נו, אז דיון...

Blade Of Fire

New member
נו, אז דיון...

אז מיהו הדרקון המיתולוגי\סיפרותי האהוב עליכם? שחק מרומח הדרקון? הדרקונית מאראגון (ששכחתי את שמה כרגע)? הזנב-קרן ההונגרית מהארי פוטר (מה קשור?!)? או אולי דרקון אחר לחלוטין? ספרו את הסיפור מאחורי הדרקון, מאיזה ספר הוא בא (או מיתוס) ותקציר על הספר אם זה אחד לא מוכר.

אהמ טוב...

אני אוהבת דרקונים אבל לא מכירה יותר מדי מהם כדמויות בספר... הדרקון האהוב עליי הוא אחד מתוך סיפור שנכתב במיוחד בשבילי (אהמ
), אבל מצאה חן בעיניי ספירו, הדרקונית מאראגון. אני אולי בורה אבל זו היתה הפעם הראשונה שנתקלתי ברעיון הזה של "רוכבי דרקונים" וכו'.

דרקון הזהב מרומח הדרקון

בן לוויתו של פיזבן הלא הוא פאלדין האל הטוב, וידידו של גדיל קוץ רגל
הדרקון הזהוב שגם מופיע כמשרת של זיפנאב מ"מחזור שער המוות" או שנדמה לי, אני בעיקר אהבתי את הייצוג של כוח הקסם הרב עוצמה של הדרקון, עצם העובדה שהוא יכול לעטות עליו דמות אנוש מלהיבה. אני כמובן אוהב עוד מלא דרקונים, הכסופה מאגדות הומה, בגלל הרומן בינה לבין הומה, סיפור רומנטי תמיד מלהיב
הדרקונים בכללי של רומח הדרקון, ועוד ועוד ועוד נו אמרתי שאני משוגע על דרקונים?

ליסאן

New member
אומייגאד שחק ../images/Emo99.gif../images/Emo41.gif

אחד הדרקונים האהובים עליי. אני אוהבת כל דרקון ודרקון בסדרת הרומח. חוץ מהדרקוניות הגדולות בנשמות (מאליס ואלו...) אבל הדרקון שאני הכי אוהבת זה ארוק arok . זה ממשחק מחשב ופלייסטיישן שבו משחקים גיבורה שדומה באופן חשוד ללארה קרפט ובקיצור היא נפגשת בדרקון. והם יוצרים ברית ונלחמים ביחד. כאשר רוכבים על הדרקון בעצם משחקים אותו ויש לו יכולת תעופה מדהימה. וגם אפשר "ללמד" אותו כל מיני יריקות של אש חומצה קרח וכו'. ויש לו מבטא בריטי מקסים
קיצר אם תגידו לי על דרקון אידאלי זה הוא. אני מתה עליו. למרות שכמו שציינתי אני אוהבת את כל הדרקונים כמעט.

mahura

New member
המ...

לא זוכרת איך קוראים לו, אבל אחד מהדרקונים של טולקין.... אוי, יצאה הודאה מפגרת....

מאיזה שהיא סיבה אני תמיד אהבתי את

פוכור (דרקון המזל מהספר הסיפור שאינו נגמר) למרות שבסרט עשו לו פנים של פודל

פלקור... והוא בקושי דרקון

למרות שהוא חמוד וכו' אבל דרקון ...? בקושי, וכמו שכתבתי קודם, הוא שייך רק לסיפור אחד ורק שם הם קוראים לו דרקון אבל אתה יודע מה? נוותר לו, ואולי אף שמי שרוצה יקח לעצמו את הדרקון שלו, אפילו שטכנית זה לא דרקון

השם של הדרקון הוא פוכור!!!!

רק בסרט הוא נקרא פלקור! ורק בסרט הוא נראה כמו פודל! בספר הוא מתואר כמו דרקון נ.ב הוא רק גזע אחד של דרקונים מהסיפור שאינו נגמר

MadManIII

New member
שם של הדרקונית מרארגון הוא

ספירה. וכולכם מוזמנים לקמונת אראגון (או בשמו האמיתי "טריילוגית לינשה) http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?communaid=20357

Shards

New member
ללא ספק- סמוג.

הדרקון ששם מרבצו ושומר על אוצר עצום בפסגת ההר הבודד. (אני לא באמת מאמין שיש פה מישהו שלא קרא את "ההוביט".)

למעלה