עידכונים?

קרניjack

New member
עידכונים?

למי יש עידכונים על מה חדש ובאיזה נקודה היום אנחנו בסדרות הרצות? לצערי אין לי זמן לאף אחת מהן. באיזה פרק אנחנו ביומני הערפד? ספרי ערפדים חדשים בעברית או באנגלית בארץ? מי האדוארד החדש? באיזה יום אנחנו בספירה לאחור לדם אמיתי? מה סרט הערפדים הבא שיוצא בארץ?

Bartal j

New member
עדכוני ערפדים סרטים וסדרות ב2012

יומני הערפד
- לפי מה שהבנתי עכשיו הם בפרק ה15 של העונה השלישית.. אני כבר הפסקתי לצפות בערך מפרק 5 של העונה השלישית כי התאכזבתי מהעונה הזאת אז לקחתי הפסקה.. הנה פרומו לפרק 16 שישודר לאחר פגרה של כחודש ב15.3 (הפסקתי גם לעקוב אחרי הפגרות שלהם) http://youtu.be/-uADBjl9n38 המפיקים הודיעו שהעונה הרביעית תשודר ב15.9.12 (וכן תהיה עונה רביעית). סרטי ערפדים:
Dark Shadows' סרטו ערפדים בכיכובו של ג'וני דפ והלנה בוהאם קרטר בבימוי של טים ברטון אמור לצאת במאי ונראה שווה צפייה. Attached: Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Chloe Moretz Status: The granddaddy of the modern vampire genre, "Dark Shadows" was a pop phenomenon when it debuted as a daytime soap (seriously) back in 1966. Now no less a personage than Johnny Depp steps into the iconic role of moody, ancient vampire Barnabas Collins. And considering he's joined by frequent collaborator Helena Bonham Carter and young vampire expert Chloe Moretz ("Let Me In") -- not to mention uber-director Tim Burton -- we have a feeling that this version of "Dark Shadows" may prove to be even more popular than the original. Release Date/Year: May 11, 2012 Underworld: New Dawn' Attached: Kate Beckinsale, Michael Ealy, India Eisley Status: Are you guys ready to celebrate a decade of "Underworld" movies? Kate Beckinsale is, as the star of the first two installments of "Underworld" returns after skipping 2009's "Rise of the Lycans." This time around, the franchise about vampires fighting werewolves takes a page from the "Twilight" playbook, not only with the evocative "New Dawn" title but also from a plot perspective, as Beckinsale's Selene discovers she has a half-vampire daughter that she needs to protect in order to prevent the latest Lycan apocalypse. Sorry, Renesmee, you're yesterday's news. Release Date/Year: January 20, 2012 'Abraham Lincoln: Vampire Hunter' Attached: Benjamin Walker, Rufus Sewell, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead Status: "Wanted" director Timur Bekmambetov steps back in time to detail an even more violent time in American history, one you won't find in any high school text book -- the period where Abraham Lincoln became a professional vampire hunter. Yup. Based on the novel by Seth Grahame-Smith, "Vampire Hunter" is the latest mashup from the minds that brought the world "Pride and Prejudice and Zombies." Benjamin Walker will star as our nation's 16th president, while "Scott Pilgrim vs. The World" star Mary Elizabeth Winstead co-stars as Mary Todd Lincoln. And you co-star as a slack-jawed viewer. Release Date/Year: June 22, 2012 הבנתי שרוצים לעשות סרט נוסף בשנת 2013 שיעסוק בדמותה של באפי אולי רימייק.. גם החלק השני של דמדומים הרביעי יצא כנראה למסכים ב16 בנובמבר 2012 עוד לא צפיתי את הראשון כי הוא די קיטש הבנתי מאשר סרט ערפדים רגיל...

קרניjack

New member
וואי תודה!

יומני הערפד- ממה שראיתי זה איבד את הטעם הטוב (העונה הראשונה הייתה נפלאה, קלילה נחמדה- אחריי זה זה התחיל להתקמט ועם כל קישקושי הקללות וקלאוס זה ממש נהרס). גל אמרה לי שממש שווה עכשיו, אבל גם אני אצפה בהזדמנות. הסידרה היחידה שיצא לי לסיים את העונה הרביעית והמצויינת שלה היא ילדי האנרכיה
סידרה איכותית מאוד בעונות קטנות של 12 פרקים- פשוט כיף, ומחכה לעונה החמישית! לגבי הסרטים- נשמע מעניין, ונראה איך טים ברטון יוציא את דמות הערפד
הוא לא יכול לחדש הרבה אבל יכול להיות מעניין (למרות שאני בגדול לא מתחברת לרוב הסרטים-מחזות זמר שלו). מלחמת האופל ועוד סרטים טובים נוספים- אני אשלים כנראה בחופשת הקיץ. עצוב לכתוב את זה אבל אין ממש ברירה.

