחקה. הילה פתחה כל פרק במונולוג למצלמה בנושא של הפרק. למרות זאת, לצערי הסדרה פחות התרוממה, דמות שהילה שיחקה יפה אבל נשכחת יחסית.​

YossihNew

Well-known member
1703343602650.png

מקום רביעי: אורנה שיקנאג'י (אילת)

נו, אז חנן סביון נשאר איתנו גם השבוע. אורנה שיקנאג'י (על שם סיוון שיקנאג'י) היא פקידת הקבלה במלון אורכידאה, או "סירי" בלשונה של המנהלת רווית וינקר. היא סיפקה את האתחנתא הקומית בסדרה, כשהיא, רווית והקב"ט אלברט בז'ראנו היו בכמה קטעים הזויים במיוחד בתור עובדי המלון. אורנה אמנם מצחיקה ולא ממש מצליחה לפתור תשבצים, אבל היא גם לב גדול ומחפשת אהבה גדולה. למרות הרמזים שהיא שולחת לבז'ה, משום מה הוא לא מבין, בחור חכם שכמוהו. בסוף הסדרה השניים סופסוף מתאחדים כשמסתבר שהחיים קצרים אחרי המוות של ממה אלגרה. דמות מצחיקה ומרגשת קצת, שהפגינה את הכישרון הקומי של הילה.​

YossihNew

Well-known member
1703343770422.png

מקום שלישי: בת-אל אברהמוב (חסמב"ה דור 3 עונה 2)

מהדמויות הראשונות של הילה ואחת הכובשות ביותר, והפעם הראשונה בה היא קיבלה את הטייפקאסט. יזהר, החבר של חופני התימני, סידר לו את בת דודה שלו כדי שישכח ממריה... זאת אומרת, לודה, החברה הרוסיה שלו. אבל עם היחסים חופני מגלה שבת-אל היא לא מאה, היא הופכת למטורפת ומטורללת יותר ויותר ככל שהעונה מתקדמת, ולבסוף מנסה לרצוח את חופני. אבל סוף טוב לכל דבר, היא פוגשת את פרדי זורקין (שמזכיר לה את יהודה לוי אבל זה מהעונה הקודמת) ומתחתנת איתו. הדמות המטורללת הראשונה של הילה, שהפגינה כל כך הרבה ממה שאפיין אותה במשך רוב הקריירה- קנאה, אובססיביות ושיגעון טוטאלי. ללא ספק דמות ראשונית וטובה.​

YossihNew

Well-known member
1703343883554.png

מקום שני- ונסה מימון-דהרי (להיות איתה)

אל. תגידו לה. ונססססססה. לפני כמה שנים ונסה הייתה כובשת את הפסגה לחלוטין, אבל זה נגנב ממנה כמו... כמו הנישואין עם עמוס. ונסה היא החברה של עמוס כבר שנים, אבל הוא סירב להתחתן איתה, מה שגרם לה להפגין את החרפון שלה ברבים. כל העונה הראשונה ונסה מנסה להפריד בין עמוס ונועה הולנדר, דוגמנית העל, ובעונה השנייה היא ממשיכה לנסות להתעלות על נועה כשהיא מתכננת לעצמה חתונה עם פקח חניה (ובואו לא נשכח את השמלה שנועה גנבה לה!) ולהיות סוכנת מפורסמת. בסוף העונה היא מתחתנת עם אסף (ובואו לא נשכח איזה צרות היא מעבירה אותו בהריון בעונה השלישית!). ונסה הייתה במשך שנים ה-דמות של הילה, הדבר שהפך אותה לשם חובה בכל בית. ואכן, היא הייתה יכולה להיות במקום הראשון, אלמלא מלכה אחת גנבה לה את הכתר...​

YossihNew

Well-known member
1703343957209.png

מקום ראשון- רוזה סיטון-ארמוזה (מלכת היופי של ירושלים)

