סוף גנב לתליה....

Harrington

Well-known member
מנהל
הרגת אותי עם הטרחנות שלך.
עוד בטרם התחלתי לקרוא את תגובתך נפלו עיני על המשפט הזה.
סורי, אבל כשתתבגר ותתגבר נוכל להמשיך את הדיון. עד אז, שחק עם הצדקנות של עצמך ותהנה.

מיצינו (סלח לי שלא אקרא את המשך הגיגיך בתת-השרשור הזה או אגיב עליהם).

שחר 676

Well-known member
מנהל
עוד בטרם התחלתי לקרוא את תגובתך נפלו עיני על המשפט הזה.
סורי, אבל כשתתבגר ותתגבר נוכל להמשיך את הדיון. עד אז, שחק עם הצדקנות של עצמך ותהנה.

מיצינו (סלח לי שלא אקרא את המשך הגיגיך בתת-השרשור הזה או אגיב עליהם).
קראת או לא קראת.....ממש לא מעניין אותי.

הדברים כתובים וזהו זה.

רוצה , תקרא.
לא רוצה ? לא צריך !

המשך ערב טוב יקירי.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה לא הבנת? הנערה התחילה להתפנות ואז השוטר הצליף בה למרות שמלתה הוראות סתם מאכזריות.
על זה הברברי עבד כי ימלוך הולך לשלם.
אין שום דרך לדעת אם יש אמת בטענה שהיא "התחילה להתפנות". הרי כל אנרכיסט חוסם כבישים יכול לעולם לטעון זאת ואין כל דרך בעולם לבדוק את נכונות הטענה :). ב100% מהמקרים יכול העבריין לטעון ש'בדיוק באותו רגע באתי לפנות את הכביש (לאחר שחסמתי אותו בבריונות במשך שעתיים)'.

לא שאני מסכים שהשוטר נהג נכון, אבל הטיעון הזה עדיף שלא נשמע מאשר שנשמע. הוא סתם מגוחך (בין השאר בגלל שלהתפנות מהכביש עושים לצד הדרך או בכיוונו, ולא באמצע הכביש ;-)).

אלפיני

Well-known member
אין שום דרך לדעת אם יש אמת בטענה שהיא "התחילה להתפנות".
כנראה שבמח"ש לא למדו ממך עדיין את פרק הלכות בת יענה ובכל זאת מצאו דרך לדעת.
סרטים מצולמים מזמן האירוע שהדגישו את העניין בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים גם הם סייעו.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אתה מתבכיין. אני זוכר שלפני שנה אמרת דברים אחרים.
העדות מהשטח היא שהמשיך להצליף בה למרות שהיא צעדה בכביש במטרה להתפנות. על האלימות המיותרת הזו הוא הולך לשלם. וטוב שכך.
בטח. מחובתו של כל שוטר גם לשבור את שלטי בני משפחות החטופים כפי שנעשה אמש. כבוד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בטח. מחובתו של כל שוטר גם לשבור את שלטי בני משפחות החטופים כפי שנעשה אמש. כבוד.
למיטב ידיעתי השוטר שבר את השלט מפני שהמפגינים השתמשו במקל שחובר לשלט בכדי לבצע פעולות של ונדליזם.

אבל למה שתזכיר זאת ?
זה הרי פוגע באג'נדה , לא ?

לפעמים חצי אמת גרועה משקר מלא אבל זה כמובן לא מעניין אותך.

שמאלנים , כרגיל.

איציק5111

Well-known member
או במקרה זה סוף פרש בריון לכתב אישום ממח"ש.

זוכרים את מקרה הפרש המצליף מאיילון לפני כשנה. אם לא, לינק להלן.

אני אני מאוד מקווה שיתבע גם פלילית וגם אזרחית ושיאבד את משרתו.
סיפור עצוב,

מצד אחד השוטרים נקרעים כי מפגיני קפלן מעמיסים עליהם ובטח שחוקים ועצבניים מצד שני אסור להם לשכוח שהם משרתי ציבור ואמורים לדאוג לביטחון הציבור ולא לפגוע בו, אני לא מאחל לשוטר ולאף אחד לאבד את פרנסתו אבל היה ראוי שהוא יתחיל להתנצל בפני הבחורה

אלפיני

Well-known member
סיפור עצוב,

מצד אחד השוטרים נקרעים כי מפגיני קפלן מעמיסים עליהם ובטח שחוקים ועצבניים מצד שני אסור להם לשכוח שהם משרתי ציבור ואמורים לדאוג לביטחון הציבור ולא לפגוע בו, אני לא מאחל לשוטר ולאף אחד לאבד את פרנסתו אבל היה ראוי שהוא יתחיל להתנצל בפני הבחורה
שוטר המצליף באזרח ללא צורך או סכנה ממנו אין לו מקום במשטרת ישראל.
נקודה.

Harrington

Well-known member
מנהל
או במקרה זה סוף פרש בריון לכתב אישום ממח"ש.

זוכרים את מקרה הפרש המצליף מאיילון לפני כשנה. אם לא, לינק להלן.

