פגישה ראשונה- כמה זמן??

פגישה ראשונה- כמה זמן??

בדידי היה המעשה שנפגשתי עם בחורה מסוימת והפגישה הראשונה נתארכה ל4 שעות בלא שאף אחד מאיתנו שם לב וכשסימתי את הפגישה מתקשרת השדכנית ובפיה טרוניה ממתי עושים פגישה ראשונה 4 שעות! מה דעתכם בנושא א. כמה זמן לדעתכם צריך להיות פגישה ראשונה ב. במקרה ויצא שארכה הפגישה 4 שעות האם זה מוגזם? אשמח לתגובותיכם!

מוגזם מאד.

אבל אין כללים ואין חוקים רק יש כמה דברים שאתה צריך לדעת א. אם אתה נהנה בפגישה זה לא אומר שגם הבחושה נהנית אפילו שזה ניראה אי אפשר לדעת יתכן שהיא טיפוס שנותנת הרגשה טובה. ב. אם זה הבשערט תמיד יהיה עוד אפשרויות לדבר אז תשאיר משהו.

זמניט

New member
לא מוגזם!!!

אם שני הצדדים רוצים אין שום בעיה להמשיך את הפגישה כמה שעות לא צריך להיות פה כללים כל מקרה לגופו. זה מזכיר לי שנפגשתי מזמן עם איזה בחור ואחרי שעה הוא מסתכל בשעון ואומר לי צריך לסיים עכשיו כי המדריך אמר שפגישה ראשונה צריכה להיות שעה לא יותר. יש לו מזל שהוא היה הראשון שלי אחרת בטח היה סופג ירידות

נתי300

New member
אם הצלחת למשוך ארבע שעות אשרך. בדרך

כלל לא מגיעים לזה אבל אם טוב לישנכם לא ניראה לי שיש בעיה

כל מקרה לגופו

אבל לדעתי 4 שעות זה המון!!גם אם יש קליק.וגם אם יש לכם הרבה נושאי שיחה משותפים,אפשר לסיים יפה,ולהמשיך בפגישה הבאה..ולו בשל כך שההורים/שדכן יהיו רגועים..

דורית 2 2

New member
הגבלת זמן בפגישה

אני חושבת שזה משהו אישי ולא צריך להגביל את עצמנו או לשאוף לאיזה מינימום. תריך לזרום

למעלה