רוזה, רוזה, רוזה. הדמות ששברה להילה את הטייפקאסט סופית. כן, גם הפעם אין לה אהבה נורמלית, בעלה בוגד בה תמיד, עם רקדניות ואשכנזיות ומה שלא תרצו. אבל היא אישה כל כך חזקה, אימא שמגדלת את בנותיה לתפארת ומצליחה לשלוט בדליקטס המשפחתי- וזה כשמצד אחד יש לה את אחיה אפרים שעושה פעולות באצ"ל, ומצד שני יש לך את מרקדה שיושבת לך על הראש... תודו שזה משהו ממש קשה. רוזה היא אישה חזקה שצריכה לקחת את המושכות בעולם שוביניסטי, בעולם שבו גברים לא אוהבים נשים והנשים עדיין חזקות ושולטות במשפחה ביד רמה כבר כמה דורות. הדמות שהפכה את הילה לחובה לא בכל בית בארץ- אלא בכל בית בעולם. אז ללא ספק, כשצריך לדרג את הדמויות שלה, רוזה והפסטליקוס הנפלאים שלה מככבים במקום הראשון. מעניין מה יהיה בעונה 3.

אז כאן הסתיימה עוד פינת הדמויות אחת. בשבוע הבא תורו של רועי לבחור שחקן לפינה. נקווה שיבחר כי אם לא יש לי רעיון מתאים לתאריך וגם שהוא יאהב.​

Roei152

Well-known member
מנהל
אז כאן הסתיימה עוד פינת הדמויות אחת. בשבוע הבא תורו של רועי לבחור שחקן לפינה. נקווה שיבחר כי אם לא יש לי רעיון מתאים לתאריך וגם שהוא יאהב.
יאללה סיקרנת לכבוד היומלדת שלי

YossihNew

Well-known member
יאללה סיקרנת לכבוד היומלדת שלי
גם לכבוד יום הולדתך שחל מחרתיים (אבל בכלל לא חשוב כמו ציון התאריך בו התאהבתי בנועה אסטנג'לוב לראשונה באו בוי, ידעת?)

וגם לכבוד סדרה שתחזור יום אחרי פינת הדמויות הבאה.

אתה יודע, סדרה עם כמה שחקניות שאתה אוהב אבל אחת מהראשיות אהובה עליך במיוחד. למרות גילה הצעיר יש לה המון דמויות.

Roei152

Well-known member
מנהל
גם לכבוד יום הולדתך שחל מחרתיים (אבל בכלל לא חשוב כמו ציון התאריך בו התאהבתי בנועה אסטנג'לוב לראשונה באו בוי, ידעת?)
עכשיו העלבת אותי
היום הולדת שלי חשוב מאוד.. אם לא יותר... ואני חוגג 30- שזה משמועתי.\.

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
עכשיו העלבת אותי
היום הולדת שלי חשוב מאוד.. אם לא יותר... ואני חוגג 30- שזה משמועתי.\.
האמת שיש לי קישור להודעה הספציפית בה אני מתאהב בנועה ואתה שואל אם לא שכחתי משהו.

אתה נעלב הרבה לאחרונה.

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה נעלב הרבה לאחרונה.
אל תגיד דברים עוקצנים מדי כמו זה שה25.12 תאריך חשוב יותר בגלל שזה התאריך בו התאהבת בנועה, ואני לא אעלב ...

בכלל נועה אומנם זוכרת אותך לטובה, אבל אני החבר הכי טוב שלך..

YossihNew

Well-known member
אל תגיד דברים עוקצנים מדי כמו זה שה25.12 תאריך חשוב יותר בגלל שזה התאריך בו התאהבת בנועה, ואני לא אעלב ...

בכלל נועה אומנם זוכרת אותך לטובה, אבל אני החבר הכי טוב שלך..
רועי, בעולם כולם חוגגים לך יום הולדת, די כבר.

תגיד תודה, אני נולדתי בקיץ אז לא חגגו לי בבית ספר, ועד היום זה היום לפני שאני חוזר לעבוד. אז גם מותש מהחופש וגם לא חוגגים לי. מה יש לי? סרטונים משמרית?

למעלה