פינת הדמויות 13- חן אמסלם-זגורי

YossihNew

Well-known member
שבועיים עברו בגלל האירוע התיאטרוני היחיד במינו… ואנחנו שוב בפינת הדמויות!

פינת הדמויות היא פינה שקיבלתי את הרעיון לה (רק הושפעתי) מפינה דומה בתחום ההיאבקות שדירגה דמויות שונות של אותו מתאבק.

בעצם, אתם תבחרו שחקנים (מומלץ שחקנים ותיקים ומנוסים עם המון בשר וותק) ואני אדרג את הדמויות שהם שיחקו, מהגרוע עד לטוב ביותר. אני אכתוב מילות סיכום על כל דמות ואכתוב למה דירגתי אותה ככה. חשוב לציין שאני לא מדרג דמויות שאני לא מכיר.

אחרי שבשבוע שעבר בחרתי לדרג עבור רועי את דמויותיה של אניה בוקשטיין (תזכרו לבחור בבחירות!), שיר לא הצליחה לבחור אז סטילהוק נידב מועמדת חדשה לפינה…

1708775379227.png

חן אמסלם-זגורי! שחקנית שמאז שפרצה אלינו בגדול, המשיכה להשפיע עלינו ולככב בסדרות רבות, ונישאה גם לכותב טלוויזיוני חשוב.​

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
1708775430919.png

מקום שביעי: אתי אלון (אתי אלון - האישה שגנבה 250 מיליון)

בשנת 2020 שיחקה חן את אתי אלון, פקידת הבנק למסחר הידועה לשמצה, בסדרת דוקו-דרמה על המעילה בבנק למסחר. דמות אמיתית שהייתה קיימת וגרמה לזעזוע גדול בישראל. למה היא במקום האחרון? כי זאת לא באמת דמות, ומצד שני- בואו נודה, דאנה איבגי עשתה את זה יותר טוב. כן, כמו תמיד, יש בנות של איבגי שהן עדיפות על חן.​

YossihNew

Well-known member
1708775630397.png

מקום שישי: סימה (הרוסים)

סדרה הזויה ביותר שאני בכלל לא יודע אם אתם זוכרים, שודרה זמן קצר בערוץ 10 ועסקה בשני ראפרים רוסיים. סימה, הדמות של חן, היא קוסמטיקאית שנמצאת בהליכי גירושין ואחד מהאחים מאוהב בה. דמות מאוד בסגנון של חן, פלפלית עם פה גדול שלא סותמת את הפה, אבל הסדרה הייתה כל כך הזויה ומהירה עד שלא הותירה חותם רב.​

YossihNew

Well-known member
1708775667257.png

מקום חמישי: מרסל בן דוד (פמת"א)

למה שוב סדרה על מעילה? לא משנה. במשך שנתיים וחצי שיחקה חן את עורכת הדין מרסל בן-דוד, פרקליטה מאוד חריגה בתל אביב. בניגוד לשאר הפרקליטים היא מוכנה לרדת לעומק התיקים וההונאות. בנוסף, היא לכדה פושע בשם מורדוך, איתה יש לה יחסים מסובכים של אהבה ושנאה. מרסל הייתה אישה חזקה ביותר אבל משהו בסדרה, שעלתה לפני תור הזהב של התאגיד, קצת התפספס. בנוסף, בעונה השנייה הסדרה קצת הידרדרה.​

YossihNew

Well-known member
1708775694627.png

מקום רביעי: טליה אורן (בני מצווה)

בלי קשר לזה, כמובן שאני אוהב אותה הכי מכולם. לא, באמת. טליה היא האימא של משפחת אורן, ליבי, אמיתי, טוהר ואביתר, ואשתו של אריאל. אימא צדיקה, יראת שמיים, ממשפחה דתית לאומית. כמובן שהיא מוצגת כמו הדמויות של חן, דמות הזויה, צועקת הרבה, מכורה לניקיון ואמא ששולטת ביד רמה במשפחה שלה למרות שאריאל בטוח אחרת. דמות מצחיקה מסדרה חמודה ביותר, שידעה תמיד להוסיף אהבה אימהית לסצנות שלה. אבל כלום לעומת רינת.​

YossihNew

Well-known member
1708775732873.png

מקום שלישי: מאיה לוין (הרמון)

