נעלמים 2- המשך שבוע 4

Roei152

Well-known member
מנהל
נעלמים 2- המשך שבוע 4
חנוכה שמח
וששירה לא תצטרך עוד לצעוד לבד בחושך..

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 66
מה ברקו יעשה לאלון?
צפייה מהנה ...

dar dahan

Member
ברקו והייצור המזוקן
תאמינו לי שניהם נמאסו עליי, לפחות לפיזנטי היה הגיון בלחטוף את הילדים, הוא לא רצה שיעלו על מה שהוא והחבורה שלו עשו, הרעים החדשים בעונה הזאת עושים דברים בלי הגיון ברור.
&nbsp
ובנוגע לפרק עצמו, אז אמה מפתחת רגשות לעומר? ממש מוזר, ככה זה לפחות מרגיש לי.
אחרת לא ברור למה היא לא סיפרה לעידו.
&nbsp
ושלא לדבר על מה שקרה לאלון המסכן, בלי אמה ועומר מי יודע מה ברקו המפגר היה עושה לו, מה שלא ברור לי זה איך כל פעם ברקו נכנס לשם, הריי מיקי הטמבל רישת את אשמורת במצלמות...
&nbsp
והקטע עם המזוודה מוזר, מה זה כבר יכול להיות?
&nbsp
וכרגיל תום ודריה ממש חמודים ביחד.
&nbsp
והקטעים עם הייצור המזוקן והחבורה בעתיד כרגיל מצחיקים ומפחידים גם יחד, הייצור המזוקן מעצבן אותי, תן לה לשתות חתיכת מניאק מסריח...
זה נראה שהוא נהנה מהסיטואציה שלהם המזוקן המעצבן הזה.
&nbsp
ואיפה רקפת? לא ראינו אותה כבר שני פרקים, אני מתחיל לדאוג לה

&nbsp

בינתיים אין היגיון, בעתיד בטוח יהיה
אל תדאג, דר, כשפיזנטי נתן לדריה לשתות זה היה חומצה.
&nbsp
אל תיקשר לתום יותר מדי.
&nbsp
איך אתה לא מת על ברקו? אם על מלאכי ירדו בגלל כתם הלידה, תדמיין מה ברקו עבר! הוא מפחיד כמעט כמו פיזנטי, הבחור. רק שאין לו את צורת ההגשה... את זה, למשל, הוא לא יכול היה לעשות...

מה שהוא לא עושה, שייזהר כי שירה מצפה לסופגניה!!!!!
אני לא חושב שזה יעבוד... ואיך מצחוקים עברנו להתייבשות? "דרך ארוכה"... מי ישמע, דברי עם ג'וי ודניאל גד. אמרתי לכם שזה לא לעניין ככה. אל תדאג, דר, גם פיזנטי אהב עונשים חינוכיים... אבל הוא לא היה מעקם ברזלים.
&nbsp
שלושה שבועות. כבר התקדמנו.
&nbsp
ברקו הוא הקול של רננה רז? כן, ברקו מבין בכימיה. ממש... דוקטור מולקולה. אז זה כן הפרח. משהו חשוב בו. נראה לכם שברקו יתפקד בלי האפליקציה? רואים את אמה במראה.
&nbsp
כן, דניאלה, הנסיכה הקסומה זה לטעם מאוד מסוים ולזוגות מאוד מסוימים.
&nbsp
אויש, תום, לפחות תנסה לעזור. דולב לפחות עזר. אה, ל"סבא" שלו, ל"סבתא" ול"דודה".
&nbsp
אתה בא לדוקטור מולקולה בכימיה? יופי, אמה. ג'וקי הציל אותנו, מה? איזה מוזר זה כשברקו צריך "לצעוק" בסצנה אבל אין לו את זה.
&nbsp
תום מכיר את המזוודה קצת יותר מדי טוב לטעמי... טוסט-מן, תחזור לטוסט...
&nbsp
זאת לא ממש ניידת משטרה. דולב עוזר שוב! אלון, הוא יודע לפרוץ למכוניות. אתה יודע להכין סמים. בסדר. אמה קרובה מדי לג'וקי הזה... אמה! בחייאת! מה זה ההצעות המגונות האלה למישהו שהוא לא עידו?!
&nbsp
לפחות הם יכולים להיות מצחיקים במצב הזה. כן, אלון לא מצליח בדברים, כידוע לך, דריה. איזה סיפור אלוני זה.
&nbsp
כן, ככה זה אמהות. למה ג'וקי נראה כזה מעוניין בנושא... שלא יחשוב מה שיחשוב, אמה.
&nbsp
אל תקנו את הבוגד-בקיבוץ. הוא נראה לי חפרפרת. איכס, איזה בוגד בקיבוץ.
&nbsp
השיחה הכי מוזרה אי פעם. ולמה היא מסתירה... למה?
&nbsp
הלוואי תחלמי על רמזים, שירה... כן, אולי זה רמזים. הרבה דברים כימיים, אז הפתרון שם.
&nbsp
או שרק עידו חלם את זה?
&nbsp
לאיש הזה יש תזמון טוב.
&nbsp
הברקו הזה! איך, לעזאזל?! איזה פחד! אם אמרו על פיזנטי שנזכור אותו בגלל הכתם, את ברקו אני אזכור רק כי הוא אילם! הוא הפיזנטי פה. הפושע שלכאורה עובד אצל הבוס הגדול וגונב את ההצגה. ורקפת זאת חדווה. עושה רושם של נחמדה ומגניבה אבל מחורפנת על כל הראש. וגם מדברת עם שחקנים מהסדרה משום מה (פקד בן רובי)... למה ברקו אוכל שם בכלל? ולמה אמה פותחת דלתות באמצע הלילה? במקרה הזה עידו צודק. לא צריך לסמוך. וגם בנוגע לג'וקי... וואו, ברקו פשוט מנשנש אוכל כאילו כלום.
&nbsp
אוי, שיט, ברקו. הוא לוקח את פרס "הרשע המלחיץ של השנה"...