אני אני מאוד מקווה שיתבע גם פלילית וגם אזרחית ושיאבד את משרתו.
רק נציין שכמובן כתב אישום עדיין לא אומר הרשעה בדין (על אף שעל-פי הסטטיסטיקה הישראלית זה כמעט ודאי כידוע). אם זה יקרה או לא נדע רק בתום ההליך המשפטי. מנגד כתב האישום כן אומר דווקא שהאיש כבר "נתבע" פלילית, כך שאין צורך לקוות שזה עוד יקרה בעתיד :). תביעה אזרחית, ככל שתוגש, מוגשת במקרים כאלה בדרך כלל רק בתום ההליך הפלילי, מהטעם הפשוט שאם הנאשם מורשע ההליך האזרחי קל וקצר פי כמה וכמה (פטור מהצגת ראיות וכיו"ב).

אלפיני

Well-known member
אילו הייתה אמת בטענה זו המפגינה לא הייתה נמצא באמצע הכביש, אלא לכל היותר בשוליו כמובן. אלא שמה לעשות, הסרטונים שמשמשים כדי להראות שהשוטר פעל שלא כדין הם גם אלה שמלמדים שאין כל אמת בטענה שההפגנה נגמרה או שהגברת ״צעדה לפינוי איילון״ כביכול :).
ראית רק חלק קטן מהסרטון המלא שמח"ש בוודאי קיבלו. לי יצא בזמנו לראות סרטון מפורט יותר בו נראה השוטר דוחק אותה לשוליים מהצד השני עם הסוס ואז מצליף בה. לולי התערב כל המחזה המביש היה נמנע והיא הייתה ממשיכה בדרכה יחד עם שאר המפגינים.
רק נציין שכמובן כתב אישום עדיין לא אומר הרשעה בדין (על אף שעל-פי הסטטיסטיקה הישראלית זה כמעט ודאי כידוע). אם זה יקרה או לא נדע רק בתום ההליך המשפטי.
אכן. אין לדעת עד תום המשפט.

מנגד כתב האישום כן אומר דווקא שהאיש כבר "נתבע" פלילית, כך שאין צורך לקוות שזה עוד יקרה בעתיד :). תביעה אזרחית, ככל שתוגש, מוגשת במקרים כאלה בדרך כלל רק בתום ההליך הפלילי, מהטעם הפשוט שאם הנאשם מורשע ההליך האזרחי קל וקצר פי כמה וכמה (פטור מהצגת ראיות וכיו"ב).
היה ברור שהשוטר נתבע פלילית. לכן גם העליתי את הכתבה. כשהדגשתי את תקוותי שיתבע גם פלילית וגם אזרחית הכוונה הייתה שלא תיחסך ממנו גם תביעה אזרחית בעתיד.

Harrington

Well-known member
מנהל
ועוד איך שהייתה ברירה. המפגינים צעדו חזרה למעלה ופינו את איילון. כלומר ההפגנה נגמרה. בשלב זה לא היה מקום לשום פעולה אלימה.
אילו הייתה אמת בטענה זו המפגינה לא הייתה נמצא באמצע הכביש, אלא לכל היותר בשוליו כמובן. אלא שמה לעשות, הסרטונים שמשמשים כדי להראות שהשוטר פעל שלא כדין הם גם אלה שמלמדים שאין כל אמת בטענה שההפגנה נגמרה או שהגברת ״צעדה לפינוי איילון״ כביכול :).

ראית רק חלק קטן מהסרטון המלא שמח"ש בוודאי קיבלו. לי יצא בזמנו לראות סרטון מפורט יותר בו נראה השוטר דוחק אותה לשוליים מהצד השני עם הסוס ואז מצליף בה. לולי התערב כל המחזה המביש היה נמנע והיא הייתה ממשיכה בדרכה יחד עם שאר המפגינים.
אלא שמה לעשות, די במה שנצפה שם :). כאמור, מי שסיים הפגנה לא נמצא באמצע הכביש. זה באמת כל כך פשוט. די באלפית שניה של סרטון שמציג אותה שם כדי לאיין את הטיעון שהכל הסתיים וכו׳. אלא אם כן תרצה לטעון שבסרטון הארוך יותר רואים שוטרים רעים לוקחים את הגברת מביתה או משולי הכביש ובכוח מעמידים אותה במרכזו, זה פשוט לא רלוונטי במקרה הזה [בניגוד לרוב המקרים האחרים בהם עמדתי הקבועה היא שאכן צריך לראות את כל התמונה לפני שמגבשים עמדה, משהו שדווקא במחנה שלך לא נוהג לעשות (למשל בציטוט רבעי משפטים מתוך שיעור של שעה וחצי)].
אכן. אין לדעת עד תום המשפט.

היה ברור שהשוטר נתבע פלילית. לכן גם העליתי את הכתבה. כשהדגשתי את תקוותי שיתבע גם פלילית וגם אזרחית הכוונה הייתה שלא תיחסך ממנו גם תביעה אזרחית בעתיד.

