נעלמים 2 -המשך שבוע 3

Roei152

Well-known member
מנהל
נעלמים 2 -המשך שבוע 3 צפייה מהנה ודיון פורה

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 62
מה יקרה עכשיו?
האם אלון יפסיק לחזר אחר דריה?
מה יקרה עם החטופים?
האם יתגלה עוד טפח?

Roei152

Well-known member
מנהל
טפח נוסף שנחשף
שירה הולכת לבית הספר ..
דולב עלה על ברקו ...
מה אמה ועידו גילו על הבמפרים? למה הם קשורים? לחטיפה מהמטע?
&nbsp

ומאיפה באה החריקה?
כן, אלון מאוד תמים. חבל שגם הפעם אלון ממציא לעצמו מציאות, הפעם זה רע. כמה נוח, תום בקומה למטה, איפה שלא רואים אותו.
&nbsp
בטוחים שהיא לא בשירותים? לא, כנראה שלא. מפחיד, מזכיר את אדיסה מדאוס שפרצה לאתרים מתוך שינה. כל אחד והדברים שהוא עושה.
&nbsp
יכולתן קצת לרכך את זה, בנות... מסכנה שירה. כל אשמורת מרושתת? לא טוב. אם שירה יכלה להשיג מכרמלה את הקודים, למה היא לא... טוב, שנה שעברה היא "לא הייתה תלמידה". יואו, הקרמבו המעצבן הזה. לא, זאת מתנה מאיתי. של יומני. נראה שאלון באמת מתכוון לשמח את שירה.
&nbsp
העגלה... מעניין. "קצת מוזר"? הוא אילם. איך דניאלה לא מבינה מה זה מאנו אה מאנו? בטח מהקפוארה הוא יודע. אוי, רגע, מבצע נחש ים שוב?
&nbsp
ג'וקי, למה אתה מתנהג בצורה סתומה? להיכנס בין זוג יפה זה התנהגות סתומה, והיא השפיעה עליך, הסתומה. כן, עידו, לא כדאי לקרוא לאנשים קופים, היום חלקם בקואליציה!
&nbsp
יופי, אלון. זה כיוון יפה. כן, זה מ-א'. לא שקר. אבל לא באהבה, שמתם לב? אוי, המוסד האלה.
&nbsp
גם כרמלה לא יודעת את המילים של דספסיטו. סיקי לא אמרה כלום כי היא לא קיימת. אה, כרמלה רוקדת סלסה כמו גיורא בזמנו? מי יסרב לשירה? אה, זה היום הו... זה אגב נכון.
&nbsp
שביתת רעב! יופי, אמה. תהיי קדושה. נו, אמה, לפני רגע התחלת את השביתה! לברגותי היה יותר זמן!
&nbsp
אין, אמה ועידו במצב רע. אמה, חקירה, אל תעשי את הסצנות קנאה עכשיו. שמתם לב איך היא נדלקה אחרי שהיא גילתה את הכיוון?
&nbsp
אז מה הם בדיוק רוצים שאלון יכין? ועוד בלי כפפות?
&nbsp
תום משתף פעולה עם ליטמן. כאילו שלא ידעת, בוגד. אוי... התחלפות בטלפונים? לא טוב, לא טוב. בוגד מעניק לבוגד את הפרס.
&nbsp
על מה הם שאלו ומה הוא ענה? דקה הוא איתנו ונרדם.
&nbsp
מעלים הצגה. חברה שלו? איזה משחק גרוע של שניהם. ואל תפריע לדניאלה באלתור. נפתח בקלות. שיט, לוקחים אותה!
&nbsp
כל חייה של שירה זה להסתכל על מצלמות אבטחה. לבית הספר? לאן? לברקו?
&nbsp
אוי לא, דניאלה בצרות...

