ניסיון 12 . . .. ...12 . .. ...

FreeFeeling

New member
ניסיון 12 . . .. ...12 . .. ... ../images/Emo79.gif

שלום לכולם זהו ציור מהתמול. (הצילום על הפנים ומעבדים פה הרבה גוונים)
זמן עבודה: שעה וחצי שחבה אחת: 1 6 צבעים 5 מברשות ש-4 מהם בכלל לא לציור ועולו 2.33 ש"ח (הייה סבבה) הציור בסגנון שחדש לי. במקום הCanvas השתמשתי בלוח פוליגל. (בגלל המחיר – בשבילי הוא חינם) ובגלל שזה לא בד ,הצבע לא נספג באופן נורמלי וזה הפך קצת למאין עיסה.
אני מסתכל על הציור הספציפי הזה באופן של למידה ולא יצירה ,אם כי קיבלתי את שתיהן ואדיין זה יותר למידה.

הי! זה מקסים אבל כמה הערות

ניתן לצייר עלפוליגל עם אקריליק בגלל הצמידות הגבוהה שלו, אבל בשביל זה צריך לצייר "על יבש" כלומר בלי מים כמעט אחאת באמת נוצרת עיסה... מעבר לזה לגבי המברשות - לא חייבים תמיד מכחולים בהון עתק למען האמת למרות שהם מוכיחים את עצמם, יש אנשים שמציירים עם שפכטל של בניה, עם חתיכות קרטון ועוד ועוד. לסיכום - יותר העזה - יותר עניין! ותודה לבן על שהוא משתף אותנו בטכניקות ורעיונות

FreeFeeling

New member
תודה תודה ../images/Emo13.gif

הרואה מלמעלה: תודה רבה לך
אפרת@הבית: ממ תחילה אומר הרבה תודה על הפידבק.
בקשר לרעיון של האקריליק: יצא לי לדבר אם מהנדס המפעל של פוליגל והוא באמת ציין זאת אבל לא נתן פרוט כמו שאת הסברת. בקשר לצבעי שמן (הצבעים שאני מתעסק אתם) דיברתי אייתו על האפשרות של מדללים והוא אמר שזה רק יכול לעזור. אולי יש לי קצת אקריליק אם יש אני אבדוק את הנושה. בברכה שלכם FreeFeeling

היי בן!

שווה לבדוק את נושא נאקריליק באמת אבל אם אתה מצייר בצבעי שמן המעבר יהיה מוזר, אתה יודע, אקריליק מתייבשים אחת שתיים ושקיפות מושגת רק על ידי דילולו רציני במים, אם אתה רגיל לשמן ורוצה חוויה של חומר חדש תנסה לעבוד על קרטון ביצוע שהוא סופג אקסטרה, יוצאים אפקטים מדליקים! בכל מקרה מעולם לא ניסיתי צבעי שמן על פוליגל, תספר לי איך זה אחרי שתגמור את ההתנסויות. תודה אפרת

untitled

New member
ציור נהדר!

כל ציור שלי אני מתייחס אליו כלמידה בתור התחלה יותר מאשר עבודה, ואם התוצאה טובה (לדעתי התוצאה טובה תמיד, אבל אני גם תמיד שמח לשמוע אחרים שלא יסכימו איתי ושיסבירו לי למה) אז זו גם "עבודה". אבל בכל אופן זה ממש יפה לדעתי. זה לפי ציור? (גם אם כן, אני לא חושב שצריך להצמד לדיוק ככה שזה ממש לא מפריע דווקא מוסיף)

למעלה