מכירים את משחק המחשב golden ax(הגרזן הזהוב)?

MADMUAZEL

New member
מכירים את משחק המחשב golden ax(הגרזן הזהוב)?

הכי אהבתי במשחק את זה שכשבא אחד מהאוייבים רכוב על דרקון-רכיבה יורק-אש, אפשר להלחם בו, להפיל אותו מהדרקון, ואז הדרקון מתכופף לכמה שניות ואם מספיקים לקפוץ עליו לפני שהוא בורח ולרכב על גבו - הוא הופך להיות שלנו ויורה אש בשבילנו !! והיה עוד סוג של דרקון-רכיבה, שנלחם ע"י כך שהוא הסתובב והרביץ עם הזנב הארוך שלו... אח...נוסטלגיה...

MADMUAZEL

New member
אייזו דמות הכי אהבתם? הגמד, הלוחם או הלוחמת?

(ניתן לבחור בין גמד, בחור (פחות טוב בקסמים, טוב בלחימה) ובחורה (פחות טובה בלחימה, יותר בקסמים) ואפשר גם לשחק עם שני משתתפים באותו משחק - הכי כייף... והבחירה הכי מוצלחת הייתה הגמד, כי הוא הכי חזק וגם יש לו עוצמת קסם גבוהה אבל תמיד עם החבר שלי שיחקנו - הוא בתפקיד הלוחם ואני בתפקיד הלוחמת, ויצא משחק רומנטי כזה...
(וגם דיי מציאותי, כי אני באמת דומה ללוחמת והוא באמת היה דומה ללוחם...) היו שם שלושה סוגי דרקונים: 1. כאלו שיורקים כדורי-אש - אותם הכי אהבתי כי ניתן היה לירות את הכדורים ממש מרחוק 2. כאלו שיורים זרנוק אש- אבל חובה ממרחק קרוב - פנים מול פנים כזה 3. וכאלה שהרביצו עם הזנב, אבל כשהם הסתובבו והפנו את הגב (כדי להרביץ עם הזנב) - האוייבים הפילו את הדמות מהם בקלות...

ברור שאת הגמד ../images/Emo6.gif

ואני הייתי די מוצלח במשחק הזה
וואלה את ממש עשית סקירה מלאה של המשחק
מתי שיחקת בו לאחרונה?

MADMUAZEL

New member
../images/Emo9.gifסיימתי את המשחק 10 פעמים לפחות

וכמעט כל המשחק הייתי רכובה על הדרקון... אתם מכירים אולי עוד משחקים דומים שמתאימים למחשבים מתקדמים?

majsbi

New member
עכשיו הבאת לי רעיון....

איך נראה אוכף של דרקון? איזה סוג מושכות ורסן יש לו? תפתחו רעיונות אנשים!(או תביאו תמונות..) אני אנסה מתישו לצייר את זה

majsbi

New member
כן. הם אמרו שיש שני סוגים

אבל עשו אותו די בתנאי שדה

למעלה