"פיילוט" הסיפור החדש שלי

white cloud1

New member
"פיילוט" הסיפור החדש שלי

קודם כל אני עצמי חולה תסריטים ולכן אני ממציא סיפור כל מיית השנייה... אז הנה סיפור האחרון שחשבתי עליו ובקשה תגיבו עליו: הקדמה השנה היא: 6,000,000 לספירה הקדושה כדור הארץ כבר גילה טכנולוגיות מתקדמות וקשרים עם כוכבים וחיים מחוץ לאטמוספירה, בשנה הזאת קרה משהו ששינה את היקום כולו, כוכב לכת בשם "ארה" התנגש בכדור הארץ והפך אותם לכוכב אחד מחובר בשביל מנותץ. בכוכב ארה לא היה טכנולוגיה מתקדמת אבל בעולם זה השתמשו בכלי הנשק שנחשבים מיושנים מבחינת בני כדור הארץ. בעולם ארה התקיימו טקסים שונים ודברים שנחשבו בגדר הדמיון בלבד בכדור הארץ, כגון כישופים מפלצות ויצורים משונים כגון הגריפין או הכימרה האגדיים או האלף שנחשב לאגדת ילדים בלבד בכדור הארץ. כדור הארץ וארה השתלבו זה בזה ויושביהם התחברו אחד עם השני, והפכו לאיפריה גלקטית חזקה במיוחד ששמה ספיטיה. טוב 2 תגובות ואני שם את פרק 1 ובבקשה אם אתם מגיבים תציינו מה אתם חושבים על הסיפור ד"א אני מציע לכם להגיב; כי פרק אחד שווה! (או שלא תלוי למי(אני חושב שכן)...) אבל זה החלטה שלכם אם זה יפה

black wind

New member
מצוין ביותר

משובח! מתחילים פה פאנפיקים {סיפורים} וכמובן שיהיוה עוד המון מצד עמר...

killer cat

New member
come on see my words

omer do the story good but leron do the story not good. and the story are no bad

Relentless Pain

New member
אחי .. אתה רוצה לפרסם.. ויש אנשים

שורצים לקרוא אז מההקטע? כל כך חשוב לך לשמוע אתזה מה דעתך לפרסם ואז פשוט לקבל תגובות -_- הקיצר.. יהייה נחמד לראות את ההמשך אבל זה דיי אידיוט לבקש תגובות בשביל להמשיך

black wind

New member
יש לי הסבר קטן בשבילך...

אנוכי הוא שכתב את הסיפור ולא עמר כי עמר איך אפשר לומר... לא נוח לכתוב בעברית, (במחילה ממך עמר) אנוכי כתב את המופיע בטופיק זה ומכר אנוכי עמר משתוקק לדעת אחרים, כמובן שדעת אנוכי לא חשובה כי אנוכי כתב ודן דיסקס בטלפון איתו באותו הזמן אין דעת אנוכי ודן יעילה לעמר מכר אנוכי ולכן הוא מצפה לתגובות כדי שיוכל לדעת אם רוצים המשתמשים האחרים שימשיך את הסיפור, ואם לא אנוכי המנהל הראשי יוכל למחוק את הטופיק בדקות ספורות כמו שאנוכי יכול למחוק הודעת שלך בדקות ספורות, אנוכי שואל ההבנת? (זה היה גוש של חרא שרוטים נכון עמר?{רק עמר צריך לקרוא את זה})

white cloud1

New member
פרק אחד; האיחוד

השנה הנוכחית: 6,002000 אחרי הספירה לוסין יצאה מתא המתען שלה בחללית, זה הייתה הנסיעה ה99 של לוסין לרציחת אנשים מעצבנים... כך לפחות היתה דעתה, לוסין התקיימה מארגון הטרור {ספיבדיה מי שלא הבין ספיטיה באד גייס {רעיון מיוחד שלי} } היא כרגע חזרה מרציחת נשיא מושבת קולופה שאיים לחשוף את האירגון וכמובן שעליה הטילו את העבודה לחסל אותו לפני שיתפסו אותם ויגלו שהם לא אירגון למכונות הכביסה הלאומיות {זה הייתה הברקה טיפשית של לירון ושלי} ואז הכול ילך פרשה..., לוסין הרגישה שכל גופה משתוקק לצעוק בקול 'אני מתפטרת!' אבל היא ידעה שכמובן ינסו לרצוח אותה בגלל הידע שלה, זה הסיכון המקצועי בספיבדיה, אי אפשר לעזוב באמצע. לוסין נכנסה לאזור הטיהור מקרינה ואת פניה קיבל נשיא הארגון סמית' קולוב, "ברכותי לוסין עשית את המשימה ה99 שלך! ואת יודעת שכאשר תסימי את משימה 100 תעלי דרגה ותגיעי לחת מהדרגות הכי גבוהות באירגון" פניה של לוסי התעקלו בהבעת בחילה, "למה פרצוף זועף לוסין?" אמר בחלקלקות סמית' שידע היטב למה לוסי מעווה את פניה, הוא ידע היטב שלוסין לעולם לא תוכל לפרוש מהאירגון שהתיש אותה כל פעם מחדש, לוסין עיוותה את פניה עוד יותר, בגלל שהיא ידע היטב שסמית' יודע למה היא מעווה את פניה. ואז אמרה לעצמה בלחש " הלוואי שהייתי יכולה לפרוש..." אך סמית שמע אותה ואמר " את יודעת ששזה בלתי אפשרי, יהרגו אותך בכל מצב שבו תהיי" לוסין מיששה את אקדחה וחשבה לעצמה כמה טוב יהיה לכוון אותו לעבר סמית' ביום מן הימים, ואז עלה בה הרעיון לשלוף את אקדחה ולירות בו עד שראשו יתנפץ, ואז סמית' אמר בכוח של מכשף " את יודעת שה בלתי לירות בי, אני הרבה יותר מוגן ממך" לוסין נדהמה משומעה איך הוא ידע? הירהרה תוך כדי שהורידה את ידה מנשקה, ואז היא אמרה לעצמה, זה ברור... הוא יודע הכול..., ואז חשבה על תוכנית. שתי תגובות פרק 2

black wind

New member
אוקי כמה הסברים לכולם

1) לא המצאתי את הסיפור רק כתבתי אותו 2) הסיפור הוא פרי ידיו של עמר ולא של אף אחד אחר 3) ראליינטס פאין אם את לא אוהבת את הסיפור תגידי למה את לא אוהבת אותו ומה לא אהבת בו כדי שעמר יוכל לשפר אותו מובן?

למעלה