מכתב שלום קטן :cool:

העצלנית

New member
מכתב שלום קטן :cool:

אני מתמודדת עם לא מעט בעיות משקל וזה משהו תורשתי. ודרך אגב אני בת 15. אומנם המצב לא על הפנים אבל נראה לי שהבעיה המרכזית שלי עכשיו אחרי שירדתי לא מעט לפני שנה ויותר היא להתרגל לזה וללכת יותר צמוד. אם מישהו עבר את זה אני צריכה עזרה איך קצת להשתחרר. אבל אני אבוא גם לבעיות המשקל שלי שכרגע אין לי סבלנות לדבר עליהן. אז המון בהצלחה לכולם ותודה על הפורום

ארינה

New member
אז קודם כל ברוכה הבאה לפורום שלנו.

אני עדיין בתהליכי דיאטה אז אני לא יכולה להגיד לך איך זה לשמור, אבל מה שאני יודעת שזו היא מלחמה מתמדת לכל החיים. אני מקווה שבעתיד יצטרפו לכאן עוד אנשים שהם נמצאים כבר במצב של שמירה. אם זה תורשתי את בדקת את עצמך אנדוקרינולוגית? לבדוק את הבלוטות? בכל אופן שיהיה לך בהצלחה רבה באהבה ארינה

העצלנית

New member
אירנה תודה רבה

כיף לקבל כזה עידוד על ההתחלה :cool: . העניין המשפחתי הוא שאמא שלי קטנה ורזה אפילו יותא מידי 1.56-7 בערך- 45 קילו זה אבסורד. לעומת זאת אבא שלי גבוה וענק בכלליות ואני דומה יותר לצד שלו. נכון אני גם לא רוצה להיות רזה מידי זה לא יפה לדעתי. אני עוד מנסה לרדת אבל שונאת שמציקים לי בקשר לזה. והבעיה אצלי היא בעיקר פסיכולוגית.

ארינה

New member
זו המטרה של הפורום לעודד....

גם אני דומה לצד של אבא שלי, אצלי שני ההורים גבוהים אך אבא שלי שמן ואמא שלי רזה. גם אני חושבת שרזה מדי זה לא יפה, ואין שום סיבה שתקחי ללב את הירידות של אחרים. חוץ מזה אני חושבת שאם הבעיה שלך היא פסיכולוגית אולי כדאי שתפני ליעוץ? שלך ארינה

אלמי

New member
שמירה על המישקל

ארינה שלום אשמח מאוד לעזור לך בעינין השמירה על המשקל - בתום הדיאטה. גם עם את צריכה עזרה בהמשך המבצע. כן אני יודעת שזה מבצע. אני שומרת על משקלי כבר שנתיים וחצי - אחרי שירדתי 14 ק``ג. פרטים נוספים אם תרצי - אוכל לספק לך אם תכתבי אלי ל- EMAIL . בהצלחה - אסתי.

ארינה

New member
אז קודם כל ברוכה הבאה

תודה רבה על העזרה אך כרגע אני עושה תוכנית דיאטה בפיקוח. אולי בעתיד אכן העזר בך, אך אשמח אם תעזרי לאחרים ותתרמי להם מהידע והנסיון שלך. תודה רבה ובהצלחה בהמשך ארינה

למעלה