נותנים בפורים ב-
אנשים

skipp

New member
את שוחכת הבדל אחד קטן...

בספר הוא מספר הרבה על מה קרה לו בעבר ועוד כל מיני דברים, הסרט מדבר רק על העלילה המרכזית, בגלל זה הכל קורה הרבה יותר מהר

הסרט עיצבן אותי אז הפסקתי לראות אחרי רבע שעה

לא יודעת מה הולך בו יותר מידי. ממה שראיתי ממש עושה עוול לספר. (ואכן סיימתי אותו אגב אתמול, תוך יום אחד, נייס)

skipp

New member
לפי דעתי זה ספר שצריך לקחת את הזמן בקריאה שלו

זה מוסיף להכל וזה שהסרט זוועה זה ידוע

הוא זורם אבל ממש טוב,

קשה להפסיק לקרוא אותו. ודווקא שמעתי מאנשים שהסרט דיי טוב, והוא היה מעומד לאוסקר וזה, ציפיתי ליותר :S אבל כמו שרועי אמר "משתמטים משחקים חיילים" וזה כל כך בולט. אין טיפת אמינות במשחק.

skipp

New member
בתור סרט, הוא בתכלס לא רע

אבל הוא לא קרוב אפילו לספר, אי אפשר לקחת ספר עם כל כך הרבה דיבור עצמי ולהפוך אותו לסרט מה גם שהסרט היה נראה קצת כמו מספר סצנות שלא ממש קשורות אחת לשניה. דווקא לשחקנים המשתמטים הייתי יכול לסלוח פה כי הם עשו עבודה דיי טובה יחסית לזה שהם משתמטים אבל למה ?! לה לעזאזל לא היה את הקטע עם הודיה ?! זה הכי טוב בכל הסרט

בתור מישהי שלומדת קולנוע, חרא סרט.

פשוט לא יכולתי לשרוד את ההתחלה... תסריט נוראי, משחק נוראי, לא משדר שום אמינות. הם נראים כמו ילדים טובים חנונים כאלה שמנסים לקלל ולהיראות קשוחים כשזה ממש לא מתאים להם ונראה מזויף. בספר זה נורא אמין וכל המחשבות יוצרות תחושה שאתה נכנס לתוך ראש של מפקד אמיתי, שבאמת קיים, ובאמת נמצא שם. והורידו את הקטע עם הודיה?? חבל, דווקא ממש אהבתי אותו.

skipp

New member
בתור מישהו שלמד תיאטרון, הם עשו עבודה לא רעה

ביחס לזה שהם משתמטים אבל בבקשה בואי לא נעשה דיון על למי יש יותר גדול כי במילא הסכמנו על הכל

Up To No Good

New member
שר הטבעות

והתחלתי גם לקרוא את חומריו האפלים, אבל אני רוצה קודם לסיים את שה"ט ואז אני אמשיך לקרוא ^^

E v i e

New member
חזרתי ל"ערפד ארמאן" ../images/Emo9.gif

ואני אגיד שוב; מדהיםמדהיםמדהים

Brownie s

New member
umm

I didn't really like it i practically forced myself to finish it... INTERVIEW is much better

the phantom fan

New member
כן

זה של סוזן קיי, שמספר גם עם העבר שלו. אני לא חושבת שיש בארץ, לי הביאו מאמריקה.

קרניjack

New member
חברי פורום יקרים../images/Emo88.gif

אני יודעת שיש לא מעט אנשים שנכנסים לכאן מדיי יום אבל לא מגיבים. למה לא? אין טופיק שמעניין אתכם? פיתחו אחד. יש לכם ביקורת כלפי משהוא? כיתבו. לא רק שאין פה יוזמות דיונים, גם אין דיונים ותגובות בין אנשים..ובקצב הזה הפורום עלול להסגר בעתיד הלא רחוק. כולנו אוהבים את הנושא- ואני משערת שכולנו רוצים בהמשך קיומו של הפורום- אז שתפו פעולה, ייזמו דיונים, הגיבו..בשביל זה אנחנו כאן.

הממ.../images/Emo219.gif

אני ממש לא רוצה שהפורום יסגר. אבל כתבתי כבר בכל שרשור שמעניין אותי. ואני לא יודעת על מה לפתוח דיונים,אז אני לפחות לא פותחת,ואין לי על מה לכתוב.

למעלה