משחק חדש!!!

תפוחים ותמרים, וכאלה

יש גם להקה בשם "התפוחים", והם אפילו טובים מאוד. מצטער על טעות הביטלס החמורה, אגב. אני לא המאוורר הכי גדול שלהם (their biggest fan, נו), וכאמור, אי אפשר לבדוק בגוגל. יאללה, שיר עם המילה ערפד.

רק Danit

New member
חחחח איזו שנינות...

לכאורה זה היה נראה קשה, אבל מהר מאוד גיליתי שזה קלי קלות
המכשפות- עד העונג הבא גיב מי שיר עם צמד המילים "ליצן בוכה" או "ליצן צוחק" מה שבא לכם.

רק Danit

New member
למרחפת- יש לי הצעה לשדרוג המשחק

אולי כדאי לשחק בצורה כזו שצריך למצוא לפחות 5 שירים עם המילה המבוקשת בכדי לתת אתגר נוסף. כך, כולם יוכלו להשתתף ולא חובה שאותו אחד ייתן 5 שירים. זה פשוט יגרום לנו להפעיל תראש יותר. תגידו מה נראה לכם.

ממממ

דווקא יותר כייף שזה יותר מתחלף וזורם מהר כזה לא? וגם קשה למצוא 5 שירים עם אותה המילה (אם כבר אז מנושא מסויים זה יותר קל) אני מעדיפה את הרעיון הקודם,כי ככה זה מתחלף מהר..וניראה לי שמי שלא רוצה להשתתף לא משתתף הרבה זמן הפורום לא פעל ככה שזה הגיוני שנהייה רק שלושתינו..

רק Danit

New member
../images/Emo1.gif ../images/Emo1.gif

מקובל עליי מה שתחליטי :) טרם קיבלתי שיר עם ליצן..

chyloom

New member
"שמש עולה יורד גם הליל....

אך הליצן עוד ממשיך וצוהל...." (הליצן/ יזהר כהן). שיר מקסים מהילדות של אבא .... ועכשיו ...שיר אחר- עם המילה קרקס....

פורטיסחרוף - נעליים

"קרקס של שוטים, והכניסה בחינם הליצנים (חה!) קופים, והקופים בני אדם המסך יורד, ההצגה ממשיכה הקוסם התאבד, כי הארנבת ברחה" ועכשיו - שיר עם מזלג.

רק Danit

New member
וואו.. קשה!

אבל אפשרי. I Hope You Had The Time Of Your Life- Green Day ממש בתחילת השיר. Another turning point, A fork stuck in the road תנו לי שיר עם המילה "מראה"

רק חדוה

New member
היי... אפשר להצטרף? ../images/Emo13.gif

שיר עם "מראה": "התקרה בו כחותה וכחולים הקירות ותלויה בו מראה שמראה מה היה יכול להיות" "במרחק נגיעה מכאן" של יזהר אשדות הממ... שיר עם המילה "שקיעה"

החדר האינטימי שלי

משהו עם מוט ברזל, אני לא ממש זוכרת. מכיוון שאני חדשה תצטרכו למצוא לי שיר עם המילה ברוך הבא\ברוכה הבאה

רק חדוה

New member
יש ויש ../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

"המשפחה שלי" - "סבא בא, אבא בא אריה מכפר סבא בא בא ברוך - ברוך הבא עם דודה דודה רבא סבא בא אבא בא גם הסבתא יבאבא (או משהו כזה...) אהלן ומרחבה מי שבא ברוך הבא" ושיר עם בטון - "להתראות נעורים, שלום אהבה" של משינה: "מעל אורות נאון מעל לעיר בטון אני רואה מלאך והוא אומר לי קח את שנות התשעים" טוב עכשיו שיר עם המילה "מור"

רק Danit

New member
"ערב של שושנים"

... מור בשמים ולבונה לרגלך מפתן... עכשיו שיר עם המילה "משי" או "סאטן"

רק חדוה

New member
lady marmalade

"all her black satin sheets" וואו פעם עשיתי עם חברים גרסת כיסוי לשיר הזה.... כולל הקליפ
היה משעשע ועכשיו - שיר עם המילה "חתול"

אחד מצחיק

"סמלי קאט,סמלי קאט,וואט אר דיי פידינג יו? סמלי קאט,סמיל קאט,איטס נוט יור פולט!!!" חחחח.. אהממממ בהתאם לרוח,שיר עם המילה כלב.

רק Danit

New member
../images/Emo152.gif חחחח מצחיקולה

פה קבור הכלב. האו! רוצה שיר עם המילה אכזבה. אבל לא מזרחי, כי בכולם יש אכזבה

למעלה