נו,

נו,

אני רואה שביעור חמץ כבר לא יהיה בפורום הזה, אבל אם כבר נכנסתי לפה, אז שיהיה לכם חד גדיא בתרי זוזי. (נ.ב קפת,משרת עוזרת הבית לפסח עדיין פנויה, למקרה שבא לך לעשות השלמת הכנסה).

קפת

New member
ההכנסה הכי שלמה אני יכולה לסדר לך

היא סוס טרויאני לקניידלך שלך. חג שמח, עיזה פזיזה, לך, להומלוסי הפורום הנטוש וליהדות התפוצות. ואגב, בששי בבוקר אני מארגנת מבצע חוקן להכשרת והגעלת מערכת העיכול, ביעור חמץ וחלוקת משלוחי מנות, למי שפספס את האירועים הקהילתיים שלנו בפורום. הציבור מוזמן.

אני באתי לעשות ביעור הבערות. או משהו..

יפה לך כאן, פפת לקחת הקורום על הגב והגעת למקום טוב. מה רציתי? אה,לבער. בעצם לבאר! זהו! זו המלה שחסרה לי. קראתי בטאגים את ה"זה נוער זה? בררה" ומכיון שבתפוז אי אפשר להגיב להודעות בנות אלף שנה ויותר [וגם לא להודעות משנת 2004, מסתבר] ובכל זאת חורה לי שאפחד לא הבין מה !באמת! הילדה הזו רצתה לכתוב. האמת? טרם הגעתי לסוף השרשור, ודי בוער לי להבעיר את החמץ!ץ! אוי איזה קטע. בינתיים היא בטח כבר התגייסה או השתמטה או השתתפה בכוכב נולד 4. והדברים שלה תלויים כאן לדראון עולם. מעניין מה יצא לה עם הילד ההוא. אה, בכלל הייתי בענין של לפרשן לכם מה היא באמת רצתה לומר. אז הנה. קודם המקור, אחר כך התרגום. _____________________________ הצילו אנשים אני צריכה עצה נערה עם הפרעה ו 15:54 | 31/03/04 אנשים יקרים אני צריכה עצה ודחוף אני אמוהת באיזה אחת מדהים עכישו אני לי ממש קשר איתו והתכוונתי להתחיל איתו אחרי החופש של פסח אבל מה אתמול קראתי לו את הדשים באי סי קיו וגיליתי שהוא חנהייה חבר של ידידה טובה שלי מהבית ספר שיושבת ךידי בכיתה עכשיו אני לא יודעת מה לעשות תעזרו לי סוף ציטוט. ארז טל היה אומר "לא נגענו" _____________________________ הצילו אנשים אני צריכה עצה נערה עם הפרעה ו 15:54 | 31/03/04 אנשים יקרים אני צריכה עצה ודחוף אני אמוהת [=מאוהבת] באיזה אחת [=אחד=ילד אחד] מדהים
זה משפט המפתח ועליו היה צריך להתנהל הדיון. האם הילדה טרם גיבשה זהות מינית, או שמושא אהבתה טרם גיבש כזו? עכישו אני לי ממש קשר איתו והתכוונתי להתחיל איתו אחרי החופש של פסח עכשיו אין לי ממש קשר איתו [האם הכוונה שעכשיו בחופשת פסח, או "עכשיו תבינו, אין לי ממש קשר איתו"?] אבל מה אתמול קראתי לו את הדשים באי סי קיו וגיליתי שהוא חנהייה חבר של ידידה טובה שלי מהבית ספר שיושבת ךידי בכיתה עכשיו אני לא יודעת מה לעשות תעזרו לי ___________________________________ אבל את יודעת פפת, מה הכי מפריע לי? אם אין לה קשר איתו, גם אם זה ש"אין לה קשר של ממש איתו" וגם אם זה ש"עכשיו, בימים אלה, אין לה קשר איתו" איך, למען השם והאחות נחמה, היא קראה לו את הדש"ים באייסיקיו?! באבוהה בררה. תזכרו, אני אמרתי. נ.ב. מתי הטייס עם היהלום עבר ניתוח לשינוי מין
ושיהיה חג!

קפת

New member
אלוהים שתשמור

אישה, לא שיש לי מושג או זכרון ולו קלוש מי את או אם את בכלל אישה, אבל מהבליל שמרחת פה אפשר להבין שאת מגיעה סטרייט, מחלקה ראשונה, ממנהרת הזמן. ד"ש לדאג וטוני. תגידי, את אין לך בכלל חיים שמצאת לנכון לנתח לפרש לבאר ולהביא מובאות מאיזה טקסט מתקופת האבן, תרתי משמע? לא, כי אם אין לך בכלל חיים אז אני יכולה: 1. להלוות לך 2. להעביר אותך יש לזרועותיה של אנה פזיזה, כי היא צריכה עוזרת 3. כל התשובות נכונות. כן, אני מרירה מאוד הבוקר: 1. כי הייתי צריכה להיות בחופש, ושתו לי אותו 2. אין חלב לקפה, וגם חטיפי האנרגייה נגמרו 3. סינרגיה של כל אלה.

לפני כמה ימים, לודעת באיזה קטע מעבר אולי

בטילפיזיה, היתה המנגינה של דאג וטוני! :) והנה אני שוב מקבלת הבזק נוסטלגי לילדות. למה את הסדרה הזו לא מביאים בשידור חוזר? זו הדרך היחידה שאני מוכנה ללמוד הסטוריה. זה ו"אני קלאודיוס". תיכף שולחת לך מסר הזדהות. אה, וסינרגיה להקה מצוינת. או לפחות המוסיקה שלהם יפה לי לאוזן. לשתיהן.

למעלה