Bartal j

New member
לא טרחתי לראות אפילו את דמדומים 4 החלק ה1

גם מפאת חוסר זמן וגם כי סרטי קיטש רומנטים זה לא מה שאני מחפשת בסרטי ערפדים.. אולי אני אתן צ'אנס לחלק ה2 אם יהיה בו קצת אקשן אבל זה יצא רק בנובמבר חח אז יש זמן להחליט.. לגבי טים ברטון - גם אני סקרנית לראות את השיתוף פעולה גם ג'וני דפ לגבי דמותה ערפד אני מאוד אוהבת את הסרטים האפלים שלו על גבול ההזיה את סוויני טוד ואת כלת רפאים מאוד אהבתי גם אליס היה חמוד למדי... ולהלנה בוהאם קרטר אשתו יש לוק ערפדי זה גוטי בול תפור עליה. לגבי מלחמות האופל אני אולי אראה את זה בשלב מאוחר יותר גם.. וכנראה שאחזור לראות את יומני הערפד מתישהו ברגע שאחליט לנסות שוב (מסכימה איתך בהחלט לגבי העונה הראשונה והשנייה, בעונהה שלישית האכזבה הייתה גדולה מידי עד שהפסקתי באמצע ואני אפילו לא סקרנית לדעת מה יהיה בהמשך) אני רוצה סדרת ערפדים טובה אבל לא נראה לי שתצא אחת כזו בזמן הקרוב שיהיה שווה לצפות בה.. גם סיימתי את הספר ה2 נבגדת של house of night הוא ממש מרוח ולקח לי בערך חצי שנה לסיים אותו חחח אבל הסוף חביב אבל צפוי אני לא ממליצה עליו זה יותר מידי רומן ערפדים טינאייג'רי כזה, הספר הראשון היה מוזר אבל אוקיי קצת והשני בכלל איכס אחד גדול כאילו כמה אפשר למרוח בשבוע??? וגם לא אהבתי את ההצגה של הערפדים שם והאירועים צ]פויים מידי בלי תחכום זה גרוע כמו הספרים של vampire kisses פשוט הפסיקו לייצר חומר טוב על הערפדים בימיינו ככה זה נראה. אה ושמעתי שיש עוד עונה לחצויה ראיתי כרזה למען האמת על תחנת האוטובוס אז אני משערת שאולי הולך להם אני לא רואה את הסדרה הזו לא את העונה השניה ובטח לא את השלישית שהבנתי שתהיה או שכבר יצאה אני לא מעודכנת לגביה. ואני גם לא סובלת את דם אמיתי יותר מידי סקס בשבילי הפסקתי לראות מפרק 8 של העונה הראשונה..

קרניjack

New member
חחחח

עולם הערפדים לא מספק אותך בזמן האחרון אה? בכל מקרה, אולי הספר הישראל דם כחול (שהכותבת ורד כותבת גם בפורום) נשמע מעניין, אני ברגע שאוכל אקרא... חוץ מזה דימדומים 4 ממש כיף לראות באמצע הלילה עם חברות שמוכנות לצחוק....

Bartal j

New member
בהזדמנות אני גם אתם צ'אנס לספר דם כחול

אני פשוט צמאה לספר טוב על ערפדים ששותים דם ומתנהגים כמו ערפדים באמת ולא כמו טלטאביז!!1

Bartal j

New member
חחח בקצב המדאיג הזה אני עוד אפתח באמת

קבוצת התנגדות.. חח
זה כאילו נגמרו הרעיונות המקוריים לסדרות ערפדים כבר זה נוראי!

Bartal j

New member
מבטא בריטי תמיד מקסים אבל קלאוס

לא עושה לי את זה.. אם כי גברים בריטים מאוד עושים לי את זה (אבל זה דיון אחר כבר חח) לעומת זאת גם המבטא הצרפתי המעודן של לאסטט הרטיט את ליבי תמיד הוא מרטיט את ליבי (לאסטט תמיד היה אהוב ליבי הערפדי) ובכלל ערפד זה מבטא סלאבי רומני כבד סטייל דרקולה בעיני ישר מזכיר לי אסוציאציות של טירות גוטיות נידחות ויער אפל ורחוק המבטא הסלאבי זה הכי מתאים לערפד..

Maverick Spirit

New member
מסכימה לגביי הבריטים.

את לא אוהבת את השחקן שמגלם את קלאוס, או את הדמות עצמה?

Bartal j

New member
אם את מתכוונת אלי אני לא מתה על השחקן

עצמו משהו בלוק שלו לא משך אותי מידי, בספרים הדמות הייתה חביבה .. מיומני הערפד הכי אהבתי את אלייז'ה הוא היה ערפד קלאסי כזה עם סטייל..

darthziv

New member
מדובר על נסיון לעשות רימייק

של האחראים לסרט האסון שטבח את הרעיון של ג'וס כשהביא אותו לאולפן, לפני שהוא ניסה לעשות את זה בעצמו בסדרה

למעלה