פיטורין בהריון - חברת כ"א

מצב
הנושא נעול.

pimpumim

New member
פיטורין בהריון - חברת כ"א../images/Emo101.gif

שלום, אני בהריון בחודש השלישי. המעסיק שלי היא חברת כוח אדם והחוזה שלי מולה מתחדש כל שנה מחדש (לפי רצון מקום העבודה)החוזה שלי אמור להתחדש עוד כחודשיים (אני עובדת במקום העבודה 10 חודשים) ואני יודעת שמקום העבודה מעוניין שאמשיך. שאלותי הן : ** מבחינת החוק,למי עליי להודיע על הריוני (למעסיק/למקום העבודה/לאף אחד) מתי ואיך - מכתב רשום, הודעה בע"פ ? חידוש החוזה יתבצע בעוד כחודשיים ואז סביר להניח כבר לא אוכל להסתיר. ** האם בשל הריוני יש לחברת כ"א אפשרות חוקית שלא להאריך לי את החוזה ?

את אמורה להודיע ל"מעביד".

שלום, אני בהריון בחודש השלישי. המעסיק שלי היא חברת כוח אדם והחוזה שלי מולה מתחדש כל שנה מחדש (לפי רצון מקום העבודה)החוזה שלי אמור להתחדש עוד כחודשיים (אני עובדת במקום העבודה 10 חודשים) ואני יודעת שמקום העבודה מעוניין שאמשיך. שאלותי הן : ** מבחינת החוק,למי עליי להודיע על הריוני (למעסיק/למקום העבודה/לאף אחד) מתי ואיך - מכתב רשום, הודעה בע"פ ? חידוש החוזה יתבצע בעוד כחודשיים ואז סביר להניח כבר לא אוכל להסתיר. ** האם בשל הריוני יש לחברת כ"א אפשרות חוקית שלא להאריך לי את החוזה ?
את אמורה להודיע ל"מעביד".
כנראה שה"מעביד" זו חברת כח האדם, כך שאת אמורה להודיע לה. החובה להודיע היא בחודש החמישי להריון. אין חובה להודיע בכתב. בשל ההריון אסור לא לחדש איתך את חוזה ההעסקה, אלא אם יתקבל אישור ממשרד התמ"ת, ואישור כזה יוכל להתקבל רק אם משרד התמ"ת ישתכנע שאין קשר בין אי-חידוש החוזה לבין ההריון.

מצרפת לך קישוב ובו הסברים

מצרפת לך קישוב ובו הסברים
לגבי זכויותייך בהריון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה