פינת הדמויות 12- אניה בוקשטיין

YossihNew

Well-known member
אנחנו שוב בפינת הדמויות!

פינת הדמויות היא פינה שקיבלתי את הרעיון לה (רק הושפעתי) מפינה דומה בתחום ההיאבקות שדירגה דמויות שונות של אותו מתאבק.

בעצם, אתם תבחרו שחקנים (מומלץ שחקנים ותיקים ומנוסים עם המון בשר וותק) ואני אדרג את הדמויות שהם שיחקו, מהגרוע עד לטוב ביותר.

אני אכתוב מילות סיכום על כל דמות ואכתוב למה דירגתי אותה ככה. חשוב לציין שאני לא מדרג דמויות שאני לא מכיר.

אחרי שבשבוע שעבר בחרתי לדרג את דמויותיו של איציק כהן הגדול, הפעם היה תורו של רועי, שסופסוף בחר בשחקנית אהובה עליו- עליו! לא עליי!- שהוא מאוד מעריץ ומכבד...

1707569272285.png

אניה בוקשטיין! שחקנית שמתפקידים משניים הפכה לאט לאט לשחקנית אהובה כל כך בעולם הזה, ואחת הטובות מבחינת יכולות.​

YossihNew

Well-known member
1707569329344.png

מקום שביעי: אירנה/שרה שפירו (ביום שהאדמה רעדה)

דמות כל כך משנית עד שהיא בטח נשכחה. אניה מין הסתם שיחקה מישהי ממוצא רוסי שגוירה (סיפור מאוד כאוב במציאות מבחינת אניה אגב) וחזרה בתשובה. רוב הבדיחות על הדמות היו שתמרה וייס שוב התבלבלה לה. הדמות לא ממש הייתה חלק מהעלילה, היא הופיעה פרק אחד, היא הסתירה את הגרסה השנייה של עצמה מיקום מקביל. היא עזרה לדמות של יואל לגלות על המחקר על יקומים מקבילים, אבל לא נתנה מעבר לזה.​

YossihNew

Well-known member
1707569436822.png

מקום שישי: אנסטסיה (ראש גדול)

אני לא יודע כמה אנשים זוכרים שבראש גדול הייתה טבילת האש הראשונה של אניה. אנסטסיה הייתה נגנית רחוב שאיילה שכטר- אחותה של יעל האהובה עלינו- אספה לביתה. אנסטסיה התאהבה בבועז לאופר (האח של איתי- ששיחק אושרי כהן) בגלל הרקע המשותף. זה היה מאוד מפתיע לראות את השיר שלנו לפני השיר שלנו, אבל הדמות לא זכורה כל כך, ואני בטוח שאם הייתי מראה לכם הייתם חושבים שזה מהשיר שלנו...​

YossihNew

Well-known member
1707569527556.png

מקום חמישי: סלבית (סילבי) כנף (כנאפו) (עממיות)

עממיות הייתה סדרה שנאור ציון החליט ליצור בעקבות פרק מוצלח בסדרה שלו, החברים של נאור, והדמות של סלבית התחילה שם. סלבית (לא סילבי!) היא החכמה בחבורת הבנות העממיות, שיכולה להסתיר את הפרחיות שבה בצורה טובה ומתקנת את טעויות הלשון של כולן. אניה זכתה לשתף פעולה עם חברותיה לשיר שלנו- מלי לוי ורותם זיסמן-כהן, ובהתחלה גם עם ענת מגן שבו ששיחקה את הדמות הראשית אצל נאור. אבל הסדרה זכתה לביקורות צוננות במיוחד ולסילבי לא היו חיי מדף ארוכים...​

YossihNew

Well-known member
1707569566141.png

מקום רביעי: מולדת "מולי" אברמסון (PPS)

לא נפספס ב-PPS. מולי היא מהנדסת רובוטים שפוטרה מעבודתה וחוזרת למושב משעולי לב של אמה עם בתה גילי. היא הצליחה ליצור את הרובוט הרקדן המיוחד, PPS. מולי זוכה לחיזוריהם של יואב גוטמן המפקד הצבאי שרוצה את PPS, איתן לב ארי הגרוש, ואפילו שי- בן זוגה לשעבר שנעלם אבל מסתבר שמדובר ברובוט. PPS הייתה סדרה חמודה לזמן קצר, היה בה הומור קצת מטופש והשילוב בין אניה, גיא זוארץ וחנה לסלאו הזמין התייחסויות רבות לשיר שלנו. כך, למשל, כולנו זוכרים שמולי הייתה בעבר בלהקה צבאית, ו-YES הגדילו ושאלו אותנו איך קראו לה שם. אניה גם שרה שם המון שירים. היא לא אהבה את השיר גן נעול, משום מה... אם כבר...​

