ערב טוב

Wing Chan

New member
ערב טוב

קודם כול, ברכות על הפורום! ערפדים הוא נושא מרתק מאוד, ואני מאוד נהנה לקרוא סיפורים על חברינו מוצצי הדם ולראות סרטים עליהם. אני מקווה שהרמה כאן תהיה גבוהה וזה לא יהיה סתם איזשהו פורום של "בואו נשים תמונות". אז אהלן

קרניjack

New member
ברוך הבא../images/Emo13.gif

ספר קצת על עצמך ועל ספרי/סרטי ערפדים החביבים עלייך ואיך נחשפת לנושא.

Wing Chan

New member
הממ

עצמי: קוראים לי עמר. חיילצ'יק, לכן לא רואה בית הרבה. בן כמעט 20. אין לי ממש סרטים "מועדפים", כי אני לא מפריד את סרטי הערפדים מז'אנרים אחרים...יכול להיות סרט אימה או דרמה, ולכלול ערפדים בפנים שיהיו חלק מהסיפור. אחד הדברים המעניינים גם לדעתי הוא לקרוא על למשל ולאד "המשפד", אותו שליט רומני שהיה ההשראה לבראם סטוקר לכתוב את "דרקולה".
לאחרונה צפיתי גם ב- "30 יום של לילה" ואני חושב שזה סרט מעולה.

g a l 9 4

New member
../images/Emo207.gif גם חדש.

מקווה שלא מפריע שהתפרצתי לשרשור. הפולקלור הערפדי כביכול תמיד משך אותי, הניבים הגדולים, שמשמשים ללקיחת הנשמה מן האדם לעומת האלגנטיות והאצילות שהם מפגינים, עם הפנים הלבנות והטירה הגדולה (כל הדוגמאות האלה מתיחסות לסוג הערפדים כמו הרוזן דרקול, שאני אישית חושב שהוא אכן היה הערפד המקורי.) ובכל מקרה, תמיד היו משווים אותי לערפד,זה אולי נשמע קצת מוזר אבל העור שלי כלכך לבן שזה מפחיד, ואפעם לא היתי בנאדם של בוקר, ויש לי עיניים בהירות שמאוד רגישות לאור, מי יודע, אולי אני באמת אחד מהם? מקווה להשתלב

QWEEN ARPADS

New member
שלום אני בפורם../images/Emo47.gif

שלום אני אל מוות ואני לא ערפדית מהסוג שאתם מכירים בגילגול זה אני אישה רגילה כמו כל בני האנשוש כשאמות אני אחזור אל עולם הערפדים אים בא לכם לישאול אותי שאלות אני אהיה מוכנה לענות לכם ועד כמה שיתאפשר לי קצת פרופיל עלי אני גרה לבד בדירת גג קומה מאוד גבהה באיזור הדימדומים בתל אביב בלילה המקום קצת מפחיד ואני אוהבת לחדר הפרטי שלי אין נכנס ואין יוצא הוא נעול בדלת פלדלת--(החדר המיסתורי) אני ישנה בתוך "ארון קבורה" שקניתי משוק הפישפשים ביפו ...ועורכת פולחנים כשירח מלא אני לא אוכלת בשר ואין לי צורך בשתית דם--הדם היחיד שאני שותה זה הדם של המחזור שלי ובידיוק אני מקבלת אותו כשהירח מלא---פלא???אני מסתפקת ב 21 טיפות !!עוד רמז נכון לזה שאני ערפדית אמיתית אני שומרת על פרטיות מוחלטת ולכן אין לי צורך בלהיתחתן ולהביא ילדים לעולם אני שמחה שהגעתי לממלכת הערפדים!!! הכל מכוון משם ולא סתם הגעתי לפורום לכל מי שעבר חם בגוף כשקרא את ההודעה שלי שידע שהוא שייך לאנרגיה שלי וזה אומר שאנחנו הגענו מאותו כוכב בתודה
מלכה בממלכת הערפדים

למעלה