מי לדעתכם הג´די "הנחשק"

מי לדעתכם הג´די "הנחשק"

זאת אומרת הג´די אם העלילה הכי מענינת זה שהייתם רוצים להיות הוא כמובן
כי במהלך רוב הסרטים נתקלנו בג´דים צעירים שהם לוחמים וברובם צפינו בהם במהלך רוב חייהם,אז מי הייתם רוצים להיות
אובי ואן קנובי לוק סקיוקר אנאקין סקיוקר דארת מול

mara jade

New member
ממממממ

שניה לא שכחת את יודה?! אבל ממי שאתה הזכרת אני מניחה ש....אובי וואן....כי הוא היה ב´קלון וורס´ והוא אחר נהיה ג´די זקן מגניב כזה....

אבל יודה שונה

הוא לא היה בן אדם למרות שזה גזעני במצקת להגיד אבל הוא לא היה דמות שעקבו אחריה או משהו כזה שאר הדמויות שצינתי שינו את מהלך הארועים,הן דמויות עגולות שמתפתחות מכו שנאמר בספורת
אני בכל מקרה הייתי בוחר גם באובי וואן כי הוא שקול מתחשב והוא ממש יצג תצד הטוב לא כמו האחרים

ben kanobi

New member
קויי גון

כי הוא ייצג בעיני ג´דיי אמיתי (שקול מחושב ועושה מה שצריך גם אם זה נגד החוקים) ואם כבר להיות קטנוניים דארת´ מול הוא לא ג´דיי

אוקי אז סיט לורד../images/Emo70.gif

אבל גם בלי דארת מול אנאקין לא היה הופך להיות ג´די זאת אומרת בזכות הרצח של קויגון אנאקין נהיה תלמיד ואחר כך הדרדר לסיט

בירה נשר!

אוקי טעות שלי יאאלה בואי קרב חרבות
חחחחחח
בכל מקרה נראה לי שכמעט כולם מסכימים שאובי וואן מיצג תג´די האידיאלי מבחינת אורך חיים ואידאולגיה של הצד הטוב

לא../images/Emo70.gif

לוק גם לא טוב הוא לא התחיל בזמן וגם הוא לא הקשיב ליודה חוץ מזה בלי ובי ואן לוק לא היה ג´די

ben kanobi

New member
ושוב

מה הקשר? אתה לא שאלת מי הג´דיי הטוב ביותר שאלת מי היינו רוצים לראות ומחשיבים כג´דיי טוב העובדה שבלי אובי וואן לא היה לוק לא מונעת מgl לרצות להיות לוק ואם כבר אז בלי קוי גון לא היה אובי וואן בלי דוקו לא היה קוי גון ובלי יודה לא היה דוקו וזה אומר שחוץ מיודה כולם פסולים בתחרות שלך ואאה נכון יודה לא נחשב כי הוא לא בנאדם אז בואו פשוט תמחקו את הת´רד.

ben kanobi

New member
סליחה

על התגובה העצבנית פשוט שלושה אנשים ענו לך ואת התשובות של שלושתם שללת וזה עיצבן אותי (למרות החתימה :)

mara jade

New member
אכן!

אני מעדיפה את אובי וואן...למרות אנשים גזענים פה שלא מסכימים להכליל את יודה..........אהם.. אוקיי להפנים זה בסדר.....

למעלה