מתבוננת מהצד

shelly581

New member
מתבוננת מהצד

הבטתי מהצד במבטים שלך בה, זה כזה יפה אבל כיצד? כיצד אני אמורה לאחל לך איתה טוב, אם בליבי אתה נמצא קרוב? כיצד אני צריכה לחייך כשתנשק את שפתיה? ליבי ימעך לעיניי התמונה בין שפתיך לשפתיה. כיצד ליבי יכול להתמודד, בכל הלחץ הוא כבר לא עומד. היא באמת כל כך חמודה ואפילו יפה והיא מתאימה לך. מעניין מה היא אוהבת בך..? אני מתבוננת בך ואתה נראה לי מושלם, אחד יחיד בכל העולם. השפתיים הוורודת והעיניים הכחולות.. כל הלילה אני רואה אותך בחלומות. מרגישה כאילו בחלומותיי אתה רודף אותי, אך בעצם זה ליבי ועיניי שרוצים אותך בתוך חיי. מה היא חושבת עליך כאשר היא מסתכלת בעיניך? האם גם בעיניה אתה נראה לה מושלם? יחיד בכל העולם? אבל היא בכלל לא מסתכלת עליך, היא לא שווה את מאמציך, אני רואה איך אתה נפגע כשהיא הולכת לנשק איזה מישהו שהיא רק פגשה. איך אתה עוצר את הנשימה, את הצרחה. אתה רוצה אותה איתך והיא מנשקת בחור שאפילו לא שווה אותה. ואני שוב מתבוננת מהצד, יודעת שאוהב אותך לעד. ליבך רק לה שייך וכאשר ליבי מבין שאהובי הלך, הוא מצטמק לכדור קטנטן. כל הגוף הופך למאובן. אני נופלת על הרצפה, ברכיי כבר כואבות נורא. אני לא רוצה עוד לעמוד, אני תמיד אמעוד. כי אני זקוקה לתמיכה שלך אבל היא מוענקת רק לה. אז כאשר אני אביט בכוכבים ואדע שאין בליבי עוד צרכים חוץ מלהיות לידך וכל רגע לבלות איתך. אני אכנס לתוך המים ואטבע לרקע השמיים. בנוף יפיפה שמשקף את הצבע שלך בעיניים. אני אמות מתוך אהבה שנשארה טובה ותמימה. אמות ביסוריים, בעינויים, אך לפחות אני יודעת שאשכח אותך לעולמים. וכתבתי לך מכתב שפשוט מתאר את המצב, עד כמה שאתה מיוחד, ולמה אהבתי אותך עד כאב ששרף לי את הלב. במכתב אני איחלתי לך רק טוב, שתדע שאשמור עליך מקרוב. שתצליח עם אותה בחורה שגנבה את ליבך. שלא תכעס על החחלטה לסיים את החיים בלי היסוס, בידיעה שאין דרך חזרה.

YONI567

New member
רעיון יפה

האישה הראשונה מביטה בבחיר ליבה נשבר בגלל האישה השנייה, הבנתי נכון? אהבתי את הרעיון שעובר בטקסט, הפריעה לי החריזה, הנושא עצמו בוגר ורציני והחריזה מעט מיילדת אותו. אני לא משוכנע שיש מילה כזו "אמעוד" אני מניח שזה "אמעד" אך אוצר המילים שלי בשעות מסוימות דל. חמש השורות האחרונות צרמו לי והרסו לי את רצף הקריאה, ממנו נהניתי. פתאום זה נהפך לאישי מידי וסמנטלי, מן איום שררה של גיל 14. קצת ניפץ את האשליה שנוצרה במהלך הטקסט. סכ"ה טקסט יפה ומרגש. (אני חדש בפורום)

shelly581

New member
תודה רבה על הכנות

אוקיי, דבר ראשון תודה רבה על הכנות! נחמד שמישהו אומר מה שהוא חושב ומרגיש. כן, צדקת, אישה אחת מביטה באהובה שנשבר בגלל אישה אחרת. תודה על התיקון של המילה חח בקשר ל5 שרורות האחרונות.. תראה, בגדול אני רושמת את זה בשביל עצמי, לשחרר קצת רגשות, וכמו שראית פה, אכזבות. מן הסתם שזה יהיה אישי יותר, אני לא רושמת את זה כדי שאחרים ייקראו ויהנו מזה, הסיבה היחידה שאני רושמת זה בשביל עצמי. העובדה שבחרתי לפרסם, זה כדי לקבל ביקורת על צורת הכתיבה לא יותר מזה. פשוט חשוב לי להבהיר שאני רושמת בשביל עצמי ולא בשביל אחרים. בקשר לאיום של גיל 14, זה לא בדיוק איום, לקחתי את הטביעה כמשהו כואב, ארוך, מתמשך לאורך זמן, זהו מוות צורב ולא נעים. גם לשכוח אדם שאוהבים זה דבר ארוך וכואב, הטביעה והמוות משמשמת כמטאפורה להרגשה הפנימית שאני חווה ולא כדי לאיים. בקשר לחרוזים.. זה משהו שאני אוהבת, אני אוהבת לרשום בחרוזים, לפי דעתי זה מוסיף. שוב פעם, אני רושמת לעצמי ולא לאחרים. בכל מקרה תודה רבה על הביקורת והכנות!

יפה!

את מביעה בכתיבה המון כאב וצער, אני יכולה להרגיש שכתבת משהו אמיתי. אמנם החזרה על המילה "ליבי" הייתה מעט מוגזמת לטעמי, אני מבינה שהי באה כדי להדגיש נקודה מסויימת אבל הרגשתי שהמילה חוזרת על עצמה קצת יותר מידי פעמים. בסך הכל, כל הכבוד! עבודה מעולה:)

למעלה