משפחה טובה -שרשור פתיחה

Roei152

Well-known member
מנהל
משפחה טובה -שרשור פתיחה
מה זה? קומדיית צעירים שתספר את סיפורה של משפחה ישראלית אשר הוריה מתגרשים לאחר 30 שנות נישואין. הקומדיה תעסוק במצבים שעוברים צעירי המשפחה אשר עזבו את ירושלים הזקנה לטובת ת"א התוססת והצעירה: כסף ,נישואין ,ילדים, אוניברסיטה. כל פרק יתרחש בשגרת השבת שבה מתאספים כל בני המשפחה לארוחת שישי תוך כדי הצגת פלאשבקים מהחיים של כל אחד ואחד מבני המשפחה...
מי יהיה? שחקנים שהרוזמה שלהם בתיאטרון היא מכובדת כגוון ענת וקסמן ,ליאור אשכנזי, נדב נייטס לצד כוכבי טלויזיה יערה פלציג, ידין גולדמן (החממה)
דעת הצופה לפני הצפיה : נראית כמו גרסה צעירה יותר של סברי מרנן ,שעוסקת יותר בלבטים של צעירים בדרכי חייהם , צעירים בתחילת דרכם עדיין לא ביססו את עצמם..
הערב בשעה 21:50 בערוץ הראשון...
מוזמנים לצפות ולהגיב את דעתכם כאן...

שיר m

Well-known member
היה נחמד
הסצנה באוטו היתה מעולה.
הציירת קומיקס זה מקורי ויפה.
שחקנים טובים.
&nbsp
(בהתחלה היה מוזר לראות את כוכבי החממה בתור שחקנים בסדרת ילדים, אבל התרגלתי מהר)

Roei152

Well-known member
מנהל
לי היה ממוזר לראות את ידין ושיר
משחקים משהו דומה לחצויה הדבר האמיתי..... כלומר שחקנים שמשחקים ערפדים...

Roei152

Well-known member
מנהל
מצוין!!!!!
בניגוד לסדרות משפחה אחרות (סברי מרנן זגורי איימפריה,,משפחה לא בוחרים) הזדרה הזאת נראית מעולה !!! ונורמלית ,בכלל אני אוהב את הסדרות של הערוץ הראשון בתקופה האחרונה עמוק במים ,משפחה טובה שתיהן מעולות ומתעסקות בבעיות אמתיות של החיים ואני אובאת זה מאוד את הדרך בה הערוץ החליט ללכת... אם הערוץהראשון ימשיך כך הוא יהפוך לערוץ טוב....
על הפרק אהבתי מאוד את הבחיקה של הליהווהסיפור,ליהוק מצין ,סיפור כובש , כמו כן יצא לי לראות את נדב נייטס בהצגה שעסקת בבעיות אחרות של צעירים "משאלה אחת ימינה " אהבתי מאוד את הבחירה שלו משחק אמין וטוב.. סדרה מעולה חמישה כוכבים מבחינתי

שיר m

Well-known member
לצערנו הערוץ הראשון עוד רגע נסגר...
לא היתי אומרת "סיפור כובש"... אבל נראה בהמשך, הפרק הראשון היה בעיקר הצגת הדמויות.
&nbsp
גם אני ראיתי את "משאלה אחת ימינה" הצגה מעולה:)

Roei152

Well-known member
מנהל
קראת את הספר? של אשכל נבו?
מאיפה את יודעת שהוא נסגר?
אני אומר שזהה סיפור מעולה וונרומטיבי יחסית לסיפורים של סדרות כמו זגורי...

שיר m

Well-known member
קראתי:)
אישרו את חוק רשות השידור החדש לא?
&nbsp
כבר הבנתי, אתה אוהב סדרות שקטות כאלה...

Roei152

Well-known member
מנהל
אכן כן!!!
אבל אני אוהב גם סדרות רועשות "האי" למשל היתה מעולה!!!! ל"שכונה" לקח לי זמן להתרגל ... ואני מממש מחכה ל"בתולות " ...
דווקא מ"איש חשוב מאוד " לא התלהבתי ככל שהסדר התקדמה... שזו סדרה שקטה....

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 2
בפרק השני אנחנו פוגשים את משפחת באומן לאחר הגירושים של נח ונעמי המצב שלהם לא בשמיים והם עדיין מנסים להדחיק את הכאב דרך האוכל (נעמ) ודרך יחסים עם אישה אחרת (נח)
הילדים כבר גדולים ,כבר עזבו את הקן ,מתמודדים כל אחד עם צרותיו
יהלי הסיפור שלו זה הסיפור שאני הכי מדזהה איתו... למה הכניסו אותו למשבצת של כוכב ילדים שמשחק בסדרה, ולא מכבדים את זה שהוא גם יוצר מוזיקה
שוב הסיפור של איתמר לא ברור ליי עד הסוף מה הקונפליט אתו איתמר אמור להתמודד
דרך אגב הסדרה של יהלי "הממלכה" נשמעת לי שמתכוונים ל"חצויה" בעולם שלנו מכייוון שזו סדרת ערפדים

שיר m

Well-known member
משהו בסדרה הזאת מעצבן אותי
לא יודעת מה... אבל השחקנים ממש טובים אז אני ממשיכה לראות:)

למעלה