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
1707569607994.png

מקום שלישי: תמרה וייס (השיר שלנו 3+4)

כן, אני בטוח שזה מה שרועי כיוון אליו. בקיצור, תמרה גרה בהתנחלות ואחרי פינוי אלים של משפחתה, מתגלה יכולת השירה שלה וקרין קורן מתנה את שחרורה במעצר בהצטרפות ללהקת הנח"ל החדשה. שם היא ורני אביב מתחילים רומן בו הם שרים את גן נעול לא פחות משמונה פעמים! הדבר מפריד בינה ובין ארוסה הראל, ואז תמרה נורית בסוף העונה. לאחר משפט אצל אלוהים (דנה אינטרנשיונל), חוזרת תמרה כחילונית מופקרת ומרדנית, שמתאהבת ביונתן ברק ויחסית לדוסית לא שומרת ממש נגיעה... נפילה של ארגז על ראשה מחזירה אותה למציאות, אבל קרין קורן יורה בתמרה בסוף עונה 4. אחרי עוד משפט בשמיים, תמרה חוזרת והופכת לבת זוגו של רני, והם חיו בעושר ואושר עד... סוף הסדרה. בקיצור, דמות חשובה שנתנה לאניה לפרוץ בגדול, יופי לה.​

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
1707569654194.png

מקום שני: אירנה קובלובה (הבורר)

אירנה היא האחות של האחים קובלובה המסוכנים, פושעים לא סימפטיים שמסתכסכים עם הבורר, ממוצא רוסי, כשאת אחד מהם משחק שלום מיכאלשווילי האהוב על כולנו. אירנה יודעת להיות מניפולטיבית ותלותית, היא מפתה את נדב ונכנסת ממנו להריון. יש לה בעל בשם דובר, רוצח מסוכן בכלא, והיא אף כמעט מחסלת את אורנה בסוף הסדרה. אירנה הייתה דמות חשובה בסדרה חשובה עוד יותר, והתקופה שבה אניה שיחקה את אירנה זכורה לטוב למעריצים רבים שלה. היו לה סצנות נהדרות עם יהודה לוי וחיים זנאתי, היא הצליחה לשחק פתיינית מצד אחד וגם להביא טירוף גדול של הדמות מצד שני, כי הדמות הזאת הייתה תלותית במיוחד וכמעט התאבדה כשנדב לא רצה להיות איתה. משחק משובח של אניה, שלא מזמן הייתי מדרג במקום הראשון, אבל...​

YossihNew

Well-known member
1707569687227.png

מקום ראשון: סופי סברדלוב כ"ץ (המדובב)

למה היא בת זוג של עמוס תמם? הם לא מאותה עונה בשיר שלנו. סופי היא אשת יחסי ציבור שבעלה דוד עוזר לה לקבל עבודות, אבל בסוף העונה הראשונה היא מעידה נגדו ומכניסה אותו לכלא. עם השחרור שלו, מתמודדת סופי לראשות העיר בעונה השנייה, במירוץ מסוכן שהופך לזירת קרב של פושעי העולם התחתון. אסא ואבישי עוזרים לסופי מול המתחרה שלה קרול חסון, כשמצד שני, אף פעם אי אפשר לדעת מה דוד רוצה. סופי גם נבחרת לבסוף לראשות העיר ומסתבר שיש לה עסקאות מושחתות עם כמה אנשים שרוצים שתהיה ראש העיר. סופי עשתה מהפך מאישה נאמנה לדמות נשית חזקה שמצליחה לדרוס את כולם בדרך למטרה שלה, ואניה הייתה חלק מהמשחק הנהדר שלה. ללא ספק, בעקבות הצפייה במדובב, הפכה סופי לדמות האהובה עליי של אניה.

עוד פינת הדמויות הסתיימה לנו עם שחקנית טובה. בשבוע הבא תורה של שיר, אבל יש לך שבועיים- בשבוע הבא מחויבויות קודמות ימנעו ממני לכתוב את הפינה, כי אני הולך למשימה חשובה ביותר. עד אז...​

סטילהוק1

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 98725

למה היא בת זוג של עמוס תמם? הם לא מאותה עונה בשיר שלנו. סופי היא אשת יחסי ציבור שבעלה דוד עוזר לה לקבל עבודות, אבל בסוף העונה הראשונה היא מעידה נגדו ומכניסה אותו לכלא. עם השחרור שלו, מתמודדת סופי לראשות העיר בעונה השנייה, במירוץ מסוכן שהופך לזירת קרב של פושעי העולם התחתון. אסא ואבישי עוזרים לסופי מול המתחרה שלה קרול חסון, כשמצד שני, אף פעם אי אפשר לדעת מה דוד רוצה. סופי גם נבחרת לבסוף לראשות העיר ומסתבר שיש לה עסקאות מושחתות עם כמה אנשים שרוצים שתהיה ראש העיר. סופי עשתה מהפך מאישה נאמנה לדמות נשית חזקה שמצליחה לדרוס את כולם בדרך למטרה שלה, ואניה הייתה חלק מהמשחק הנהדר שלה. ללא ספק, בעקבות הצפייה במדובב, הפכה סופי לדמות האהובה עליי של אניה.​