אלפיני

Well-known member
אלא שמה לעשות, די במה שנצפה שם :). כאמור, מי שסיים הפגנה לא נמצא באמצע הכביש. זה באמת כל כך פשוט. די באלפית שניה של סרטון שמציג אותה שם כדי לאיין את הטיעון שהכל הסתיים וכו׳. אלא אם כן תרצה לטעון שבסרטון הארוך יותר רואים שוטרים רעים לוקחים את הגברת מביתה או משולי הכביש ובכוח מעמידים אותה במרכזו, זה פשוט לא רלוונטי במקרה הזה [בניגוד לרוב המקרים האחרים בהם עמדתי הקבועה היא שאכן צריך לראות את כל התמונה לפני שמגבשים עמדה, משהו שדווקא במחנה שלך לא נוהג לעשות (למשל בציטוט רבעי משפטים מתוך שיעור של שעה וחצי)].
זה ממש לא פשוט כפי שאתה מתאר. בגירסה הארוכה יותר ראו את הנערה מתחילה לצעוד לצד השני של הכביש בדרכה להתפנות ואת הבריון על הפרש דוחק אותה חזרה לברזלי ההפרדה באמצע הכביש על מנת להצליף. הפריע לה להתפנות. אני מניח שאת זה ראו גם במח"ש, ולכן הוגשה התלונה מטעמם לכיוון משפט פלילי.

jackie111

Well-known member
מידי פעם אני משתתף בהפגנות בבאר שבע עירי.

גם בהפגנות שאני משתתף יש שוטרים אחדים.
למעשה הם לא עושים כלום עומדים 2 מטר מהפגינים.
חצי רדומים. אני מעיר אותם כי כל פעם שאני עובר לידם
אני אומר להם "שלום!"

מי שפעיל בהכוונת המפגינים אלו האזרחים שלובשים ווסטים
צהובים. גם להם כמעט ואין עבודה.

אלפיני

Well-known member
מידי פעם אני משתתף בהפגנות בבאר שבע עירי.

גם בהפגנות שאני משתתף יש שוטרים אחדים.
למעשה הם לא עושים כלום עומדים 2 מטר מהפגינים.
חצי רדומים. אני מעיר אותם כי כל פעם שאני עובר לידם
אני אומר להם "שלום!"

מי שפעיל בהכוונת המפגינים אלו האזרחים שלובשים ווסטים
צהובים. גם להם כמעט ואין עבודה.
לא יודע אם יצא לך להשתתף בהפגנות קפלן , אבל מגיעים לשם יותר אנשים מן הסתם. ושם ישנם שוטרים בודדים עם מוטיבציית יתר להפגין פרק בהלכות ספרים ממשטרים אפלים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא יודע אם יצא לך להשתתף בהפגנות קפלן , אבל מגיעים לשם יותר אנשים מן הסתם. ושם ישנם שוטרים בודדים עם מוטיבציית יתר להפגין פרק בהלכות ספרים ממשטרים אפלים.
מה לא ברור ?

אם שוטרים מפזרים בכח רב ערבים או חרדים שחוסמים כבישים מדוע שלא ינקטו נגדכם באותה העוצמה ?

אולי מפני שאתם חושבים שאתם ממוקמים מעל החוק ?

אתם חייבים ללמוד שאתם שווים לכולם למרות שאתם בטוחים שאתם לא.

אלפיני

Well-known member
אם שוטרים מפזרים בכח רב ערבים או חרדים שחוסמים כבישים מדוע שלא ינקטו נגדכם באותה העוצמה ?

אולי מפני שאתם חושבים שאתם ממוקמים מעל החוק ?
לא , הסבה שניגוד למגזרי ביביסטים ומתנחבלי נוער הגבעות החביבים עליך בבסיס רובם של המפגינים בקפלן אינם אלימים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא , הסבה שניגוד למגזרי ביביסטים ומתנחבלי נוער הגבעות החביבים עליך בבסיס רובם של המפגינים בקפלן אינם אלימים.
אני מבין שלחסום כבישים, להתעמת עם שוטרים , לאיים במלחמת אזרחים ולחולל מרד בצה"ל אלו אינם פעולות אלימות , הא ?

אלפיני

Well-known member
אני מבין שלחסום כבישים, להתעמת עם שוטרים , לאיים במלחמת אזרחים ולחולל מרד בצה"ל אלו אינם פעולות אלימות , הא ?
הכל יחסי ומדתי. מה זה לחסום כביש לעומת אדם שלא רק הלך לחסום כביש, אלא לקח ונתפס עם כמות מסחרית של בנזין על מנת להצית אותה בכביש 4 וליצור תהודה. היום אתה מכיר את האיש בתור השר סמוטריץ'.

לגבי איום במלחמת אזרחים ומרד בצה"ל היו לנו מורים נפלאים עם חולצות בצבע כתום. ובניגוד לשותפים הגועליציוניים שלך איננו מסכנים חיי אדם בזריקת אבנים על מכוניות. במקסימום מעצבנים אותם קצת בפקקים. מידתי כבר אמרתי.

רפורמות לדיקטטורה לא יעברו פה. אבל לא מפליא שדיקטטורים מועדים מנסים להרעיל בארות עם האשמות גם בנושא זה.

למעלה