נמחק

raya

Well-known member
ניסיתי להעלות פה סירטון מעניין ולא הצלחתי לכן מחקתי גם את הכותרת.
מעניין - איך הצלחת למחוק.
אני פרסמתי הודעה, ואחרי זמן קצר הבנתי שהיא לא רלבנטית. ניסיתי למחוק אותה ולא הצלחתי.
זכור לי שבעבר יכולתי למחוק הודעה שלי.

דיברגנט חדש

Well-known member
מעניין - איך הצלחת למחוק.
אני פרסמתי הודעה, ואחרי זמן קצר הבנתי שהיא לא רלבנטית. ניסיתי למחוק אותה ולא הצלחתי.
זכור לי שבעבר יכולתי למחוק הודעה שלי.
זה פשוט, את יכולה למחוק כל תגובה שלך כאשר היא לא תגובה שפתחה את השרשור.
ברגע שפתחת שרשור, את לא יכולה למחוק את תגובתך הראשונה אלא רק לערוך אותה כפי שאבי עשה הן בכותרת השרשור והן בתוכן התגובה הראשונה.

raya

Well-known member
זה פשוט, את יכולה למחוק כל תגובה שלך כאשר היא לא תגובה שפתחה את השרשור.
ברגע שפתחת שרשור, את לא יכולה למחוק את תגובתך הראשונה אלא רק לערוך אותה כפי שאבי עשה הן בכותרת השרשור והן בתוכן התגובה הראשונה.
תודה! זה מה שקרה.... פתחתי שרשור ולא יכולתי למחוק.

דיברגנט חדש

Well-known member
הערה ניהולית:
לאחר שהבקשה מהכותב למחוק את דבריו (על גולשים אחרים ומנהלי פורומים אחרים) לא נענתה, אין מנוס אלא לסייע לו במשימה קשה זו. הודעה זו אם כן נערכה על-ידי הנהלת הפורום.

נודה אם להבא בקשות כאלו יטופלו על-ידי כותביהם מבלי שיחייבו התערבות ניהולית נוספת (וסליחה על האיום, אבל לא כל פעם נסתפק בעריכה במקום בו הכותב לא הבין שעליו לעשות זאת לבד).

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Harrington

Well-known member
מנהל
כמו התגובות שלי ע"י השפוט של הערסית, שקשה לו ששמים לו מראה מול הפרצוף, בלי עקומת למידה, פשוט עיוור מידיי, כך שאני, אפילו, לא טוען שזה מטעמי חוסר יושרה, כי זה גדול ממנו, מחזיקה אותו ביד קשה.
לזה אין לי שם אחר מאשר אפיסות|!| לא פלא שהוא רל"בניק, הומו כמוהם, תרתי משמע ;)
לא ברור לי מה הקשר בין דבריך לשרשור (שבכללותו לא ברור), או על מה ומי אתה מדבר בדיוק. אולם ככל שהדברים מכוונים לגולש אחר, במקרה מנהל באחד הפורומים, גם אם אינו גולש כאן, נבקשך למחקם. כידוע לך בפורום זה אנו נמנעים מלכתוב כך על גולשים אחרים, לא כל שכן מנהלים שעושים את תפקידם.

תודה מראש על שיתוף הפעולה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
כמו התגובות שלי ע"י השפוט של הערסית, שקשה לו ששמים לו מראה מול הפרצוף, בלי עקומת למידה, פשוט עיוור מידיי, כך שאני, אפילו, לא טוען שזה מטעמי חוסר יושרה, כי זה גדול ממנו, מחזיקה אותו ביד קשה.
לזה אין לי שם אחר מאשר אפיסות|!| לא פלא שהוא רל"בניק, הומו כמוהם, תרתי משמע ;)
הסבר בבקשה, "השפוט של הערסית"

דיברגנט חדש

Well-known member
ובאותו עניין:
הסבר בבקשה "לא פלא שהוא רל"בניק, הומו כמוהם, תרתי משמע ;)"
מקווה שתגיע תביעה ותשלם פיצויים,
|בבבקשה| יש לך דוגמה כאן לאחד כזה :(

"הגרדיאן": מפקד 8200 נחשף - עקב פרצת אבטחה. צה"ל: "תקלה"

באתר הבריטי נטען כי חשפו את זהותו של מפקד היחידה באמ"ן - תא"ל יוסי שריאל. לפי "הגרדיאן", זהותו נחשפה עקב "פרצת אבטחה מביכה - ספר שפרסם על בינה מלאכותית תחת שם העט תא"ל YS". בצה"ל אמרו: "זו תקלה, הנושא ייבדק"​

הערה ניהולית:
לאחר שהבקשה מהכותב למחוק את דבריו (על גולשים אחרים ומנהלי פורומים אחרים) לא נענתה, אין מנוס אלא לסייע לו במשימה קשה זו. הודעה זו אם כן נערכה על-ידי הנהלת הפורום.

נודה אם להבא בקשות כאלו יטופלו על-ידי כותביהם מבלי שיחייבו התערבות ניהולית נוספת (וסליחה על האיום, אבל לא כל פעם נסתפק בעריכה במקום בו הכותב לא הבין שעליו לעשות זאת לבד).
רק אותי משעשע שנערך פוסט שמצוטט במלואו אצל שני מנהלי הפורום.

למעלה