עוד פינת הדמויות הסתיימה לנו עם שחקנית טובה. בשבוע הבא תורה של שיר, אבל יש לך שבועיים- בשבוע הבא מחויבויות קודמות ימנעו ממני לכתוב את הפינה, כי אני הולך למשימה חשובה ביותר. עד אז...

צפה בקובץ המצורף 98725

למה היא בת זוג של עמוס תמם? הם לא מאותה עונה בשיר שלנו. סופי היא אשת יחסי ציבור שבעלה דוד עוזר לה לקבל עבודות, אבל בסוף העונה הראשונה היא מעידה נגדו ומכניסה אותו לכלא. עם השחרור שלו, מתמודדת סופי לראשות העיר בעונה השנייה, במירוץ מסוכן שהופך לזירת קרב של פושעי העולם התחתון. אסא ואבישי עוזרים לסופי מול המתחרה שלה קרול חסון, כשמצד שני, אף פעם אי אפשר לדעת מה דוד רוצה. סופי גם נבחרת לבסוף לראשות העיר ומסתבר שיש לה עסקאות מושחתות עם כמה אנשים שרוצים שתהיה ראש העיר. סופי עשתה מהפך מאישה נאמנה לדמות נשית חזקה שמצליחה לדרוס את כולם בדרך למטרה שלה, ואניה הייתה חלק מהמשחק הנהדר שלה. ללא ספק, בעקבות הצפייה במדובב, הפכה סופי לדמות האהובה עליי של אניה.

עוד פינת הדמויות הסתיימה לנו עם שחקנית טובה. בשבוע הבא תורה של שיר, אבל יש לך שבועיים- בשבוע הבא מחויבויות קודמות ימנעו ממני לכתוב את הפינה, כי אני הולך למשימה חשובה ביותר. עד אז...​
עם כל הכבוד לדירוג שלך, הכי אהבתי אותה בתור שירי בסדרה "מסכים", וכמובן איך אפשר בלי תפקידה החד-פעמי הבלתי נשכח בסדרה "משחקי הכס" בתור קינברה הכוהנת האדומה שהחייתה את דיאניריז בעונה השישית של הסדרה. ואני בוחר בחן אמסלם-זגורי.

שיר m

Well-known member
כיף לקרוא|כן|

הבחירה שלי, רותם זיסמן כהן:-):

מה המשימה החשובה שלך אם מותר לשאול?|טמבל|

YossihNew

Well-known member
כיף לקרוא|כן|

הבחירה שלי, רותם זיסמן כהן:-):
את עושה פרוטקציות למשפחה. וגם מנסה להכריח אותי להישאר בגבולות העממיות!

אצטרך לדחות את הבקשה, לצערי אני לא ראיתי מספיק סדרות שלה. זה ליטרלי שיקמה מנעלמים, רונית מעממיות, ורוני מהשיר שלנו. וחבל כי היא שחקנית שאני ממש מחבב.
מה המשימה החשובה שלך אם מותר לשאול?|טמבל|
אני הולך לחפש מלאכים.

(יוסי מנסה לשמור בסוד ולרמוז רמזים)

שיר m

Well-known member
טוב אני אחשוב על מישהו... היא באמת שחקנית נהדרת:-):

נחכה שתגלה לנו אין סיכוי שאגלה מהרמזים

YossihNew

Well-known member
טוב אני אחשוב על מישהו... היא באמת שחקנית נהדרת:-):

נחכה שתגלה לנו אין סיכוי שאגלה מהרמזים
רועי יודע קצת, אבל אני לא מבטיח שיהיו תמונות לאוסף.

בקיצור- ביום שבת אני אחפש המון מלאכים.

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב אז אני אספר
יוסי נוסע לראות הצגה של 6(!) שעוות פסיכי!!!!!!

YossihNew

Well-known member
טוב אז אני אספר
יוסי נוסע לראות הצגה של 6(!) שעוות פסיכי!!!!!!
עם שלוש שעות הפסקה באמצע, כן.

תאחלו בהצלחה גם לאלעד אטרקצ'י, אביגיל הררי, עירית קפלן ויואב לוי. אומרים שהם מצוינים שם יותר אפילו מהסדרות.

למעלה