מתלבט...

tooltool3

New member
מתלבט...

בוקר טוב! אני על סף התלבטות כבר כמה חודשים אם כדי לי ללכת ללמוד פילוסופיה באוניברסיטת ת"א? או ללכת על מקצוע אחר שהשוק דורש יותר... המאבד הזה בין משהו שמעניין לבין משהו שיכניס כלכלית הורג אותי... מה אתם אומרים? מה עוד אפשר לעשות עם תואר בפילוסופיה?

י ו ר ם 7

New member
עם תואר אין מה לעשות !!

גם עם תואר בביוכימיה אין מה לעשות. אם אתה רוצה ללכת ללמוד פילוסופיה אל תהסס רוץ ללמוד, השאלה מי המורה שמלמד שם בתל אביב וזה שאלה לא פשוטה , אתה מכיר את המורים שם באונברסיטה ? עצה שלי קנה לך ספר טוב בפילוסופיה ותנסה להבין מה כתוב. עזוב את המחשבות על התואר מאחל לך לזכות במעשים טובים

sharpantie

New member
עם תואר ראשון

בכל תחום שהוא, אין הרבה מה לעשות חוץ מלתלות את התעודה במסגרת יפה על הקיר ולהראות לחברים ולמשפחה. אבל, יש הרבה משרות ותפקידים לא ספציפיים שדורשים תואר ראשון כל שהוא.למשל, הרבה משרות במשרדי הממשלה. אז אולי כדאי ללמוד 3 שנים בשביל התעודה ואחר כך לחשוב מה אתה אוהב ואז תלמד תחום שאפשר גם למצוא בו עבודה טובה. זה גם מזכיר לי בדיחה; סבתא מטיילת בגן עם הנכדה . הנכדה הקטנה הלכה לגן המשחקים להתנדנד בנדנדה ולגלוש במגלשה. אחרי חצי שעה הסבתא קוראת לנכדה: דיפלומה, דיפלומה, בואי, צריך לחזור הביתה..כל האנשים בגן התפלאו על השם המוזר ושאלו את הסבתא,למה קוראים לה דיפלומה. ענתה הסבתא: אני קוראת לה דיפלומה כי הבת שלי למדה באוניברסיטה וזה מה שהיא הביאה משם........

י ו ר ם 7

New member
סבתא

הולכת לאונברסיטה להשלים לימודים לתואר יושב ראש החוג מולה ושואל אותה מה למדת ? מספרת לו הסבתא מה למדה... טוב עונה לה הפרופסור את צריכה לקחת כמה קורסים ויהיה לך תואר כמו שאת רוצה. תודה פרופסור אבל מה עם הדיפלומה שיש לי שואלת הסבתא, אוי סבתא צוחק לו ראש החוג את לא זוכרת אותי מהדיפלומה.

למעלה