סקר על אטומיק כדי להעיר את הפורום

atomic liZ

New member
סקר על אטומיק כדי להעיר את הפורום

*שם: *גיל: *את מי את/ה כי אוהב/ת מאטומיק: *איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת אצל אטומיק? *איזה קליפ של אטומיק את/ה הכי אוהב/ת? *איזה משלושת הדיסקים של אטומיק את/ה הכי אוהב/ת? *עם מי את/ה הכי אוהב/ת עם אטומיק עם קרי או ג'ני? *עם מי את/ה הכי מעדיפים את נטשה?גוון או פראן? *עם מי את/ה הכי מעדיפים את ליז? קיאן או לי? *איך אתם יותר מעדיפים את ליז? עם פוני באמצע או בצד? *עם איזה צבע שיער את/ה יותר מעדיפים את ליז? שחור (טבעי)או בלונד? *איך אתם יותר מעדיפים את נטשה? עם פוני באמצע או בצד? *עם איזה צבע שיער את/ה יותר מעדיפים את נטשה? אדמדם (טבעי),בלונד, חום, שחור? *איך אתם יותר מעדיפים את ג'ני?עם פוני באמצע או בצד? *עם איזה צבע שיער את/ה יותר מעדיפים את ג'ני? שחור, בלונדיני? *איזה צבע את/ה הכי אוהב/ת אצל ג'ני? *איזה צבע את/ה הכי אוהב/ת אצל ליז? *איזה צבע את/ה הכי אוהב/ת אצל נטשה? *את העיניים של מי את/ה הכי אוהב/ת? ליז, ג'ני, נטשה? *איזה מקצוע אחר את/ה הייתה נותן/ת לכל אחת מבנות אטומיק? בבקשה לענות כדי שלא יסגרו את הפורוםםםם

שיריי16

New member
...

שירן ע. בת 16 וחצי השיר שאני הכי אוהבת אצל אטומיק:somebody like u משלושת הדיסקים אני הכי אוהבת את האחרון ליידיס נייט אני יותר אוהבת את אטומיק עם ג'ני אני מעדיפה שנטאשה עם גוון אני מעדיפה את ליז עם קיאן אני מעדיפה את ליז עם פוני בצד ברורר אני מעדיפה את ליז עם שיער שחור אני מעדיפה את נטשה עם פוני בצד אני מעדיפה את נטאשה עם שיער שחור את ג'ני אני גם מעדיפה עם פוני בצד אני מעדיפה את ג'ני עם בלונד אני מעדיפה את העיניים של ליז כמובןןן

necky

New member
שליייייייי

*שם: ערפא *גיל: 19.5 *את מי את/ה כי אוהב/ת מאטומיק: נטאשה *איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת אצל אטומיק? eternal flame ועוד הרבה *איזה קליפ של אטומיק את/ה הכי אוהב/ת? right now 2004 *איזה משלושת הדיסקים של אטומיק את/ה הכי אוהב/ת? feels so good *עם מי את/ה הכי אוהב/ת עם אטומיק עם קרי או ג'ני? לא כל כך הכרתי אותם כשהייתה קרי, אבל בכל זאת אני אוהב את קרי יותר *עם מי את/ה הכי מעדיפים את נטשה?גוון או פראן? איתי *עם מי את/ה הכי מעדיפים את ליז? קיאן או לי? לא יודע *איך אתם יותר מעדיפים את ליז? עם פוני באמצע או בצד? בצד *עם איזה צבע שיער את/ה יותר מעדיפים את ליז? שחור (טבעי)או בלונד? בלונד *איך אתם יותר מעדיפים את נטשה? עם פוני באמצע או בצד? בצד *עם איזה צבע שיער את/ה יותר מעדיפים את נטשה? אדמדם (טבעי),בלונד, חום, שחור? בלונד(תחזרי כבר לבלונד) *איך אתם יותר מעדיפים את ג'ני?עם פוני באמצע או בצד? בצד *עם איזה צבע שיער את/ה יותר מעדיפים את ג'ני? שחור, בלונדיני? בלונדיני *איזה צבע את/ה הכי אוהב/ת אצל ג'ני? בלונדיני *איזה צבע את/ה הכי אוהב/ת אצל ליז? בלונדיני *איזה צבע את/ה הכי אוהב/ת אצל נטשה? בלונדיני *את העיניים של מי את/ה הכי אוהב/ת? ליז, ג'ני, נטשה? טאש טאש *איזה מקצוע אחר את/ה הייתה נותן/ת לכל אחת מבנות אטומיק? דוגמניות

שיריי16

New member
../images/Emo6.gifחחחחחחח

הרגת אותי כשהיתה השאלה עם מי אתה מעדיף את נטאשה חחחחחחח

pilpilonet5

New member
אני מנסה להחיות את הפורום

*שם:אמיליה *גיל:18 *את מי את/ה כי אוהב/ת מאטומיק:ליז!! *איזה שיר את/ה הכי אוהב/ת אצל אטומיק?someone like me *איזה קליפ של אטומיק את/ה הכי אוהב/ת?It's o.k בגלל הים *איזה משלושת הדיסקים של אטומיק את/ה הכי אוהב/ת?קשה להחליט *עם מי את/ה הכי אוהב/ת עם אטומיק עם קרי או ג'ני?עם ג'ני *עם מי את/ה הכי מעדיפים את נטשה?גוון או פראן?לא יודעת העיקר שתהיה מאושרת. *עם מי את/ה הכי מעדיפים את ליז? קיאן או לי? אף אחד מהם כי זאת לא היתה אהבה אמיתית שתימצא לה מישהו רציני. *איך אתם יותר מעדיפים את ליז? עם פוני באמצע או בצד? בצד כמובן *עם איזה צבע שיער את/ה יותר מעדיפים את ליז? שחור (טבעי)או בלונד? בלונד *איך אתם יותר מעדיפים את נטשה? עם פוני באמצע או בצד? באמצע *עם איזה צבע שיער את/ה יותר מעדיפים את נטשה? אדמדם (טבעי),בלונד, חום, שחור? חום כמו בקליפ LDHTH *איך אתם יותר מעדיפים את ג'ני?עם פוני באמצע או בצד? בלי פוני בכלל *עם איזה צבע שיער את/ה יותר מעדיפים את ג'ני? שחור, בלונדיני? ברור שבלונדיני *איזה צבע את/ה הכי אוהב/ת אצל ג'ני? בלונד בהיר *איזה צבע את/ה הכי אוהב/ת אצל ליז? בלונד כהה *איזה צבע את/ה הכי אוהב/ת אצל נטשה?חום *את העיניים של מי את/ה הכי אוהב/ת? ליז, ג'ני, נטשה?ליז למרות שלנטאשה יש ירוקות וזה הצבע הכי יפה שיש לעיניים, אבל לליז הן גדולות ומיוחדות. *איזה מקצוע אחר את/ה הייתה נותן/ת לכל אחת מבנות אטומיק?ד-ו-ג-מ-נ-י-ו-ת

למעלה