סיפור על בגידה ותפיסה על חם (אלופה,

סיפור על בגידה ותפיסה על חם (אלופה,

שימי לב) הכרתי אותו בפורום. לא כזה שעוסק בבגידות או בסקס, אלא בתחביב משותף. למרות שבאותו זמן הייתי בקשר עם מישהו אחר, התחלנו לדבר, ומהר מאוד הקשר הפך חשוב לי, אפילו חשוב מאוד. הוא סיפר לי על חייו עם אשתו (השנייה) וארבעת ילדיהם, עד כמה הוא אומלל בבית ומת לצאת משם. הקשר הפך אינטימי יותר ויותר וזלג, גם אם לא במכוון, לפורום שבו כתבנו. בכל מקרה, לאחר מספר חודשים סוף סוף נפגשנו, ואכן היו ניצוצות. בילינו לילה סוער ביחד ועם עלות השחר נרדמנו. לא לאורך זמן. ב7 בבוקר דפיקות על הדלת. הוא קם ופתח, האידיוט. האישה התפרצה אל החדר, אגרופים שלופים, רצח בעיניים, דחפה אותו, והתנפלה עליי. לולא היה מפריד בינינו, היא הייתה מסוגלת להרוג אותי בידיים ריקות. לא אלאה אתכם איזו סצנה מכוערת הייתה שם מיד אחרי זה. בכל מקרה, גם אחרי שהלכתי, היא עלתה לפורום והתחילה ללכלך, בדיוק כמו שאותה אישה אתמול עשתה כאן. ואתם יודעים מה עשיתי? התעלמתי. פשוט התעלמתי. במילא החברים האחרים דאגו לענות לה כמו שצריך. התעלמתי, המשכתי הלאה בחיי וזהו. בפעם האחרונה ששמעתי הוא עזב את הבית ונעלם לו, הפחדן.

enigomontoya

New member
איך הרגשת ?

איך הרגשת עם זה שהוא זיין מהצד, הוא בגד באישתו, ואת יצאת הלא בסדר, זאת שהאישה הנזעמת באה אליה בטענות ?

אני הרגשתי בסדר גמור

כי הוא שיקר לי לגבי כמה דברים, ואם יש משהו שאני לא יכולה לסבול זה שקרנים. והיא הייתה אז בחודש חמישי, ולא מבעלה.

enigomontoya

New member
לא ענית

השאלה שלי הייתה, אם הוא בגד באישתו, למה האישה באה אלייך בטענות ? בינך ובינה לא היה כלום. אין לך שום מחויבות אליה וזאת הייתה הפעם הראשונה שאתן נפגשות. הרי לה את לא עשית כלום באופן אישי. בעלה הוא זה שהחליט להיכנס איתך למיטה. את לא חייבת לה דבר. לא נראה לך תמוה שהיא באה אלייך בטענות במקום לבעלה ?

לא ממש

אני דווקא מבינה אותה מאוד. ועם השקרן שתינו סגרנו חשבון. כמו שצריך.

כי הוא ברח מהתמודדות עם מצבים קשים

בין אם באמצעות שקרים, עד לבריחה פיזית. או בקיצור - פחדן.

למעלה