שיר m

Well-known member
וואי וואי איזה פרק
אלון חמודדד איך הוא משמח את שירה

&nbsp
כן היה משהו בעבר בין עידו ועומר! אני בטוחה! לא תשכנעו אותי שלא!
&nbsp
שירה הולכת לבי"ס... נו עוד לא הבנתם שכל השבילים מובילים לבי"ס...
&nbsp
המבט של דולב בסוף הפרק

dar dahan

Member
ייצור מזוקן
אין הייצור המזוקן הוא רשע, אבל רשע חביב, ורשע חביב הוא הכי גרוע, כי יש לו את היכולת להראות סימפטיה אבל מצד שני הוא רשע אז זה מתנגש אחד עם השני.

ונמאס לי ממנו, למה הוא בכלל מגדל זקן? שיגדל זקן צרפתי עם כבר כמו של פיזנטי

ואלון הדפוק החליט להפתיע את שירה בשם של איתי אבל למה?

ד"א ברור לכם שהמעבדה שאלון הגיע אליה זה המעבדה שהילדים הוכנסו לתוכה בלילה שהם היו במטע, נכון?
למה הוא צריך את זה?
מה זה ייתן לו?

ונמאס לי כבר מרקפת את ברקו, חבורת מטורללים.

dar dahan

Member
פרק 63
מה הסיפור עם שירה וההליכה מתוך שינה?
מה יקרה לחבורה באזור המוזר בו הם נמצאים בעתיד?
ומה יקרה לדניאלה אחריי שברקו כלא אותה בעגלה שלו?
כל התשובות לשאלות הללו ועוד בעוד פרק של נעלמים.
&nbsp

dar dahan

Member
מיקי אל תאמין לרקפת, לירז חממי עלק
לירז חממי זה שם של חברה שלה כמו שאני אריה (ד"א לירז חממי זה השם של השחקנית של רקפת חחח).
ברקו האידיוט הזה במקום לפעול בצורה שקולה פוגע ברעים החדשים, יאללה ברקו תמשיך ככה והם ייפלו במהרה

&nbsp
ומסכנה שירה, הכל בגלל אלון הטמבל הזה, מה אתה שם לה הפתעות הריי בסוף הכל יתגלה, אז למה?
היה עדיף שהיית מגלה לה על הקרמבו וזהו.
ויוסי, עוד פעם נפרדים מליטמן, צריך לפתוח בקבוק שמפניה לרגל העניין הזה

ושירה יותר מסכנה לא רק בגלל איתי אלא בגלל שהיא משום מה מסיבה כלשהי הולכת לבית הספר כל לילה ונמצאת שם שעתיים.
מעניין מה הסיפור מאחוריי זה.

לא, דר. לא נפתח שמפניה
כי במקום שאתה רואה ליטמן עוזב, אני רואה שירה בוכה ומסכנה.
&nbsp
ובמקום שאתה רואה אזור נקי מליטמן, אני רואה ליטמן פולש לקיבוץ כנען. אני רואה תום פולש מכנען לאשמורת. אני רואה השתלטות ליטמנית כוללת.
&nbsp
אז מה זה עוזר אם היא השתחררה מליטמן אחרי שהוא לקח ממנה את שמחת החיים?
&nbsp
ולכן כולנו נצעק את סיסמת הקרב: עוד תשוחרר רשף! (סליחה רועי)

