סיטואציה ושוחרת- נקראות לדגל

eranoz2

New member
סיטואציה ושוחרת- נקראות לדגל../images/Emo160.gif

אולי זה רק אני, אבל הפורום קיבל תפנית מלנכולית, משהו שבין "תמיכה נפשית לאוהבים", לבין "אהבות נכזבות". לי באופן אישי (ואולי כי כרגע אין את מי..), חסר אלמנט החיוך, סיטואציה התחילה טוב אתמול עם משחקי המשפט...שוחרת, מושא הערצתי, תמיד יודעת למשוך בזמן....קדימה, תעשו משהו..

אני סומכת על סיטו, אף פעם לא הייתי

טובה במשחקי חברה הגונים. אפילו ב"מונופול" אני מתפשטת

נו, גם שם אני תמיד מרכיבה רק

מילים גסות. ותמיד מפסידה
כי עוד לא מצאתי מילה גסה ארוכה מחמש אותיות.

eranoz2

New member
חסרת מעוף...אני כבר לא רוצה

"לעשות" אותך, פחחח רק 5 אותיות

אמרתי "מילה" לא "משפט" כי

מהאחרון יש למכביר. ולא צריך אל תעשה אותי
את "מיתוס היהלום" כבר ניפצתי בטרם נישואי, ואני מאמינה שאם לטייס קרב אין שם אפילו זרקון, קל וחומר לטייס ריסוס
אאוצ' מתה עליך

eranoz2

New member
נערצת שלי.. את מתחילה לכוון נמוך?

היינו שם, האם כל הספרניות קרירות מינית?, כל האחיות לוהטות? כל התוכניתנים גומרים מהר?....לא יודע לגבי אחרים, לי אין יהלום, אבל אויש, איזה ביצועים....

נמוך? כן? ומי כינה אותי "מדענית

איטום"?
מי?
אחרי כל מה שהיה בינינו? המראנו יחד לגובה של 40.000 רגל,הרוח שרקה בעורפי במהירות של 30 קשר, הייתי מסוחררת, חוויתי ורטיגו, ואתה? אתה "הרמת אף" " זרקת זנב" והלכת לרעות ב"מבנה" אחר
הבטחת לי שלעד אני אהיה המיידלע שלך! אמרת שאני הכי טובה ולכן אני ראויה לך! לא שמת לב איך אני מאבדת גובה, כל מה שהיה אכפת לך שתראה טוב בסרבל המטופש שלך! אמרת לי שלמרות שאני כבר לא בת 20 אני נראית F-16 (עני fucking sixteen ). אבל אלו היו סתם "דיבורים באוויר" זה נפל עליי כ"רעם" בשדה קוצים. אבל אני אתגבר. אני יודעת. אוי שמישהו יביא לי שקית הקאה.
הכיוון המלנכולי של הפורום תפס גם אותי.

eranoz2

New member
מסרב לשחק את המשחק

לא מוכן להשתשמש יותר בעגה האווירית האווילית הזו, היא מתה עם עיזר.. את תמיד תשארי משכינת השלום האהובה שלי... רק דבר אחד, לא יכולתי להתאפק, לא מכיר מטוס שמסוגל לטוס ב40 אלף רגל רק 30 קשר...אין חיה כזו.. ואגב, בשבילי את גם הרבה יותר ממדענית אטום... (איך אני בחנופה זולה..?)

אה, המטוס הזה הוא משהו מיוחד../images/Emo8.gif

זה בגלל שאני הטסתי, אתה יודע איך זה נשים....מסלול שמאלי, 80 קמ"ש בראשון...
חוצמזה מה אתה מצפה ממדענית איטום? אה ושכחתי להוסיף את האפילוג: "ואני? אני , מה נותר לי? רק להתנחם בזרועותיו של הטייס האוטומטי". וזה לא נקרא "חנופה זולה" זה נקרא : "אהבת אמת"

שוחרת איזה כתיבה מדליקה ../images/Emo99.gif

עזבי אותך מטייסים. את צריכה מישהו עם שתי רגליים על הקרקע!!!!!

דארלינג, אם הרוח שרקה בעורפך

אז מן הסתם טסת ברוורס. אולי זה יכול להסביר את המהירות הנמוכה
?

אוי שוחרת - את מדהימה../images/Emo70.gif

אני מאוהבת בהומור השנון שלך
מצטערת שהגעתי רק עכשיו, בטח פספסתי כבר את כולכם.

למעלה