סיבוב הופעות עולמי בדרך?!!!!!

• פותח הנושא dgil
  • פורסם בתאריך

XkoalaX

New member
מסרבת להתרגש

עד שיוצאת הודעה רשמית ומסודרת, שגם מצהירה שלארי גראהם לא מחמם / שותף לליין אפ. כנ"ל לגבי שלבי. בכלל, מה הקטע שלה עם הגלימה הזאת? היא נראית כמו דמות פארודית של גיבורת-על.... מצד אחד, אין לי ספק שהופעת הסופר בול גירתה לפרינס את בלוטות הטעם באשר להופעות ענק. מצד שני, מוזר לחשוב על tour שלם עם הבמה הזו, לא? זה בטוח מצמצם לאפס את סיכוייו להגיע ארצה. לאף מפיק (ולא משנה איזו חסות תגוייס לטובת העניין) לא יהיו את המשאבים לעמוד בעלות הפסיכית הזו.

dgil

New member
מסרב להתעלם

קואלה למה לא להתרגש? תני לרגשות שלך חופש :) די ברור שיהיה סיבוב הופעות,עולמי או לא זו כבר השאלה הגדולה,אני בטוח שהוא תוכנן כשנודע לפרינס שהוא יופיע בסופרבול. מן הסתם זה יהיה עוד סיבוב איצטדיונים סטייל musicology רק עם במה משודרגת. אני באמת לא חושב שהבמה זה מה שיימנע ממנו להגיע,המפיק יצטרך לשלם לו (ולפמלייה שלו) הרבה כסף בכל מקרה והאמת שהבמה לא כזאת מסובכת להרכבה. הבעיה עם במות ה in the round האלה היא שצריך להיות במקום טוב כדי לא להתקע מאחורי המתופף למשל. מצד שני,אם את ממוקמת טוב זו חוויה מדהימה כי את עומדת במרחק יריקה ממנו (כמו שיצא לי לעשות...) לפי הידיעות בזמנו הוא כמעט והגיע לפה,אני מקווה שהפעם זה גם יקרה... ומה יש לך נגד שלבי? היא דווקא היתה בסדר ולא תפסה פוקוס כמו תמר.

למעלה