פותחת הודעה-ומעלה רעיון

חן123

New member
פותחת הודעה-ומעלה רעיון

מנהלים יקרים-מקסימום תשרשרו לי. יש לי איזה רעיון בנוגע לדעת קהל (למען האמת נמרוד הציע) אני מוכנה להכין מצגת ולשלוח אותה במייל לכולם וכל אחד יפיץ לכולם למען דעתינו תגיע לכמה שיותר אנשים השאלה היא רק מה לשים שם המחשבה שלי הייתה להתחיל בתמונה של תינוק מתוק, ואז לכתוב "אתם רואים את התינוק הזה? נכון הוא מתוק? אנחנו לא ניזכה ללדת אותו..." ואז להמשיך מה אתם חושבים? יש מקום בכלל למצגת כזאת ואם כן מה צריך להיות התוכן שלה? חן

גנדלפ1

New member
רעיון נהדר - אבל לחכות

צוותי המטה פועלים ברגעים אלו בקווים דומים - וכפי שציינת הכי חשוב מה יהיה בפנים. סטטיסטיקה ? תמונות של ילדים שלא היו כאן אם הגזירה היתה מלפני שנה שנתיים ? בקשה לתרומה ? (כנראה שלא צריך להגזים) בקשה להשמיע זעקה ולהתייצב באופן פסיבי/אקטיבי למאבק ? וכו' אז עם קצת עבודה ועזרה מכולם נוכל להוציא זאת בתחילת השבוע

חן123

New member
הצעתי לאנשי המטה

את עזרתי בגרפים ומצגות, אבל המחשסבה שלי כל הזמן הייתה על כיוון של הצגת נתונים מספריים. החידוש מבחינתי הוא הרעיון של אי מייל בתפוצת נט"ו שיעבור בין כמה שיותר אנשים. אשמח אם מישהוא מהמטה (אני לא ממש יודעת מי זה חוץ ממנהלי הפורום ואדם נוסף צבחוץ שליאור הפנה אותי ודיברתי איתו אתמול). בכל מקרה אני לרשותכם בקטע הטכני של הכנתה. חן

לדעתי - רעיון מצויין!

רק שצריך להזהר מאוד במה שכותבים שם. לא לצאת מתבכיינים אלא ענייניים. אני לא טובה בכתיבה של דברים כאלה (אבל מצויינת בהעברת ביקורת
)

bambi123

New member
מייל ויראלי יכול להיות מצויין

אם מישהו בא מתחומי הפלאש והקמת אתרים אפשר לבנות משהו מגניב שיתפוס את העין והלב ואז אפשר להעביר מייל ויראלי דרך רשימות התפוצה של כל אחד מאיתנו.

מיכל @

New member
חן

רעיון מצוין.
קודם כל, אני חושבת שאולי בפתח המצגת דווקא צריכה להיות תמונה של הורים עם ילד או שניים, מתחבקים או משהו בסגנון. כי מה שרוצים לקחת מאיתנו זה יותר מתינוק חמוד. זו הזכות לגדל את התינוק החמוד, ולהעצב את חיינו ביחד איתו. לגבי מה לכתוב בפנים - לפי דעתי, חפשי במאמרים ובטאגליינס בפורום פוריות (ואולי בחלק מהקישורים ששלחו לי אתמול בשרשור על דעת קהל שפתחתי), ותחפשי פיסקאות מפתח. כאלה שגם נוגעות ללב אבל גם מסבירות את המצב ואת הצורך ובעיקר את הזכות שלנו ללדת.

אולי כדאי להתחיל ולהראות משפחה

שזהי בעצם מטרת המאבק כולו - הזכות להיות הורים ולהפוך למשפחה (חשוב לשים שני ילדים כי זה מבהיר מה זאת משפחה שלימה בעינינו ושצריך לאפשר טיפולים לשני ילדים). ובהמשך המצגת להראות רצף של תמונות עם פרצופי כל הילדים שלולי הטיפולים הללו לא היו נולדים (ואני מוכנה לתרום כמובן תמונות של תומר, עמית וגיא לצורך הענין!). ככה פרצוף אחרי פרצוף: פרצוף נעלם ומופיע אחריו עוד אחד ברצף. אני מקווה שכוונתי הובנה...

ס ת י ו 3

New member
שירלי, רעיון מ-ע-ו-ל-ה !!!

אני מסכימה עם שירלי במאת האחוזים. אין כמו תמונות של ילדים/תינוקות כדי להמיס לבבות. וכבר אמרו לא מעט פעמים "תמונה שווה אלף מילים". משפט כמו: ללא טיפולי IVF הילדים האלו לא היו נולדים. הוא משפט חזק שאומר הכל. אני מאד בעד וגם כמובן מוכנה לשלוח תמונות.

מיכל @

New member
אני חושבת

שעוקצנות, סרקסטיות ותוקפנות כלפי אלה בשלטון שמרגיזים אותנו כל כך, לא תהיה קונסטרוקטיבית. אנחנו מנסים למשוך תשומת לב ואמפתיה, לא להיכנס לקרב פנים אל פנים מול ביבי.

כצי

New member
רעיון מוצלח מאוד

תחלופת האימיילים היא כזו עצומה שתוך יום זה יגיע לכ"כ הרבה ידיים. ואולי גם קשור - בתוך המטה שלנו של המאבק, יכולים להצטרף גם המשפחות היותר מורחבות. למשל אצלי גם ההורים שלי וגם אחותי רוצים להצטרף כ"בני משפחה של".

neta2

New member
לי זה נשמע מעולה.

אם את צריכה עזרה - תגידי!!

רעיון נפלא../images/Emo70.gif

ואולי כדאי להיעזר באנשים שזהו המקצוע שלהם (מיכל של הדר, מיכל קש וכו'). כל הכבוד

../images/Emo45.gif רעיון מעולה

אני כבר מוסיפה את הרעיון לדיון של חברי צוות התקשורת. זה יכול לסייע לנו מאוד לשכנע את העיתונאים בצורך של כתבות בנושא.

הם יכולים גם להציג את המצגת או חלק

ממנה כחלק מהכתבה! אולי כדאי להזדרז ולהכין את המצגת שתצטרף למפגש היום לערוץ 2!

חן123

New member
אני מכינה משהוא ראשוני

אשים בפורום בהמשך היום השתמשתי במכתב של מרים בשביל דוגמא ללא שמות המשך יבוא חן

חן123

New member
אני עוד מעט מביאה משהוא ריאשוני

לכל התגובות שיהיו אתייחס אחרי שתיראו כי אני חייבת גם קצת לעבוד..

למעלה