פותחת הודעה-ומעלה רעיון

העין ה 3

New member
עוד כמה רעיונות

בהמשך לרעיון של שירלי (מקווה שלא טעיתי...) עם כל תמונה של ילד IVF, להוסיף את הכיתוב "נולד לאחר 8 מחזורי טיפול" "נולד לאחר 6 מחזורי טיפול" וכו'. חשוב מאוד לשלב בין התמונות גם ילדים גדולים ואפילו בני עשרה. יתכן שבבתי החולים ישנו מאגר נתונים על ילדי IVF גדולים. ואולי גם החבר'ה פה יכולים לתת שמות של ילדים גדולים (לאחר שיבדקו אם הוריהם והם מסכימים לחשיפה כזו). אני אישית מכירה משפחה עם ילדים גדולים. היום אפנה אליהם.

חן123

New member
../images/Emo41.gif לכל מעוניני המצגת ../images/Emo41.gif

שלחתי עכשיו קובץ מתוקן אני מתנצלת על בלאגן האימיילים, האי מייל שלי קרס והייתי צריכה להקטין את המצגת, חלק קיבלו כמה פעמים, סורי מי שלא קיבל שיגיד! זה לא בכוונה פשוט חוסר עמידה בעומס (בחיים לא קיבלתי כל כך הרבה מסרים ביום אחד) בנתיים קראתי בפורום ובמסרים עוד הערות: א. לא אתנגד לעזרה של אנשי מקצוע בתחום, גרפיקה היא לא המקצוע שלי זה רק משהוא נוסף, אין לי שום בעיה שמישהוא ישפץ את המצגת לחלוטין ב. מי שמוכן לתת תמונה (מוקטנת בבקשה) של הילד ומוכן לפירסום פרטים ("משה, בן שנתיים, נולד בטיפול 7 לא היה נולד אחרי החוק החדש") בבקשה לשלוח לי למייל ג. נתונים סטטיסטים מענינים, הוספתי את הנתון של 50% עד לטיפול 5 ו 90% לטיפול 14 בבקשה מי שההערות שלו לא נכנסו (ובאמת שהשתדלתי) אל תקחו את זה אישי, זכרו את המטרה הסופית שלנו היא החשובה חן

חן רעיון נהדר ואם את צריכה מצטלמים

אנחנו מתנדבים

neta2

New member
חן -מצגת מדהימה!!

לא אמוציונלית מדי ועדיין חותכת בבשר החי. קבלי ח"ח. איך מורידים בצד את כל הכיתוב? שלא יראו בצד את הכל?

aleli

New member
רעיון נהדר!!!

אפשר להגיע למספר מאוד גדול של אנשים בזמן קצר!!

bapi

New member
חן כל הכבוד על היוזמה ../images/Emo45.gif

עוד לא ראיתי את המצגת
אבל אני גרפיקאית ואשמח לעמוד לשירותך
אני גם מתחילה לעבוד על לוגו שייצג את המטה שלנו נתחיל עם זה שתשלחי לי את מה שהכנת כשיהיה לך זמן.

shushya

New member
אפשר לראות גם את המצגת?../images/Emo142.gif

הי חן! קודם כל - כל הכבוד על היוזמה וההשקעה. אשמח לקבל גם את המצגת: [email protected]. תודה רבה!

kasa

New member
חן ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif כל הכבוד !

למעלה