panda0zombie

New member
גם אני חושדת בתום..
אין סיכוי שהוא תמים כמו שדריה חושבת.. הוא בטח איך שהוא בצד של הרעים ושלחו אותו להיות עם דריה והתאהב בה באמת על הדרך

Roei152

Well-known member
מנהל
לא הבנתי כלום ..
מאיפה הפרח הזה ששהרעים כ"כ רוצים? הוא קשור איכשהו לחלום ? בחלום יש שדה חמנוית .. איך הפרח הזה לעזאל קשור להכל ?
או קיי יש מזוודה עם הקלטה בשפה לא מוכרת ..
עידו נחטף סופית ? הוא הראשון?
&nbsp

panda0zombie

New member
עידו לא נראה לי נחטף סופית
אמה אמרה בפלאשפורווד הראשון שלהם בשבי שהם לקחו הפסקה או משהו כזה וזה עדיין לא קרה..

rubmwue1234

New member
איזו עונה מעולה!!
אוהב ממש את התקדמות הפרקים.
שילוב מצויין של המתח עם העלילות בין הדמויות...
זה היה לי די ברור מהפלאשבק הראשון,
אבל עכשיו בכלל...כל הפלאשבקים יובילו לזה שבפרק אמצע העונה ההווה יתחבר עם העתיד...ממש כמו בעונה הראשונה.
לגבי סוף הפרק, קודם כל זה היה אחד המפחידים. ברקו הוא הראשון שמצליח להפחיד אותי מאז יוליוס מהשמיניה.
אז כן...כנראה באמת שעידו הוא הראשון להחטף..מה שאפשר לאמר די שולל את זה זה שבפרק 9 כשראינו את הפגישה הראשונה של עידו ואמה בשבי הוא אמר לה שחטפו אותו בבית הספר...אז עוד נראה לגבי זה

dar dahan

Member
הוא עדיין לא נחטף
ברקו לקח לו את הטלפון וזהו לדעתי.
בשלב יותר מאוחר יחטפו את כולם.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 67
מה יקרה לעידו? האם הוא נחטף עכשיו?
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
אז עידו לא נחטף אבל
מתהתגלו לנו שני שמות חדשים בהקשר של התעלוומה , ראובן (כנראה ברקו) ורומסקי כנראה האש המזוקן ?
אלון ושירה רגוע , הפעם אלון מכבב סופית בעלילה השגרתית זוג חמוד לאללה ..
ג'וקי , מוריה מוסקט מחכה לך , באביבים חושבים שאתה מנהיג..
&nbsp
&nbsp

rubmwue1234

New member
סוף אכזרי לשבוע!!!!
אז היה פרק נחמד ממש,
גילינו על דמות בשם אברהם (אולי כינוי למישהו שאנחנו מכירים? או דמות שאנחנו לא בעצם..)
וגם בעיקרון אפשר להבין מההליכה של שירה היום שהיא ככל הנראה עושה כל פעם את הדרך שהיא עברה בוואן באותו הלילה..אני לפחות לקחתי לכיוון הזה.
העלילה בעתיד רק הולכת ומסתבכת וזה לא נהיה נחמד בכלל מרגע לרגע, אפילו אכזרי.
לגבי ההווה אז יש התקדמות, אבל ככל שיש התקדמות זה לאו דווקא מקרב אותנו להבנה של הסיפור...אגב, עוד שבועיים מעכשיו זה כבר פרק אמצע העונה ושם העלילות כבר יצטלבו ובטח נבין יותר.

dar dahan

Member
רוקמן = הייצור המזוקן!
עכשיו הכל ברור, רוקמן זה השם של הייצור המזוקן, סוף כל סוף למניאק הזה יש שם.
והנה לך יוסי, רוקמן=הייצור המזוקן יכול להיות גרוע ממלאכי, מלאכי פיזנטי רק איים עם חומצה, הייצור המזוקן החזיר בשוקר חשמלי.
&nbsp
ומה הסיפור עם הפרח והתרכובות הללו ולמה זה שווה כל כך הרבה כסף קיבינימאט??
ומי זה לעזאזל ראובן? זה הבחור עם התלתלים שחטף אותם במטע בלילה או שזה מישהו אחר?
דיי ברור שזה לא ברקו כי ברקו לא נתן להם כלום ורק חטף אותם.
&nbsp
ועומר דלוק אשכרה על אמה, ודולב מאוהב בדניאלה ואלון לא ברור לי, הוא מתחיל להתאהב בשירה או שהוא סתם מפתח לעצמו מציאות כוזבת עוד הפעם?
&nbsp
ומה שאמה ועומר עשו היה טיפשי ומסוכן.
&nbsp
ולא הבנתי איך ברקו מדבר עם רקפת בפלאפון, הוא כאילו מסתמס דרך האיפליקצייה?
לא ברור, מה שעוד יותר לא ברור זה למה השחקן שמשחק אותו לא מדבר, השחקן שמשחק אותו אילם?
&nbsp
&nbsp

דר, מלאכי גם איים באקדח והרביץ בראש לאנשים
בחייך, לאלון עוד כואב.
&nbsp
והשחקן שמשחק אותו הוא לא אילם, אבל בטח ירון החליט שזה יותר מאיים כשהוא אילם (וכן).
&nbsp
והג'וקי הזה אפסוס. מה היה רע לו בראש גדול? מה?

dar dahan

Member
למלאכי לפחות היה סטייל
למלאכי לפחות היה עם סטייל, לרוקמן אין סטייל.

למעלה