סופ"שש מתקרבבב

SILVER LADY

New member
לא עשיתי שניםם : ))

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום..שני אם אני לא טועה חחח ורביעי ושבת =] ושישי בערב=] כי.. שני רכיבת בוקר מעולה ויםם=]] רביעי עוד רכיבה בבוקר בחמש וחצי ממשש מושלמת
וימי חופש מבצפר :] שיש בערב בארוחה "משפחתית" חח :] ו אז ערב בנות וסרטים מפחידייםם P: ושבת ביכאטהה עם הבנות היה מעולה =] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..רכיבות
והבנות :] ויםםם הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. ממ כלוםם חח התעצבתי מעט כי.. היום וכל הריביםם... התעצבנתי על.. האידיוט המוזר הזהה! אבל נכנסנו בו אז זה בקטנה חח :] אבל בסוף סלחתי כי .. איזה סלחתי חח חרםם התאכזבתי מ...המנהל המקסים.. כי... בושהההה מה שהולך פהה! בכיתי מעצב/אושר כי.. ת'אמת שרק מעצב חח תותי
וכל הריביםם... הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..ערב בנות ויאכטהה :] מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..ממ כלום חח הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. היו רכיבות ממש טובות.. ועוד בבוקר מוקדםםם =] לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...לקום ברבע לחמש חחחח הסרט הכי טוב שראיתי.."הם" "28 ימים אחרי" :] המקום הכי טוב שאליו יצאתי..יאכטה וחווה :] ונויקה חח :] משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..להביא לאמא כרטיס סיכום חודשי מהחווה חח משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..הבנות ושייני =] וגלי ומורי וזורקה =] התודה שלי השבוע היא ל..^^ :] פינקתי את עצמי השבוע עם..יםםם =]] מאכל השבוע שהיה הוא..פסטהה חחחחD: אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..i can walk on water i can fly :]]
אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.."..Nobody knows it but you've got a secret smile,and you use it only for me" הייתי מוחקת מהשבוע הזה..שהוא צעק עליי, חוצפה! ואת הריביםם ואת השיעורים חחחD: הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..עשיתי והיה מעולה =] השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..שייניקקק והבנות =] והיםם P= השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..מתכונת בלשון:S בלאט רק לעבור.. ומועד ב' בהיסטוריה :S ושיעוריםם ושיהיו טובים :] - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..לעבור היסטוריה ולשון חח ועוד יםםם ורכיבות טובותת =] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..ממ אין מישו מיוחד :] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

מצד אחד נפלא, מצד אחד זבל

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. שני ורביעי כי.. היו לי את הרכיבות הכי מדהימות שהיו לי בשנה האחרונה הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. הרכיבות האלו עם האנשים האלה... הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. שיחות נפלאות עם חברה טובה
התעצבתי מעט כי.. הכלב שלי חטף ביס רציני
התעצבנתי על.. חברה אבל בסוף סלחתי כי .. לא סלחתי לכלבה המבריזנית הזאת התאכזבתי מ... החברה כי... כל היום מבטיחה ולא מקיימת בכיתי מעצב/אושר כי.. קונצי נפצע
קשה מאוד מאוד
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. לא משהו מיוחד מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "השתפרת!()*&^%$#@!" "ראש טוב" "מצויין!! יפה מאוד!!!!!!!"
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. קיבלתי מחמאות עלך הרכיבה אחרי שנה קשה מאוד מאוד... לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לנצל את חופש שבועות עד הרגע האחרון הסרט הכי טוב שראיתי.. סקס והעיר הגדולה?
המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. חווה, ללא ספק משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. הרכיבות התודה שלי השבוע היא ל.. כמה אנשים מהחווה, פשוט מלכים
פינקתי את עצמי השבוע עם.. סושי >< בריכה, ים, הרבה כיף ^^ הברזות מבי"ס >< מאכל השבוע שהיה הוא.. סושי, שיפודים.. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. sea of love משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "הסיפור שלי הוא קצת מוזר, על בחורה שלא מזמן הכרתי..." הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. סתם משהו רע שקרה לחברה, הנשיכה של קונץ
ההברזה של הכלבה השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. טורנדו
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. מסיבת סיום, סופשנה, תעודות... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שיעור רכיבה לא כואב מדי
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. את כל השכבה שלי, בפעם האחרונה כשכבה DDDD:

../images/Emo9.gif../images/Emo192.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ראשון-תחרות לילית רביעי-דודה שלי באה לביקור בארץ
פגישה טובה, חמישי-שיעור טוב ואז יציאה לרחובות שישי-כיף בחווה שבת-תחרות בכנות היה לי כיף הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..דודה באה הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. ממממ סרט שראיתי
התעצבתי מעט כי.. לא התעצבתי התעצבנתי על..כרגיל.. אבל בסוף סלחתי כי .. אני כבר רגילה התאכזבתי מ... כי...אפחד בכיתי מעצב/אושר כי.. שומדבר הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..יום ראשון בתחרות לילית, שישי בחווה היה מצחיק ולפני כמה דקות שיחה עם מאי-יש לנו מוחח משותף!!!(חסוחלילה) ובסרט בחמישי ענבר נדלקה על השחקן ושהיה דו קרב כל פעם שהוא נפגע היא כזה "אוי אה אי לא אההה" חחח ובכלל כל הסרט גל מסתכלת עלינו כאילו אנחנו טיפשות, הפופקורן הגדול שנגמר כמעא אחרי הפרסומות
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..תודה שאת פה הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..כי כי כי לאדעת לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...היה כוח להכול הסרט הכי טוב שראיתי..לו רק,נרניה 2 המקום הכי טוב שאליו יצאתי..רחובות משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..שומכלום משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..ענבר גל מאי ועווד התודה שלי השבוע היא ל..מממ פינקתי את עצמי השבוע עם..עוגה,פופקורן מאכל השבוע שהיה הוא..ממממ אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?לאדעת שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..take my heart back אלבום השבוע שהיה..אין משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..אין הייתי מוחקת מהשבוע הזה..כלום הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..זהו עבר השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..היו 2 השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..רכיבות, ובתיקווה במקס ברנר עם מאי - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..מקס ברנר -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..וואי יש מלא ואפחד אני בטח לא אראה חוץ ממאי
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):אין לי כוח:p (מוזמנים להוסיף שאלות..)

segev 007

New member
סופ''ש אחד הטוביםם!!!

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..שישי מופע קפיצות הכי אדיר שיש ,שבת תחרות כפית רצופת צחוקים חחח ,ואחרי זה סרט! הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..מופע ,וסרט הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. מה שזוהר אמר איזה כיף! התעצבתי מעט כי.. לא יכולתי ללכת ביום ראשון לחווה התעצבנתי על..אמא אבל בסוף סלחתי כי ..הבנתי שזה לטובתי התאכזבתי מ... כי...כולם היו אחלה! בכיתי מעצב/אושר כי.. עדיף לא לספר חחח הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..בתחרות עם החוסניקים חח היה אחד המצחיקים מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..היו כמה הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. סוף סוך יש שינוי והרגשתי שהתקדמתי. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לקום היום ב8:45 הסרט הכי טוב שראיתי..''נרניה הנסיך קספין'' אחד הסרטים!! המקום הכי טוב שאליו יצאתי..פאק המגניב ,חווה ,סרט משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..בקרוב מאוד היה ונראהל י באמת ההורים יכנסו למינוס חחחחחחח משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..קוצ'י 3> ,זורקה ,זוהר ,ענבר התודה שלי השבוע היא ל..זוהר פינקתי את עצמי השבוע עם..אוכל על חשבון החווה חחחח מאכל השבוע שהיה הוא..על האש היום XD אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?''אין שבועות כאלה'' שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..>< אלבום השבוע שהיה..>< משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..>< הייתי מוחקת מהשבוע הזה..רביעי הייתי משנה אותו לא מוחק. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..ישן השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..אימון!! השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..אימון - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..לקנות מגנים -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..יש הרבה

וואי כמה זמן לא סיכמתייי... =]