סוגרים שבוע נוסף
דווקא תום בא לעזור? דולב נראה נורמלי פתאום.
&nbsp
נו, זה היה מתח שנעלם מהר. כן, הצלנו... רגע, ברקו ראה אותה? עזבו את זה, תום לא צודק. ברקו, תחטוף אחד בשביל הצוות. כן, אני עדיין חושד בתום.
&nbsp
אלון צריך למות מטמטום.
&nbsp
מה הם אמרו למיקי? השרת חשוד, בוא תעצור אותו? "הוא תמיד היה הולך איתם"? וואו, עם נעליים הוא הלך... הוא גם ככה היה חשוד. דניאלה הפכה לצינית כמו דפי.
&nbsp
דר, אתה שונא את המזוקן, אולי עדיף שתשנא את ברקו, ברקו יותר מפחיד אותי. דניאלה, לא צריך להשתפך על תום. אולי שירה היא תלמידה טובה ולכן היא הולכת לשם בלילה.
&nbsp
כרמלה, אני חושב שאנשים צריכים לבדוק את מי הם מעסיקים באשמורת (היא מתלוננת על עובדים ליד רקפת...). פרס החינוך הזה כבר מעצבן אותי. "עמקתון" זה המתחרה של "אשמורתון". "לירז חממי". מעניין מאיפה היא הביאה את השם הזה. כבר הוכחנו כאן, דר, שמדובר בנוכלת רצינית, הרי לא באמת קוראים לה רקפת ואין לה באמת חברה כזאת, זה כאילו השוטר משכונה היה אומר שהוא קיבל המלצות משר לשעבר בממשלת ישראל, או שהשר לשעבר היה טוען שיש לו שוטר שנתן לו תעודת יושר. או שדריה הייתה מתקשרת לפקד בן רובי (רגע...). החדר של רקפת מלא בכאלה סלוגנים של יועצת, איזה טיפשות...
&nbsp
אמה המבריקה. כן, כרגיל ליטמן מוצץ את החיים מחנונים. תודה, אלון, זה רמז שריבת משמשים זה אהבה. אבל אנחנו הרציניים כבר יודעים: לא ריבת משמשים ולא קרמבו זה אהבה, כי כולם הם משהו שקשור לליטמן. קרטיב אננס זאת אהבה!!!!!!!!!!!
&nbsp
הג'וקי המעצבן הזה. איך אמה שנבהלה מג'וקים בפרק הראשון הולכת לג'וק... אמה, את לא ממש קולטת אנשים טוב, אחרת איך לא ידעת שאדם הוא בעצם הבן של האויב הגדול של אבא שלך? אל תשתני אף פעם, אמה!
&nbsp
כנראה לירית לעולם לא תצליח להימלט מהתדמית שלה ומהדמויות האלה... אגב, שוב אמה מציעה כל מיני פרויקטים שכנראה לעולם לא יתקיימו, כדי להתקדם בחקירה... אני עדיין מחכה לסרט המצחיק על גיורא. סיקי לא קיימת ולכן גם לא מסתפרת.
&nbsp
אלו עלילות... טוסטמן!!!!! אל הטוסטמוביללללללל!!!!! דניאלה תמיד מסתבכת עם הרוצחים... בטח, תום, בטח שיש לחץ... מטאטא. בטח. בוגד בקיבוץ.
&nbsp
לא הניג'ס. איזה ניג'ס. איזה אפס. שירה, בחייאת, היצור הזה עסוק כרגע עם גרומלים ולכבוש את לילה. או, זאת הפתעה, לא? יש לה חבר, שבמקרה גם מתעסק עם חצי מדינה. או, הוא לא ידע? כן, יופי, שירה! תזרקי את האפס!
&nbsp
מעלית... המוזיקה הזאת... מוזרה.
&nbsp
איפה הכדור שאמה מקפיצה מצד לצד? לא, לא להשתנות, לא לרצות מסיבות, לא לזנוח חקירות והכי חשוב! לא לעזוב טבלאות! מוזיקת רוק מעצבנת.
&nbsp
אה, יש לו פגישה עם דריה? אתה יותר "הבוגד-בקיבוץ-מן". מי משחקת את אימא של דריה? אמרתי לכם, פוסט-טראומה. עצוב הסיפור. מה, זה רק בתערוכות?היי, בוגד בקיבוץ, אל תדבר על אימא של דריה, היא רק בפוסט טראומה! וואו, כבר וידוי אהבה? והבוגד בקיבוץ זחוח כמו תמיד.
&nbsp
אבל למה המוזיקה? לא, הוא בסדר.
&nbsp
אין, זה הליטמן הזה, הורס הכול. היי, שירה, אולי האידיוט לא שם עלייך, אבל מישהו אחר כן. גם אם הוא די טמבל. איזה פחד. סתם עומדת שעתיים בלי לעשות כלום.
&nbsp
אבל למה שירה עושה את זה?! מה קרה?! מה הזריקו לה?!

למעלה