עצת השקעה

roibareket

New member
עצת השקעה

שלום, לא מזמן אחותי פוטרה מעבודתה עקב קיצוצים. יש לה כ130000 שח בבנק והיא לא יודעת איפה כדאי להשקיע אותו.. מצד אחד לקנות דירה ולהשכיר אותה זה יקר, מצד שני להשקיע בבורסה זה מסוכן כשאין לך את הידע המתאים.. בהנחה ותשכחו שניה מהבדיחה של: "תביאי לי את הכסף אם אין לך מה לעשות איתו.." למישהו יש רעיון להשקעת הכסף בצורה חכמה בסכומים הללו? תודה רועי.

orelsror

New member
כן יעוץ בבנק יכול להיות נחמד או

ניהול הכסף על ידי מנהל תיקים מיומן

drshy

New member
לפי מה שאני מבין הבעיה היא

שאין לאחותך (ולך) ידע בשום סוג של השקעה, ולכן כל השקעה תהיה מסוכנת עבורכם... במקרה כזה הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות למומחה להשקעות או ליועץ פיננסי.

orelsror

New member
והם חייבים לאור ודעת בכר

או שהכי טוב ללמוד את הנושא וכך אף לדאוג לכסף לבד לדעתי הכי טוב. ידע זה כוח וידע שאמור להגן על הכסף שלך הוא ידע הכרחי ולא רשותי.

zs1957

New member
השקעה טובה בגופים פרטיים

שלום רב roibareket כום של 13000 ש"ח לא הייתי משקיעה בבנק אלא רק הגופים פרטיים כמוף בטוחה,מגדל השקעות כלל השקעות.אני עובדת עם בטוחה ואני מאד מרוצה. יש לך יועץ אישי שהוא כלכלן בדרך כלל בעל תואר שני. הייעוץ מקצועי, אדיב,והרווח גבוה.החשוב ביותר הוא להרוויח ולא להפסיד. את כל ההשעות רואים online באינטרנט. תעשה סקר שוק ותבדוק מי נותן ךלך את הרוחים הטובים ביותר והתנאים הטובים ביותר. בהצלחה!!!! זהבה שחם

למעלה