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..:וואיי... שבוע אחד הטובים =] אממ ראשון - תחרות לילית, שלישי- רכיבות מדהימותתת!! רביעי - אימון מעולה, חמישי - שכונה בבצפר ובערב ארוחת ערב עם חברים=] , שישי - הפנינג בחווה ומופע קפיצות הכייי אדייררררררר בארץץ!! ושבת - תחרות בכנות =] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..:^^ שבוע מדהיםםםם
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע...: עוד פאקינג חודש=] התעצבתי מעט כי..: כי נגמרת תקופה... תקופה מדהימה... התעצבנתי על..: חחח על אבא כל כךךך אבל בסוף סלחתי כי ..: שוחד חח התאכזבתי מ... כי...:מממ בכיתי מעצב/אושר כי..: נוטט הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..:פשוט הכלל מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..:"איך קראת לו? קוף? הלוואי שכולם היו קופים כמוהו" אממ "אני וקפלן פותחים מסעדה" ועוד מלאאא
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..: וואלה לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...: לסיים את כל העבודות האלה.. הסרט הכי טוב שראיתי..:אמממ לא ראיתי טלוויזיה השבוע חחח המקום הכי טוב שאליו יצאתי..:ניר דוד, ריבר, כנות והכי הכי הכי חווה!!! משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..:לא מינוסס... אבל שמיכה כתומה וחמודית=] משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..:זורקה ומיכייי
, עינבי, עופרר!!, זוהר, קוצ'וו 3>, קוצ'ה שלא ראיתי שנים והתגעגעתי אליה הכייי, גילי וענבר, ורפצ'וקק!! התודה שלי השבוע היא ל..:עופר פינקתי את עצמי השבוע עם..:ארוחה בריבר על חשבון הבית
וימים איכותיים בטירוףףף!!! מאכל השבוע שהיה הוא..:ר = י = ב= ר =!! וסושי באקה
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?"ה- שבוע" שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..how you remind me אלבום השבוע שהיה..ממממ משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.."Just like a star across my sky" הייתי מוחקת מהשבוע הזה..ממממ כלום! אולי את יום שני בבוקר חחח הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..היה הכי תותח בארץץץץץ!! השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..האנשים מלמעלה=] וברבי השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..מממ אימונים, וטיול סוסים עם הבני דודוים השקסיםםם
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שאבא יחזור כבר?? -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..=] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

gili600

New member
אחרי מלא זמן..

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. ראשון, שלישי, רביעי, שישי בערב ושבת
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. לבוא לחווה בשלישי
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. כפרעליו
התעצבתי מעט כי..
התעצבנתי על.. על הקטע המסריח הזה, על איך שהם התנהגו אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי... ממנה.. בכיתי מעצב/אושר כי.. מצחוק בשישי בערב הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. היו מלאא מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "איך קראת לו? קוף? הלוואי שכולם היו קופים כמוהו" , "התגעגעתייי" , "3 2 1 הופלה!" , "ידענו שבגלל זה הלכת לשם! ידענו!" , "עכשיו הוא באמת גמל, אפילו יש לו דבשות" ועוד כמה לא לפה
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לקום היום בבוקר הסרט הכי טוב שראיתי.. scary movie 4 המקום הכי טוב שאליו יצאתי..לחווה, לבית של ענבר, לכנות, למקום הזה עם הערסלים
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. כל מיני שטויות משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. קפלן, ענבר, זורקה, נועה התודה שלי השבוע היא ל.. פינקתי את עצמי השבוע עם.. שבוע כמעט מושלם מאכל השבוע שהיה הוא.. ברד בבצפר
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. stop and stare אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את הרוב היום בשישי.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. כבר נגמר השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. הולך להיות השבוע הכי עמוס בחיים
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שהכל יקרה ושום דבר לא ייתבטל -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. הרבה
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): זהר והגמל (עם הדבשות) מאתמול

SapirElias

New member
[:

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..רביעי-חמישי-שישי-שבת [= רביעי, חווה אחלה שיעור וזמן איכות עם דפי
וכל השאר הסופ"ש הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. סופ"ש אחד הכיפיים בחיי =]] וציונים מעוליים [= הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. התעצבתי מעט כי.. לא הלכתי לויקי בסוף
התעצבנתי על.. הוריםם אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי...המממממ בכיתי מעצב/אושר כי.. לאדעת. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. המממ לא יודעת.. מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. גם כן XD הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. היה אחלה שיעור.. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ממ.. הסרט הכי טוב שראיתי..חחחחח 50 הדייטים הראשונים או משו כזה XD המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. סופפפ"ש בצפון[[: איזה חתיכיםם אמאD: משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..מממ.. התודה שלי השבוע היא ל.. פינקתי את עצמי השבוע עם.. סופ"ש P: מאכל השבוע שהיה הוא..חעע הארוחות בוקר.. תכלס הארוחות בוקר היו רגילות.. אבל כשמגישים אותם כאלה חתיכים זה כבר אחרת
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את זה שהוא נגמר =[ הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..הוא כבר היה.. ושאני ישאר עודד בצימרר =[[ השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. הסופ"ש הזה :) השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. שיעור... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. לאדעת שהתעודות יהיו מוקדם P= -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): כינרת (= (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו

