סרט טוב בתקופה קרה- או: מי ילך לראות

קרניjack

New member
סרט טוב בתקופה קרה- או: מי ילך לראות

את מלחמת האופל? זוכרים בכלל מה קרה בסרטים הקודמים? מעניין אתכם בכלל?

כן מאוד

מעניין , ומתכוון ללכת לזה אם שאר הגרופיים המשפחתיים , וזוכר כל מה שקרה בסרטים הקודמים ולמה . מקווה שזה סרט טוב כמו הקודמים שהיה להם בסיס ראלי ככיסוי תחת למעללים שלמישהוא . רק שלזה אין בסיס ראלי של כיסוי תחת אמיתי אלא רק סרט לשם סרט , ואני מבטיח להנות . זה לא כמו דם אמיתי שנוצר מדרש של מישהוא כחלק מתיקון הנפש , ומהווה שעשוע לצופים ,אם אינטריגות עלילתיות מתפתחות , זה יותר המשכת קו היסטורי ראלי אם שילוב טכנולוגי עתידני , בשאלת הסתדרותם של ערפדים , ושילובם לחיק האדם באופנים טכנולגיים בחברה העתידנית , כך שכול אחד בעתיד יוכל לחוות קיום ערפדי דרך ממשק טכנולוגי , או קיום של אל או חיה וכו', חלק מהשעשוע העתידי , ואז מה קורה שנתקלים בטבע ביצורים שמולבש עליהם מישהוא טכנולוגית בפנים , והוא לא בדיוק יודע איך להתנהג , די משעשע ..חלק מהבידור העתידי . חוויות שלמות של קיומים שונים להעשרה ובידור , ואיך הם מסתדרים אם יצורים אמיתיים , או כאלה שיש להם יכולת טבעית להפוך להיות יצורים שונים . בעתיד זה חלק מהטכנולוגיה, בעבר היו ויש כאלה שיכולים להטמיר צורה . ואיך שומרים על המרכיב האנושי ומה הוא אותו מרכיב .... זה מחמם לחשוב על ערפדים ... דוד

פנדורה5

New member
אני אלך אם יהיה לי זמן. יש לי לסיים פרוייקט

גמר עד פסח, הגשה רצינית ראשונה בעוד 3 שבועות.

MoonFairy

New member
אומר בבושה...

לא ראיתי את הסרטים האחרים
כמו הרבה סרטים אחרים - יש לי אותם על המחשב, אין לי זמן לראות. אני לא בטוחה שאלך לראות אותו בקולנוע... אין לי זמן לנשום ממש
חוץ מזה, אני מחכה לאוונג'רס כדי באמתתתת להנות בקולנוע

G r o k e

New member
אני ממש אבל ממש (!) לא אלך

מלחמת האופל הם סרטים חביבים, אולי אם מישהו יזמין אותי אז כן. אבל עדיין לא שווים את כל הטירחה שלי להגיע לקולנוע, שוב, אולי אם זה חלק מדייט אז כן. לעומת זאת חייבת לציין שלא היה אכפת לי ללכת לראות את דמדומים בקולנוע

Berethor

New member
בקיצור אנשים

אם אתם רוצים שGroke תראה את מלחמת האופל, תזמינו אותה לדייט..

קרניjack

New member
ברטור אינו מקבל הזמנות, פרט לפעם אחת

שזה היה "אם.. אז..." בקשר למפגש פורום, לא היו שום נקודות תפנית

Berethor

New member
הזמנות אני תמיד מקבל..

אם אני נענה להן או יכול להגיע זה כבר שאלה אחרת, אבל יש מקרים..

קרניjack

New member
זה כמו לעשות הסתברות של ליקוי חמה ומפגש פורום

= זה אף פעם לא קורה. תפסיק לתרץ.... אתה לא מנדב אפילו פרט קטן על עצמך כאילו שבבטן שלך מסתתרת הנוסחא של קוקה קולה

Berethor

New member
נכון שאני טיפוס דיי מסתורי ולא חברותי

אבל את עדיין מגזימה, כבר יצא לי לפגש עם כמה אנשים מפורמים של תפוז, כלל מישהי מכאן, אם היא שרדה תפגישה או שכל דמה נשתה אני לא יגיד אבל, כדי להשאיר אותכם במתח
. עם מפגשי פורומים יש קטע יותר בעייתי, בעיקר בגלל השעות שלהם וכמה זמן הם נערכים וכן גם להגיע זה לא כזה פשוט עבורי
. בכל מקרה יש סיכוי לא קטן שGroke בכלל צוחקת, ואת עשית את זה קשה מדיי. לגבי פרטים קטנים יש גיל ואיזור מגורים, מה לא מפסיק? על פי כל מדד ערפדי אפשרי(חוץ ממדד לסטאט) גם זה יותר מדיי!
. בקיצור קחי את זה באיזי, הכל פה בהתנדבות, אין חובה על דברים כאלה בפורום, במיוחד לא בפורום ערפדים..

קרניjack

New member
לא מדובר על חובה או זכות לחשוף את פרטייך

אלא על המיסתוריות/סודיות שאתה עוטף בהם את עצמך באופן כל כך מוגזם, גם כשזה באורח אגבי (כלומר, שאין אצלך שום דבר שנאמר באופן אגבי או "פליטת פה" כי נדמה שהסודיות נשמרת מראש) כאילו היית היורש של בן לאדן...

למעלה