הרמון זאת סדרה שאני מופתע שלא המשיכה. היא בוססה על פרשת גואל רצון. מאיה היא האחות של הגר שעברה לגור בכת של שבתאי צדיק. היא מאורסת לאריאל צדיק, הבן הבכור. אולם שבירת האידיאל של שבתאי גורמת לה למרוד בקהילה של ההרמון. בסוף הסדרה, משפחת לוין מתאחדת- לא כולל האימא המסכנה שנפטרה במהלכה. מאיה הייתה דמות מעניינת מסדרה חשובה ביותר, המסע שלה מתומכת בכת למתנגדת ראשית, וזאת שבסופו של דבר הפילה את הכת, היה מרתק. מוזר לי שהסדרה לא המשיכה בסוף…​

YossihNew

Well-known member
1708775774500.png

מקום שני: מורן טרבלסי (שלטון הצללים)

אגב סדרות שמי יודע איך לא המשיכו… מורן, היועצת הבכירה והמאהבת של שאול גלבוע, השר לביטחון פנים, מגלה לבחור בשם דודי גרציאנו שאחיו לא מת אלא נרצח. מורן עוזרת לדודי במהלך הסדרה, יחד עם שאר היועצים הפרלמנטריים, לחשוף את המזימה שעליה עובד אופק, אחיו החי מאוד של דודי. מורן הייתה דמות טובה בסדרה מעניינת ביותר, אחת הדמויות החזקות ביותר של חן ובעיניי דמות שביססה אותה באמת בתפקיד רציני, יותר מדמויות אחרות שהיו לה באותה תקופה. אבל ברור לכם מי תופסת את המקום הראשון, המאבק היה רק על המקום השני…​

YossihNew

Well-known member
1708775803177.png

מקום ראשון: אבישג זגורי (זגורי אימפריה)

הראשונה, המלכה והחוזרת בקרוב. שוג היא הבת הרביעית במשפחת זגורי, בעלת כריזמה, יופי ומזג חם במיוחד. שולטת באבא שלה, בבר, ומתפרנסת מקצבת ביטוח לאומי דרך קומבינה. אבישג מחוזרת רבות בסדרה, כולל בידי דודו בן זוגה הוותיק ועבריין בשם דינו (עבריין שירדוף אחריה גם בפמת"א), דווקא צ'או העבריין הכבד לא מעוניין בה. הדמות הזאת גרמה לנו להכיר את חן, ויותר מזה- היא גרמה לחן להכיר את אב ילדיה. הדמות הזאת היא פשוט חן- פלפלית, חמה, מצליחה ומצחיקה. כמו שחן אמרה פעם- אם זה הטייפקאסט שלה, היא תעשה אותו הכי טוב שאפשר. אז נקווה ששוג תחזור מהר מאוד, כי אנחנו מחכים כבר עשור שהיא תחזור...
עוד פינת הדמויות הסתיימה לנו עם שחקנית טובה. בשבוע הבא תורי, ואני אנסה לבחור שחקן או שחקנית טובים. עד אז...

סטילהוק1

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 99302

מקום ראשון: אבישג זגורי (זגורי אימפריה)

הראשונה, המלכה והחוזרת בקרוב. שוג היא הבת הרביעית במשפחת זגורי, בעלת כריזמה, יופי ומזג חם במיוחד. שולטת באבא שלה, בבר, ומתפרנסת מקצבת ביטוח לאומי דרך קומבינה. אבישג מחוזרת רבות בסדרה, כולל בידי דודו בן זוגה הוותיק ועבריין בשם דינו (עבריין שירדוף אחריה גם בפמת"א), דווקא צ'או העבריין הכבד לא מעוניין בה. הדמות הזאת גרמה לנו להכיר את חן, ויותר מזה- היא גרמה לחן להכיר את אב ילדיה. הדמות הזאת היא פשוט חן- פלפלית, חמה, מצליחה ומצחיקה. כמו שחן אמרה פעם- אם זה הטייפקאסט שלה, היא תעשה אותו הכי טוב שאפשר. אז נקווה ששוג תחזור מהר מאוד, כי אנחנו מחכים כבר עשור שהיא תחזור...
עוד פינת הדמויות הסתיימה לנו עם שחקנית טובה. בשבוע הבא תורי, ואני אנסה לבחור שחקן או שחקנית טובים. עד אז...
אני רק אוסיף שחן השתתפה גם בסדרה המצויינת "פצועים בראש" שלא ברור איך לא יצאה לה עונת המשך, בה היא גילמה את דמותה של רעות, אחותו של גידי (לי בירן), שנאנסה והתאבדה לאחר שרצחה את אחד מאנסיה. תפקיד מאוד דרמתי וגם הופיעה בעירום. כמו כן, השתתפה גם בסדרת הרשת הלהט"בית "לא הכל ורוד"

למעלה