belledejour

New member
אז מה אם כבר ראשון../images/Emo3.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. ראשון יםם, שבועות היה אדיר, שלישי רכיבה ופעולה, חמישי יום מעולההה באופק ובכלל, שישי אחלה רכיבה =] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. הילד הזההה, כל מיני שיחות
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. שיחות, לכתוב את זה אחרי שכל כך הרבה זמן הכחשתי שהיא עוד פה. התעצבתי מעט כי.. אני מתגעגעת אליה נו מה, ולאיודעת. התעצבנתי על.. כל מיני. אבל בסוף סלחתי כי .. איך אפשר שלא, כפרעליהם. התאכזבתי מ... כי... חיימשלי! בניתי עליו. לאנורא כולם היו וזה. בכיתי מעצב/אושר כי.. מצחוק, לגמרי. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. כל כך הרבה, כל שבועות, כל היום באופק, כל המפגשים שהיו, הכול =] מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "את לימדת אותי שיש דברים שצריך להתעלם." ומציטוטי השבוע: "נו, תחדירי את זה לחור, תסובבי טיפה ותוציאי!" גאון מיסקין שלי. גאון. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. מממ
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לחזור לבצפר. הסרט הכי טוב שראיתי.. אני יודעת מי הרג אותי, יש לה ביצים, מלך האריות, השטן לובשת פראדה ויצאת גבר. ואולי עוד משו. המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. גן השושנים, בית אלישבע, גדעוןןן, עוד כמה :]] משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. חשבון טלפון ענקקקק... אבל זה לא יקרה שוב
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. חיימשלי, ישי, מיקי הסקסי שלי, מיסקין, אייל, צ'וצ'ו, סטיץ', ויקי, המון אנשים. התודה שלי השבוע היא ל.. חיימשלי סטיץ' ישי שמק אולי וזיהו אני חושבת
פינקתי את עצמי השבוע עם.. שמש =] מאכל השבוע שהיה הוא.. לאדעת. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? climbing back up again. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. ואו היו המון. me love! אלבום השבוע שהיה.. muse, groove coverage, red jumpsuit apparatus חרשתי על המון. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "now i won't settle for less." הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. ממ אולי את הדלקת גרון, אי אפשר לקחת שאכטות ככה זה מסוכן! הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. כבר עבר, אבל היה אחלה סופ"ש. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. ישי וחיימשלי, לגמרי. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. כל מיני שיחות, תכנונים לחתונות, להתחיל לחרוש
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. יצא לי לדבר עם כמה אנשים על דברים מסויימים =] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. חיימשליייייייי =] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): כפרעליה ^^

2eye

New member
אני עדיין בסופשבוע

יכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום..שישי, ואתמול כי.. מסיבות הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. המסיבות? הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. התעצבתי מעט כי.. התעצבנתי על.. אורי בעיקר אבל בסוף סלחתי כי .. עוד לא התאכזבתי מ... כי... בכיתי מעצב/אושר כי.. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. המסיבת סיום מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..מלא מאתמול הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... 2 לילות בלי שינה בשישי וראשון הסרט הכי טוב שראיתי..סאות'פארק - זה מצחיק כל פעם ואמריקן פאי המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. המסיבות משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..דווקא הרווחתי השבוע משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..אמרלד
ורועי התודה שלי השבוע היא ל.. כל מיני אנשים פינקתי את עצמי השבוע עם.. מאכל השבוע שהיה הוא..שלוקים אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..What I've done - linkin אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..חיה את הרגע הייתי מוחקת מהשבוע הזה..לא מתעסק בזה הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..הוא עבר...היה כיף. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..תעודות - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): חופר צילמה (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו

באיחור אבל לא נורא

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..חמישי,שישי,שבת להיות איתה הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..הטיולים האלה והשיחה! הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..השיחה! התעצבתי מעט כי.. התעצבנתי מלא כי היא מפריע! התעצבנתי על..נגה... אבל בסוף סלחתי כי ..כי זאת היא התאכזבתי מ... כי...משחר כי היא מעצבנת! בכיתי מעצב/אושר כי.. וואי מצחוק בשישי בלילה הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..להסתובב בצור הדסה ביום שישי בערב היה אחד הדברים המצחיקים! מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..וואי היו הרבה הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..עשיתי מה שאני רציתי בלי להקשיב לחברים מטומטמים שלי! לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...לבצפר הסרט הכי טוב שראיתי..הסופר אקסית שלי,קראטה קיד המקום הכי טוב שאליו יצאתי..צור הדסה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..כלום משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..תמר!אריאל,ניצן התודה שלי השבוע היא ל..תמר פינקתי את עצמי השבוע עם..להיות הרבה אם תמר? מאכל השבוע שהיה הוא..סושי
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?לא יודע שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..- אלבום השבוע שהיה..-- משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..- הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את שחר הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..(כבר היה ועשיתי מה שרציתי) השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..תמר! השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..להיות אם תמר - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..ניהיה איתה ואם מיכל -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..תמר מיכל ניצן

למעלה